Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Някой може ли да ми каже дали може да се разкодира този телефон тук в България, до сега където и да питам ми казват че не може и че единственно във Сърбия може да се разкодира, но срещу скромната сума от 150 Е  #Crazy
До сега съм попадала случайно във форуми за JSM-и , а сега когато ми е много необходимо не мога да намеря да попитам и там, спомням си и че тук в нашия форум някой предлагаше услуги за разкодиране,но с търсачката не мога да го открия.
Ще съм благодарна на всички, които ми помогнат с инфо  как да го разкодирам  Hug
Цитирай

Велико Търново

Изпревари ме ей,тъкмо щях да пускам същата тема за тоя телефон,и мен това ме интересува ще следя темата с интерес.И  на нас същото ни казаха,че нам кой си ги събирал и ходел до Сърбия.
Цитирай

Бургас

pavlina77  найстина кофти работа, ей така сега седи и украсява секцията  Sad
все пак се надявам някой да се включи с информация или поне да даде линк на някой  по- посещаем форум за JSM-и за да попитам там Hug
Цитирай

София

Y_a_n_a , откъде си купила апарата и къде са ти отговорили, че не може да се разкодира? - в сервиз или нещо друго?
Цитирай

Бургас

f706wjr  апарата ми го пратиха от Испания,  мъжа ми обиколи почти всички сервизи в Бургас, и в Стара Загора пита, а аз снощи открих форум на НОКИА и от там нищо, за сега само Сърбия е като вариант, но нещо много парички искат Sad
Цитирай

София

По принцип мъжът ми се занимава с такива работи, така че ще изчакам до довечера да ти види информацията и ще ти пиша после какво е казал "експерта" Peace
Цитирай

Велико Търново

Яна ти казваш,че 150 Е ви искали,пък на нас ни казаха,че един от Русе ги събирал,като най-малко трябвало 50 тел да занесе и ги носел в Сърбия да ги разкодират като за цялата работа взима 80 Е,като 30 освтават за него,прай сметка тоз кви пари кърти.А този тел. пък от Италия го домъкнаха.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.