Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 73 отговора

Добро утро и успешна нова седмица!
Събота и неделя ме нямаше и не съм видяла поканата на Лали да пише в седмичната тема. Затова сега я пускам аз.
В събота ми дойде, а вчера такъв апетит ме гонеше, че чак ми се гадеше. това дали има нещо общо с това, че пих Дуфастон от 15 до 25 ден? Question  Аз обикновенно нямам предменструален синдром, но този път си имах всички признаци -лошо настроение в петък, глад и пр. Чудя се дали Дуфастона няма пръст в това? #2gunfire
Цитирай

Добро утро  Smile и добре дошли на новите момичета  Smile Разбира се с пожелания да не се задържат дълго тук.

Вени, съжалявам за леката  Evil or Very Mad , но да се надяваме (и разбира се стискаме палци) да си направим по един коледно-новогодишен страхотен подарък  Wink

За дуфастона - нищо не мпга да ти кажа. Но погледно по-долу има една специална тема за това, може пък и да намериш нещо полезно в нея  Wink

wa_wa на кого да благодаря за промяната в мнението ти за диагнозите и доктора, ама човека(чката)  Smile заслужава страхотно да я разцелуваме. Защото ти заслужаваше  #2gunfire , а сега това  Love

Лека и успешна седмица на всички
Цитирай

София, Борово

Утре съм на контролен преглед след операцията ми от извънматочна, и ви моля да ми стискате палци flower2
Поздрави на всички и много усмихната седмица, изпълнена само с положителни емоции Clover
Цитирай

Цитат на: Diana
Утре съм на контролен преглед след операцията ми от извънматочна, и ви моля да ми стискате палци flower2

Имаш един чифт стиснати палци от мен  Wink  УСПЕХ  fingerscrossed  fingerscrossed
Цитирай

Благодаря, но е по-добре, че сега ми дойде, че беше още рано този месец. От другия ще дерзаем.
Цитирай

София

Здравейте,
Тук е чудесен ден Smile има слънчице и не е студено. Чуствам се прекрасно.
Цитирай

Turku, Finland

Добър ден и приятен ви слънчев понеделник... Аз съм заснежена, и замръзнала... и трябва да излизам...

Как сте милички??? Наминавам да ви дам кураж и ви прегръщам сърдечно и топло:hug: ... Обичам ви, нямате си представа дори колко много ви обичам...  newsm76  1luvu
Цитирай

София

За всички които стискат палци на Ва-ва и се притесняват за нея искъм да кажа че тя е добре.  Всичко е минало успешно и тя вече е на път към Враца. Каза че е било с пълна упойка и нищо не е усетила. Сега се чуства добре и даже е в настроение  Wink   Утре каза че ще се появи тук.
Цитирай

Браво! Радвам се, че всичко е наред! #Milti
Цитирай

Харесвам понеделниците които започват с хубави новини, а новината от wa_wa е направо чудесна  Smile  Very Happy  Smile  Smile  Smile

Хайде миличка, сега с нови сили към ПОЧИВКАТА  Exclamation  Smile  Very Happy  Smile
Цитирай

Sofia

БРАВО ! Very Happy
Чакаме я утре на линия !
Цитирай

Чудесна е новината за Ва_Ва Very Happy
Цитирай

София

Laughing
Цитирай

София

Цитат на: Diana
Поздрави на всички и много усмихната седмица, изпълнена само с положителни емоции Clover

СТИСКАМ ПАЛЦИ!!!
Цитирай

София

добър ден и от мен Smile
А пък аз реших тази седмица да не ходя на дофтори - с други думи да изчакам и да видим какво ще се получи този месец Rolling Eyes  Rolling Eyes  Звучи откачено , но искам да опитам да се успокоя и да видим какво ще се получи......Мъжо е съгласен с мен . Иначе следя много изкъсо овулацията - меря БТ всеки ден в един и същи час #Sniper
Успех на всички тази седмица Love  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 73 отговора