Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Гледах те ли репортажа по Нова телевизията за корупцията в родилните домове, след този репортаж не знам къде да родя! И аз ще давам пари, но къде ми е гаранцията за моето и за здравето на бебето ми? А най- лошото е че няма и кои да ти отговори или пък би рискувал да ражда с цигани или...
Цитирай

София

Отиди в частна клиника и готово!Аз след един едномесечен престой в Шейново,точно така направих.Плащаш,но знаеш за какво.
Цитирай
имам мнения от СВ Лазар, че е много проклето, ти за каква частна клиника ми говориш и какви са цените там?
Цитирай

София

Да ти кажа аз проследих бременността си в Свети Лазар,родих там,сега ходя на женска консултация и отделно бебето записах там на педиатър.Не съм забелязала да е проклето-напротив.Ако не бяха те нямаше да имам Деница...
Цитирай
Very Happy Ако съм те обидила сори, просто казвах какви мнения имаше във форума по въпроса за тази клиника, но сигурно всичко си е много индивидуално за съжаление всичко е Божа работа и както продължавам да мисля просто трябва да стискаш палци и да се молиш за да мине добре!?
Цитирай

София

Ти пък:)Навсякъде има и доволни и недоволни:)Болницата не е моя ,за да се обидя;)
Цитирай

sofia

Цитат на: SAYONARA
Плащаш,но знаеш за какво.

явно не си гледала вчера
Цитирай

Plovdiv

И аз съм на мнение ,че всичко е божа работа.С първта бременност ходих по частни доктори ми кво да ти кажа ми те се надпреварваха да си измислят разни неща от сорта - ще ти падне бебето , защото имаш скъсена шийка , отивам при друг вика нямаш нищо , трети вика трябва да пиеш витамини , направо се бях пощурила.Мъжа ми се ядоса , защото аз бях постоянно притеснена , и ми забрани да ходя при разни доктори.Ходих си при гиниколога , който беше в поликлиниката , много учтив човек и ми обясняваше всичко.Идвете бременности изкарах при него имам двама сина и отидох да раждам така без уговорки тем подобни.Защо някой майки си мислят , че като си платят и ако има проблем с бебето или с майката парите ще ги спасят.Много случаи има точно с такива дето си плащат и нещо става отколкото с такива дето не плащат.Ми то като стане нещо кво ще ви помогнат парите?Ох , много се ядосах. Evil or Very Mad
Цитирай

София

Цитат на: karla

явно не си гледала вчера

Какво трябва да съм гледала
Цитирай

sofia

явно не си гледала вчера

репортажа вчера с трагедията в младото семейство
платили са но не затова което им се е случило
Цитирай

Букурещ

явно не си гледала вчера

кажи моля те, нали знаеш, че няма къде да гледам, писали сме на Дядо Коледя за нов ТВ, моля те разкажи.
Цитирай

София

явно не си гледала вчера

Е????Нещо май си назад с новините или????
Цитирай

sofia

явно не си гледала вчера

Е????Нещо май си назад с новините или????

май ти си назад с новините.но както и да е.Въпросът е че плащаш и не знаеш за какво
Цитирай

София

Е????Нещо май си назад с новините или????[/quote]
май ти си назад с новините.но както и да е.Въпросът е че плащаш и не знаеш за какво[/quote]

ЕЕЕЕЕЕ човек да не се обади!Аз съм доволна и толкова!Пък ти какво си гледала вече е твой проблем!
Цитирай

Букурещ

Въпросът е че плащаш и не знаеш за какво

Една моя приятелка отиде да ражда в частна клиника, преди около 5г за първи път, реши да си плати да и е сигурно всичко, аз и друг път съм я казвала тая клиника коя е, (който се интересува да ми пише), но въпросът беше, че плати за всичко, и бебето почина, защото нямаше кой да направи спешно секцио(доносено 4кг бебе), хубавото, е че сега същата моя приятелка има 2 деца вече. Това не си го измислям, тук дори във форума имаме общи познати с нея, които могат да потвърдят тази бих казала ужасна история.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора