не се вижда сърдечна дейност в 7 г.с.

  • 6 115
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 915
Честито!  Hug

И аз като теб бях с ЛУФ синдром, 3 години ходене по лекарите, и накрая забременях спонтанно, а в 7 г.с. лекарката ми каза - преглед с вагинален ехограф, че не вижда ембрионална сянка и най-вероятно е кухо яйце.  ooooh!........
А след 5 дни видях сърчицето на Мариела!  Heart Eyes

Тъй че, случват се такива неща...

Нищо няма да ти стане от втори преглед.

Лека и успешна бременност!

# 31
  • Мнения: 1 516
Моята последна менструация беше 07.05.06. На ехограф отидох в 6 г.с. . Докторът каза, че всичко за сега е наред, блремеността е в матката , а не в тръбите. Но нищо не каза за кухо яйце или за сърдечна дейност. А и аз не го попитах зашеметена от щастие.  В 7 г.с съм сега и в сряда ми направиха кръвните изследвания, но не ме гледаха на ехограф, пак казаха, че всичко е наред. Следващото ми посещение при гинеколога е чак след 2 седмици, да се тревожа ли до тогава за сърдечната дейност. Иначе сутрин ми се гади, даже днес повръщах за първи път. Може ли яйцето да е кухо и да ми се гади постоянно. Sad Замислям се дали и а да не отида на ехограф преди определената дата Sad . Пфу ...

# 32
  • Мнения: 189
Стискам палци, вагиналния ще покаже.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 164
Честито   bouquet

# 34
  • Мнения: 5 391
Ей, много се радвам, честито пулсиращо сърчице и лека бременност!  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 1 481
Здравейте!
Преди малко се завърнах и от прегледа при моята гинеколожка. Първо ме гледа отвън, защото този ехограф е с по-добра разделителна способност, и не се видяха пулсации. С вагиналния след това се видяха  Simple Smile Тя пък каза, че размера е 22мм, явно зависи от ехографа и от лекаря как ще го измери, защото сутринта беше 15мм  newsm78
Следващата седмица отново ме вика, иска да пробва отново да го чуе през корема. Забравих да я питам защо може да са ме отпуснали гърдите  Confused Но както и да е, вече дишам по-спокойно  Simple Smile
Много благодаря на всички ви за подкрепата и пожеланията !!!  bouquet  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 6 618
7г.с. е рано

# 37
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На мен видяха сърдечна дейност чак в 12 г.с.
Лека бременност!

# 38
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Здрасти и едно голямо ЧЕСТИТО!  bouquet

Пожелавам ти една лека и незабравима бременност! preggo

И спокойно!  Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт