Пълни ли са ви душичките?

  • 2 248
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Изразяват ли половинките Ви чувствата си свободно? Кой какво ще да ми говори ама има, както аз ги наричам " емоционално скопени " мъже и жени ...Вие с какъв тип човек споделяте дните си и различавате ли се по темперамент?
Емоционално разкрепостен е Mr. Green и ми "пълни душичката" Heart Eyes Нямаме нищо за криене Peace

# 16
  • Мнения: 5 577
мне, не ми говори такива, и аз не.
Ние сме странни

# 17
  • Мнения: 2 125
Вадя му думите с ченгел от устата по принцип......какво ли остава да изпадне в романтична кома.... Shocked Rolling Eyes
Щом е толкова години до мен и родих детето му - означава, че ме обича.
Хубаво е като го казва (като го попитам), но това не е най-важното.
Душата ми е полупълна.

# 18
  • София
  • Мнения: 819
Не ми е кеф да ми казва, че ме обича само защото очаквам да го чуя. Много повече ми пълни душата с поглед, от оня неговия особения Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 818
Моя е повече по действията  Peace По невербалния начин получавам обяснения  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 161
Да,душичката ми е пълна.

# 21
  • Мнения: 1 410
Ами той не е по приказките, а аз пък само се обяснявам като ученичка. Общо взето в нашето семейство не се говори за любов, а се прави.

# 22
  • Мнения: 2 784
Когато сме двамата все се глезим и си повтаряме, че се обичаме. Пред хора- не или по-рядко.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
Да Heart Eyes

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не. Не е много по приказките.

# 25
  • Мнения: 2 040
Казва ми го и ми го показва ...  и мен все ми е малко ...  Laughing

# 26
  • Мнения: 958
Ами чесно казано не е по думите по скоро по действията.
Казва ми че ме обича, че му липсвам, че ме желае само когато е на път далеч от мен когато сме си заедно много не се разнежва, но съм се будила нощем и съм го хващала да ме гали по косата и да ме гледа.
За мен това е достатъчно, думи исках в началото и го тормозех сега съм доволна ан това което ми показва Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 473
Дела са нужни, не думи. Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 10 758
Дела са нужни, не думи. Crossing Arms
Анджък Peace и аз това казвам.Той може да ми се лигави по цял ден и да ми го казва, ама като не ми го показва, кел файда.

# 29
  • Мнения: 8 505
Мда,пълна ми е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт