Лосион за мазна кожа

  • 699
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Здравейте момичета. Моля ви препоръчайте ми свестен лосион за мазна кожа. Досега позвах на Нивея Визаж, но ми свърши и незнам какъв да купя. Ако и цената не е баснословна ще ви бъда дваж по-благодарна /все пак наближава края на месеца/. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 65
Компетентно мнение: Рок-Пуриф АЦ-серия за мазна кожа,имаи лосион . Виши-зелена серия,много добри резултати,за масна кожа,хидратира,крем-с матиращ ефект и намалява секрецията на себум (24-25лв).Ексфолиак-серия за мазна кожа,(14-22лв )но лосиона е с много силни съставки за акне-препоръчвам я.Има и слънцезащитен крем за мазна кожа с матиращ ефект,не се отмива и не пада при изпотяване.Това са мед.козметики.Друга по-масова-Нютрожена-крем,лосион,измиващ гел и маска 2 в 1(11-12лв)

# 2
  • Мнения: 160
Благодаря ти Шушонка. Само ти ми помагаш да не ходя лъскава по улиците. Весел ден.

# 3
  • Мнения: 4 806
Didi, виждам, че си от Бургас - на Богориди, на ъгъла срещу Историческия има една нова аптека. На втория й полуетаж, работи една много добронамерена жена (по - скоро момиче) с очила. Много е услужлива. Препоръчвам ти да отидеш при нея - ще отдели време да си поговорите и да ти препоръча нещо. Има всички марки козметика. Дава и тестери. Изобщо, върха е.

а, да те помоля, ако отидеш при нея - пиши после, какво ти е препоръчала, че и аз съм със същия проблем.

# 4
  • Мнения: 812
Компетентно мнение: Рок-Пуриф АЦ-серия за мазна кожа,имаи лосион . Виши-зелена серия,много добри резултати,за масна кожа,хидратира,крем-с матиращ ефект и намалява секрецията на себум (24-25лв).Ексфолиак-серия за мазна кожа,(14-22лв )но лосиона е с много силни съставки за акне-препоръчвам я.Има и слънцезащитен крем за мазна кожа с матиращ ефект,не се отмива и не пада при изпотяване.Това са мед.козметики.Друга по-масова-Нютрожена-крем,лосион,измиващ гел и маска 2 в 1(11-12лв)
къде се прадава този крем на ексфолиак и колоко струва/който не се отмива/

# 5
  • Мнения: 1 986
  На Лореал също са хубави лосионите,а не са и толкова скъпи като тези на Виши,Авен и т.н. Wink

# 6
  • Мнения: 212
Компетентно мнение: Рок-Пуриф АЦ-серия за мазна кожа,имаи лосион . Виши-зелена серия,много добри резултати,за масна кожа,хидратира,крем-с матиращ ефект и намалява секрецията на себум (24-25лв).Ексфолиак-серия за мазна кожа,(14-22лв )но лосиона е с много силни съставки за акне-препоръчвам я.Има и слънцезащитен крем за мазна кожа с матиращ ефект,не се отмива и не пада при изпотяване.Това са мед.козметики.Друга по-масова-Нютрожена-крем,лосион,измиващ гел и маска 2 в 1(11-12лв)
къде се прадава този крем на ексфолиак и колоко струва/който не се отмива/
   Аптеки "Ремедиум",ако сте в София-на "Иван Шишман",на "Графа",на "Алабин".Освен Виши(която за мен вече не става,щот съм старичка)-Lancome-Hydra Controle Mat+(all day moisturiser oil-free fresh fluid),контролира омазняването,лъщенето,и на всичко отгоре е хидратиращ.Иначе и аз чувам от приятелки,че Roc хич не е за пренебрегване.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
това лято ползвам лосион за мазна кожа с матиращ ефект на Орифлейм - добър е, но ми мирише на крем за бръснене. Лосиона на Ейвън също е много хвален, та ако не ти се дават много парички тези са по 7-8 лв

Общи условия

Активация на акаунт