Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Само не ме бийте Wink,не ги намерих в закованата тема!
Ако имате и по-добри предложения за магазини с ортопедични обувки,аз съм насреща! Hug
Тенкс предварително!  bouquet

# 1
  • Букурещ
Единият е точно до Френската гимназия.
Но аз лично никога не бих купила оттам обувки Wink

# 2
Мерси.От къде тогава? newsm78С много специфичен ортопедичен проблем сме и се оказа,че досегашните обувки не вършат работа.Трябва да купя такива с ясно изразена стелка.

# 3
  • София
защо?

# 4
  • София
Предполагам, че не е фен на Драганов, затова Wink.
А другия е близо до кръстовището на бул.България и бул. Иван Гешов.

# 5
Ако ти трябват истински ортопедични обувки, за някакъв проблем, а не анатомични, най- добре е да отидеш в някой от магазините на Колев и Колев и те ще ти дадат координати на цеха, в който ще ти направят обувки по поръчка. Детето на моя позната е с такива: харесаха си някакъв модел в магазина и после му ги направиха специално за него, но той имаше нужда от една по-висока и една по-ниска обувка. Най-вероятно и на теб ще могат да помогнат. Зависи какъв е проблема. Най-добре е първо да се допиташ до Горна Баня.

# 6
Ако ти трябват истински ортопедични обувки, за някакъв проблем, а не анатомични, най- добре е да отидеш в някой от магазините на Колев и Колев и те ще ти дадат координати на цеха, в който ще ти направят обувки по поръчка. Детето на моя позната е с такива: харесаха си някакъв модел в магазина и после му ги направиха специално за него, но той имаше нужда от една по-висока и една по-ниска обувка. Най-вероятно и на теб ще могат да помогнат. Зависи какъв е проблема. Най-добре е първо да се допиташ до Горна Баня.
Това беше ценна информация.Мерси!

# 7
Емия, вариантът с обувките по поръчка е най-удачен, но в случай, че по някаква причина се откажеш от него, на Витошка има едно магазинче, в което има страхотен избор. Ако вървиш от Патрираха в посока Съдебната палата, по левия тротоар, малко след Битсиани - ще го видиш. Аз купувам от там обувки за дъщеря ми, разглеждах ги, имат ясно изразен свод, но не знам дали ще ти свършат работа.

# 8
  • Букурещ
съвсем набързо да ти отговоря защо и как
навремето бях голям фен на Драганов докато не разбрах какъв бизнесмен е, говори много вярни неща, пее си една и съща лекция и всичко ОК, но това с тия магазини -  Naughty
Моят съвет е да отидеш в Горна Баня, там са добри специалисти, и не се занимавай с магазините на Драганов и т.н.
Успех Heart Eyes

# 9
съвсем набързо да ти отговоря защо и как
навремето бях голям фен на Драганов докато не разбрах какъв бизнесмен е, говори много вярни неща, пее си една и съща лекция и всичко ОК, но това с тия магазини -  Naughty
Моят съвет е да отидеш в Горна Баня, там са добри специалисти, и не се занимавай с магазините на Драганов и т.н.
Успех Heart Eyes

bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • София
Добре де не са ли хубави обувките,които продава все пак?Аз вече трети чифт купувам от там!Два на дъщеря ми и един на сина ми!

# 11
  • София
В Малечко също има богат избор на обувки.

# 12
В Малечко също има богат избор на обувки.
Благодаря ти!Знам,че има,но нещо не съм доволна от обувките в Малечко. Rolling EyesМое мнение,никого не ангажирам. LaughingМай ще се окаже,че нямаме нужда от толкова специални обувки. PeaceКолкото лекари,толкова и мнения Joy.Един съвет от мен-мами,сверявайте мненията и не се доверявайте на един лекар,понякога е страшно объркващо,но си струва да получиш повече мнения.При нас от три консултации се получиха три различни мнения.На кого да вярвам???? newsm78 Луда работа!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт