Серията "Vitamino color" на Loreal professionnel

  • 2 317
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, проучвам серията, тъй като не съм купувала нищо от нея до сега. Бих искала да събера мнения какво сте ползвали, доволни ли сте от нея, и т.н.
Фризьорката доста ми я похвали.

# 1
  • Мнения: 1 063
Ползвам маската (желе) и шампоан, въпреки, че се боядисвам с безамонячна боя. Вече за втори път си ги купувам. Доволна съм, но! Кой знае защо, зимата с тези продукти косата ми не стои добре, лятото ефекта е положителен. Ако си с кичури, цвета става страхотен след измиване, косата стои лъскава. И освен тях успоредно ползвам и продукти на Керастаз (серия за подхранване и обем).
Наскоро популярен фризьор ми препоръча продукти на Keranove на Eugene Perma (френска фирма) -  ползвам шампоан за обем, от който съм изключително доволна. Разгледай и тяхната серия за боядисани коси, нищо, че говорим за професионална серия за коса на Лореал и фирма, която е с малко по-висок клас от средният. Цените на Keranove са много прилични (7-8 лв., маските май около 13 лв.). Пък ще си прецениш какво да купиш.
Май има подобни теми във форума, виж и там.

# 2
  • Мнения: 101
Ползвам шампоана , балсама , а понякога си купувам и маската . Ако си боядисваш косата това е добър избор .

# 3
Аз миналата година го ползвах и не бях никак доволна-сплескваше ми косатга.

# 4
  • Мнения: 5 475
Ползвам шампоана , балсама , а понякога си купувам и маската . Ако си боядисваш косата това е добър избор .
Peace И аз съм доволна от него!

# 5
  • Мнения: 101
Аз миналата година го ползвах и не бях никак доволна-сплескваше ми косатга.

Ако не е за твоя тип коса или си слагала много от балсама и маската се случва така.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
А действително ли запазва цвета по дълго? Боядисвам се в лилаво към черно /тъмно лилаво/

# 7
  • Мнения: 1 063
Моя (русият) цвят го запазваше!

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерси Иванджелин, за отговора PeaceА мислиш ли, че ако ползвам само един продукт /примерно или само шампоана или само маската/ ще има този запазващ цвета ефект? Питам те, защото няма да мога да си купя и двете на веднъж Cry

# 9
  • Мнения: 54
искам да посъветвам desert rose да изплаква много обилно с вода маската или балсама,защото са силно концентрирани и не трябва да остават по косата.Ако останат наистина могат да омазнят и да натоварят косъма,но ако са добре отмити,са много добри!

# 10
  • Мнения: 54
мисля,че за Вивиан е по-добре да си купи само маската,ако трябва да избира един продукт.тя е най-силна.

# 11
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, така и ще направя, утре ще я купя. Благодаря! Peace

# 12
  • Мнения: 1 063
Вивиан , извинявай не съм видяла, че питаш. Но да, само маската е достатъчна!

# 13
  • Мнения: 4 621
Ползвала съм шампоана, балсама и маската. Много съм доволна, смятам, че си заслужават Grinning

Общи условия

Активация на акаунт