Татковци след раждането???

  • 1 752
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Искам да ви попитам, дали при вас таткото се промени в половителна насока след раждането на бебока?При мен стои проблема че на6ият татко обича да патува по света и скоро ми заяви, че и тази зима няма да пропусне   Да ама на мен термина ми е 11.12 той обикнвено изчезва февруари. Приятелките ме успокояват, че след като види бебето си няма да иска да се разделя от него, а дали е така    newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 6 912
На нашия тати и на работа даже не му се ходи камоли в чужбина  Joy Ще се промени ,ще видиш  Wink!Ако не стане ще е много неприятно,ти да гледаш сама бебето,а той да се разхожда из странско.

# 2
  • Мнения: 1 881
И нашия тата не иска да ходи на работа, а той да гледа бебето Heart Eyes

Обаче е индивидуално, не мога да кажа как ще се държи твоя съпруг, ти си го познаваш най - добре. Дано си промени решението, като види бебчето!

# 3
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Спомням си че когато се роди първото ни дете мъжа ми работеше близо до нас и през час бягаше от работа и се прибираше да вижда бебко а преди все си мислеше да ходи да работи в чужбина а сега не ще и да чуе да се отдели даже за ден от нас а и толкова много ми помага но е индивидуално при всеки дано и при вас да е така и дано и вашия тати да помага толкова колкото и ношия защото ще ти е нужна много помощ и много подкрепа но не от бабите а именно от него .

# 4
  • Мнения: 1 288
според мен абсолютно ще забрави, че се е и канил да ходи някъде. само изчакай да го види и гушне. до магазина ще тича и ще бърза да се прибере  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 992
миналото лято като бях бременна нашия тати отиде в германия да работи за 5 или 6 седмици и ми беше много гадно, но сега не иска и да чуе да ходи някъде без нас
дано и вашия тати промени решението си като се роди бебка  Peace

# 6
  • Мнения: 171
Ох, сладурани дано да сте прави и ние да нямаме проблеми, но както и на него каzах на неговата съвест 6те тежи.

# 7
  • Мнения: 2 407
И нашия тати без детето не може.Има възможност да замине за чужбина, но не иска да се разделяме.

# 8
  • Мнения: 1 410
Зависи защо пътува таткото. Познавам много татковци, които ходях по три месеца в странство да изкарат парички и се прибират. Ако го прави за удоволствие обаче, едва ли ще тръгне. Малките същества са толкова пленителни, че не вярвам да тръгне нанякъде.

# 9
  • Мнения: 2 161
Искам да ви попитам, дали при вас таткото се промени в половителна насока след раждането на бебока?При мен стои проблема че на6ият татко обича да патува по света и скоро ми заяви, че и тази зима няма да пропусне   Да ама на мен термина ми е 11.12 той обикнвено изчезва февруари. Приятелките ме успокояват, че след като види бебето си няма да иска да се разделя от него, а дали е така    newsm78

Ако работата му е свързана с излизане извън границите на България...не виждам  защо трябва раждането на детето да го спира.Моят мъж отсъства по 8-9 месеца в годината.Това значи ли,че децата,които съм му родила не са достатъчно пленителни за него?Аз мисля,че това ,което прави е в името точно на тези деца и на самата мен.Освен това,когато съм се омъжвала ,аз съм била наясно,че професията,която си е избрал е мечтата на живота му.Ако случаят във вашето семейство е аналогичен на това,което ти казвам-мисля,че нямаш право да изискваш от него да бъде до полата ти непременно.Повярва ми,че на мъжете,които са далеч от семействата си им е много по-трудно,отколкото на нас,които оставаме тук.И мисля,че трябва наистина да си голям мъж за да се обречеш на такъв живот в името на семейството си.

# 10
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ако е по работа, е разбираемо, и няма защо да му се сърдиш! Но ако го прави за удоволствие, тогава вече имаш сериозна причина да проявиш недоволството си. Предполагам, че на никого няма да му бъде приятно тогава, когато има нужда от най-силна подкрепа от близък човек, той да си хване дърмите, и да иде да се разтоварва!

Ами ако и ти решиш да идеш да почиваш, тогава кой ще ви гледа детето?

Трябва много сериозно да си поговорите.
Не мисля, че трябва да разчиташ само на това, че като види бебето, и изведнъж ще забрави плановете си.
Не смятам, че това е вярно. Какво значи това, че той сега си мисли, че ще пътува, а после като му се роди детето, изведнъж няма да му се пътува?
Няма такова нещо. Не е възможно зрял човек да не осъзнава сериозността и отговорността на това, което го чака, след раждането на детето му, и да разчиташ че ще я осъзнае на един по-късен етап.
Защоти сега не говориш, че като родиш и ще се юрнеш за чужбина - защото осъзнаваш какво те чака после. Трябва и той да го осъзнае.

Говорете по темата надълго и на широко, провокирай и подобен разговор с ваши приятели с малки деца, нека и други съпрузи споделят с него челен опит!
Прегръщам те, и кураж в преговорите, не отстъпвай позиции. И помни, че не му се полага възможност да бяга от отговорност след раждането на детето ви.

# 11
  • Мнения: 2 040
Ако пътува по работа е разбираемо, но ако е за развлечение, си мисля че като дойде бебето, няма да му се пътува   Peace

# 12
Ако работата му е свързана с излизане извън границите на България...не виждам  защо трябва раждането на детето да го спира.Моят мъж отсъства по 8-9 месеца в годината.Това значи ли,че децата,които съм му родила не са достатъчно пленителни за него?Аз мисля,че това ,което прави е в името точно на тези деца и на самата мен.Освен това,когато съм се омъжвала ,аз съм била наясно,че професията,която си е избрал е мечтата на живота му.Ако случаят във вашето семейство е аналогичен на това,което ти казвам-мисля,че нямаш право да изискваш от него да бъде до полата ти непременно.Повярва ми,че на мъжете,които са далеч от семействата си им е много по-трудно,отколкото на нас,които оставаме тук.И мисля,че трябва наистина да си голям мъж за да се обречеш на такъв живот в името на семейството си.
[/quote]

Абсолютно съм съгласна Eui, изпитала съм го и продължавам да го изпитвам понеже и нашият татко пътува за по 3-4 месеца.

# 13
  • Мнения: 552
И моят мъж пътуваше сравнително често по работа... През октомври миналата година, когато ме прибраха ненадейно в болницата (бременна в 7-я месец), той, като разбра, веднага се върна - още на следващия ден... доста по-рано от предвиденото  Wink Това всъщност ме учуди, но той каза - как няма да дойда... Оттогава не е пътувал в чужбина - не че не е имал възможности, но все отказва. Аз принципно нямам против, стига да не е за дълго... защото ще ми липсва, а и помощта му далеч не е за пренебрегване  Whistling
Но ми се вижда тъпо да се делим на такива с "пленителни" семейства и други с по-малко пленителни, които едва ли не не могат да задържат бащата в къщи - наистина при всички е различно... зависи от куп неща, а и от самите хора и това как те приемат пътуванията Peace

# 14
  • Мнения: 72
Нашият наистина се промени в положителна насока но наистина е много индивидуално,защото на моята приятелка при съпругът и е точно обратното.Когато доиде момента ще разбереш няма как,освен ако много добре познаваш човека до себе си тогава ще знаеш.

Общи условия

Активация на акаунт