Пафкате ли тревка?

  • 8 643
  • 172
  •   1
Отговори
  • Мнения: 394
Със сигурност е обсъждано,но нека да го обсъдим пак.Павкате ли трева?И какво диво и весело сте правили докато сте били напушени?Айде на веселите случки. Mr. Green

# 1
  • Мнения: 5 647
Не! Никога не съм имала интерес към тревката.  Mr. Green

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Не. Аз съм от оная рядка порода, на която тревата действа хиперзле. Пробвала съм 3-4 пъти. Първите само ми стана кофти, на третия си изповръщах червата буквално и ми беше ужасно зле цяла нощ, на четвъртия пак ми беше кофти и ръцете ми, които ми лежаха в скута, ги виждах наобратно... Знам, че са нормални, но ги виждам наобратно...баси гадното чувство.
Не повторих и не съжалявам - това не е за всеки.

# 3
  • Мнения: 5 622
 Не. Никога не съм опитвала. Аз и нормални цигари не пуша.(Само ако сме на заведение, тогава паля, ей тъй  просто, не от някаква нужда)

# 4
  • София
  • Мнения: 1 105
От време на време, га имам кеф Mr. Green.

# 5
  • Мнения: 1 150
Ебати темата newsm48
Аха

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 12:37 от СрътчатуФка

# 6
  • Мнения: 2 180
Какво е "тревка", нещо като "тривка" ли? А Пафка да не е галено от Павел? Тривката на Павел не съм я ползвала нито виждала, камо ли пробвала - невинна съм!  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 46 492
2 пъти съм пробвала, другите се изпонатръшкаха, при мен ефект 0.
Не изпитвам нужда да опитвам пак  Wink

# 8
  • Мнения: 2 040
Веднъж исках да пробвам, но не ми дадоха ... та никога не съм  Naughty

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Какво е "тревка", нещо като "тривка" ли? А Пафка да не е галено от Павел? Тривката на Павел не съм я ползвала нито виждала, камо ли пробвала - невинна съм!  Crossing Arms
Joy Ще ме умориш!

# 10
  • Мнения: 7 186
Не, но съм пробвала няколко пъти преди. Не беше кой знае какво.

# 11
  • Мнения: 394
Какво е "тревка", нещо като "тривка" ли? А Пафка да не е галено от Павел? Тривката на Павел не съм я ползвала нито виждала, камо ли пробвала - невинна съм!  Crossing Arms
Тревка няма нищо общо с тривка Mr. Green,още повече с разтривка Mr. Green
За тия дето не са се "разтривали" никога-време е да пробват. Mr. Green
С Павел без Павел,с Павка без Павка-все тая-може и сам. hahaha

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пробвала съм. Гадно е. Веднъж комбинирах трева и повечко алкохол, стана ми лошо и се проснах... и купона беше до там Sick
Забавно ми е било когато хората около мен са се напушвали... тогава какви изпълнения е имало... Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Отдавна ги надживях тия неща.Да пушила съм преди,но не ми хареса.

# 14
  • Мнения: 4 621
Пробвала съм. Ефекта беше че се смях като тиква 1 час Whistling

Общи условия

Активация на акаунт