Филчев

  • 2 411
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
в миналата тема за Филчев, която пуснах
никой не ми отговори защо тоя човек хем е пуснат за издирване, хем е посланик на Р.България! явно и тогава и сега просто нямаме коментар.
 
това, което сега чета направо ме взривява.
не мога да повярвам, такава простотия може да съществува, а това, че е факт по тия етажи направо...  Sick да не говорим, че тоя изрод е и преподавател.

дано не ви прозвучи гадно, но едно от малкото неща, които ме карат да се радвам, че не съм в БГ е това - тая простотия дето е заляла всичко и ни е оставила безпомощни и неми пред тия хора, които от къде изпълзяха , всъщност?

да гледам аз как си развяват безцеремонно коня, пък и посланици на страната ми ги правят!
как да се гордея, че съм българка с тия ненормални хора, които управляват, които са се навряли в дълбокото. да крадат до край.
Кейси е права -аз искам вече да се разчистват.

и като питат в други форуми ' вие защо се гордеете, че сте българин', няма кво да отговорим вече освен ' ами имаме планини и 4 сезона'. просто не остана друго за гордост и радост, освен природата.
егати първобитния източник за национална гордост.

 Cry

# 31
  • Мнения: 918
Преди дори вървеше някаква история, за убита от него прокурор(ка) в Пловдив, заедно с епикризата му.

Филчев не е посланик newsm78

# 32
  • Мнения: 6 167

как да не е, пресен пресен. в казахстан
я виж тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107768.msg1933576#msg1933576

# 33
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, над Филчев стои Правителство, Премиер, Президент! Тези хора кьорави ли са?!
Е, там е работата, че веднъж встъпил в лъжност, над него вече няма никой Rolling EyesТакава ни е Конституцията, странна.Такъв ни е и НК/поне беше, с новият му вид не съм запозната, но едва ли са променили точно това/.Когато са поделяли властите на 3, Гл. прокурор сякаш е останал встрани...Между всички власти има лостове за контрол, но него няма кой да го наглежда отблизо newsm78А именно той е човекът, от когото зависи съдбата на всяко едно наказателно преследване...Един луд CloseИзобщо...картинка Sad

# 34
# 35
  • Мнения: 6 243
Преди дори вървеше някаква история, за убита от него прокурор(ка) в Пловдив, заедно с епикризата му.
не беше ли адвокатка в Сливен? Wink

# 36
  • Мнения: 6 167
ето още за тоя простак: ( абе що ли чета само да се ядосвам! , аз така ако напусна раб. място без подписана отпуска според вас къде отивам?)


Министърът на външните работи Ивайло Калфин е разговарял по телефона с посланика ни в Казахстан Никола Филчев, съобщиха от МвнР.

Никола Филчев е заявил пред външния министър, че съжалява и си дава сметка, че правилата са били нарушени.

Министър Калфин е поискал от посланика обяснение защо е напуснал Казахстан без негово разрешение.

Бившият главен прокурор е обяснил, че заминаването му от Казахстан се е наложило спешно по семейни причини. Филчев ще си пусне молба за отпуска, но предстои да уточни за какъв период ще бъде тя.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 105
Министър Калфин е поискал от посланика обяснение защо е напуснал Казахстан без негово разрешение.
Бившият главен прокурор е обяснил, че заминаването му от Казахстан се е наложило спешно по семейни причини. Филчев ще си пусне молба за отпуска, но предстои да уточни за какъв период ще бъде тя.


Аха, трябвало е да замести сестра си на плод зеленчука, докато оберат черешите, разберете го човека! Отпуската предполагам ще е докат станат доматите и картофите, ко толку. Казахстан винаги може да почака, бизнеса НЕ Naughty

Ииии хич па да не влизате в положение, 'начи! Crazy

# 38
  • Мнения: 918
Преди дори вървеше някаква история, за убита от него прокурор(ка) в Пловдив, заедно с епикризата му.
не беше ли адвокатка в Сливен? Wink

Не бе, аз съм от Сливен Laughing

# 39
  • Мнения: 6 243
Много хубаво, че си от Сливен, ама сигурно не си чула.
Преди години имаше една адвокатка, която спрягаха за любовница на Филчев, дето я убиха. И тогава, и сега, още се носят слухове, че убийството й имало нещо общо с връзката й с него. Не помня името на адвокатката.

А за Пловдивдски случай не знам.

Другите само/убийства, които злите езици свързват с Филчев, за това на прокурорите Колев и Джамбов.

# 40
  • Мнения: 918
Много хубаво, че си от Сливен, ама сигурно не си чула.
Преди години имаше една адвокатка, която спрягаха за любовница на Филчев, дето я убиха. И тогава, и сега, още се носят слухове, че убийството й имало нещо общо с връзката й с него. Не помня името на адвокатката.

А за Пловдивдски случай не знам.

Другите само/убийства, които злите езици свързват с Филчев, за това на прокурорите Колев и Джамбов.

Да, за същия случай говоря, но аз съм останала с впечатление, че е от Пловдив

Общи условия

Активация на акаунт