Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, мами. Настинах май сериозно..боли ме главата..ужасно ме боли гърлото..схванат ми е врата... кажете ми какви хапчета са позволени по време на бременност да пия..Утре ще отида на лекар..но сега искам да мина през аптеката да си взема нещо..може да ми помогне..опасявам се да не вдигна температура Sad..че тогава става лошо Sad( Mad
Цитирай

София

парацетамол можеш да пиеш, аз се бях разболяла в 4-тия месец - пих вит С разтворимо, виброцил за хремата, сутрин и вечер 2-3 дни и рапидол - това е детски парацетамол, но може и обикновен Wink бързо да се оправяш...

а парацетамола ми каза доки само при нужда - ако дигна Т но съм пила и когато мн ме е боляла глава един - помага...и мн чай

аспирин в никакъв случай
Цитирай

Sofia

Аз пиех само Парацетамол, помагаше ми, а и доктора ми каза, че мога само това да пия, но има ефект.
Цитирай

акаунта е семеен

ima edni homeopati4ni hap4eta /ne si spomnqm imeto/- pitai v aptekata -na men mi pomogna
Цитирай

София

Бях болна към края на бременността си и ми изписаха осцелококциум, защо е хомеопатично лекарство и не вреди на бебчо.
Цитирай

След малко тръгвам на лекар. Ще видим какво ще ми каже лекарката. Днес се чувствма ужасно..отпаднала..нямам сили да стоя права Sad(
Цитирай
сега имаякакъв вирус с болки в гърлото .и аз съм така от 5 дена-болки в гърлото ушите и главата.Изписаха ми вит с .за смучене проповит.И тъй като са ми големи сливиците и има секрет който се стича отзад геломиртол-който е билки за разводняване на секрета .Правя и гаргара с лайка и сода.Малко бавно минава но се надявам че всичко ще е ок.Леко оздравяване.
Цитирай

London, Sofia

Бих препоръчала осцилокопциум Peace
Цитирай

Осцилококциум  Peace Хомеопатията е най-подходяща по време на бременност.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.