Как да облека бебо за нощен сън?

  • 3 286
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Майчета как да облека новороденото си бебе за нощен сън?Свекито ми предлага да е с камизлока/боди +блузка отгоре и ританки.На мен нещо блузките ми се струват много,но знам ли...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз обличам малката си принцеса само с боди с дълъг ръкав и завивам с не много дебело памучно одеало (за ужас на бабите  Wink). Мисля, че така й е добре - щом ръцете и носа са й нормално топли.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз обли4ам бебо с боди с къс ръкав и от този вид тънки гащиризони с дълъг ръкав и като ританки по кра4етата, с 4орапки. Но го завивам с тънко одеалце и от 3 дена ве4е спим на отворена балконска врата  Wink

# 3
  • Мнения: 287
Моят бебунгел го слагам да спи по тънко боди с къс или дълъг ръкав и тънки ританки; завивам го само с чаршаф, но в нашата спалня е доста топло: към 26 градуса...

# 4
  • Мнения: 3 216
Боди без крачоли и памучна пелена.

# 5
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Честито бебче! Да ти е живо и здраво и много да ви радва!
Наш бебо се роди зимата и тогава при Т в стаята около 18-20градуса, спеше по боди с дълъг ръкав и памучни ританки. Завивах го с поларено неособено дебело одеало!
В момента спи на отворен прозорец, по боди с къс ръкав и завит с чаршафче.
Нашто педи ни препоръча още от самото начало, да обличаме малчо, горе-долу като нас или максимум с още една блузка отгоре!
Дано съм ти дала някаква насока!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 227
Боди без крачоли и памучна пелена.
Ей така и аз обличам моя разбойник  newsm10

# 7
  • Мнения: 1 489
Моята е лятно бебе и я обличах само по боди и ританки.

# 8
  • Мнения: 4 428
Честито бебче! Да ти е живо и здраво и много да ви радва!
Наш бебо се роди зимата и тогава при Т в стаята около 18-20градуса, спеше по боди с дълъг ръкав и памучни ританки. Завивах го с поларено неособено дебело одеало!
В момента спи на отворен прозорец, по боди с къс ръкав и завит с чаршафче.
Нашто педи ни препоръча още от самото начало, да обличаме малчо, горе-долу като нас или максимум с още една блузка отгоре!
Дано съм ти дала някаква насока!

И ние сме по абсолютно същия начин. Аз обличам Маги, като мен. Даже на нея й е по-топло отколкото на мен, защото постоянно е потна, явно се е метнала на таткото и хич не трае жеги. Не навличай много бебето, нищо, че е новородено. Днес примерно изпаднах в ужас, като видях майка, която беше облякла бебето си /малко по-малко от нас/ с гащеризон с чорапче и дълъг ръкав + увито с пелена и със покривалото на количката, което попринцип е за зима или студен силен вятър ShockedНапрано не знам как не се опече това дете на 35 градуса така навлечено горкото Tired

# 9
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Руми се роди лятото и доколкото си спомням,в началото я обличах с тънко боди с дълъг ръкав и ританки,или боди без ръкави,камизолка и ританки.Завивах със съвсем тънка пеленка.

# 10
  • Мнения: 7 474
Боди без крачоли и памучна пелена.

 smile3521

# 11
  • София
  • Мнения: 2 164
Доколкото си спомням като се роди Емма я слагах да спи по боди с къс ръкав и памучно одеалце, много тъничко, което след това смених само с чаршаф.

# 12
  • Мнения: 733
Зимата спеше с боди с дълго ръкавче, ританки и блузка и завит с не много дебело одеало, което често изритваше. Сега спи с боди с късо ръкавче и отгоре цяло боди - памучно тънко, защото не търпи нищо да го завива  Laughing. Направо незнам какво ще е зимата  newsm12

# 13
  • Мнения: 3 216
Направо незнам какво ще е зимата  newsm12
 
пробвай сьс зимно чувалче  Peace

# 14
  • Мнения: 147
Боди с къс ръкав и в тънка лятна торба.В момента спи само с тениска с къс ръкав и памперс без никаква завивка.През нощта може и да му метна една тъничка пеленка.Иначе ние отдавна спим на отворен прозорец. То оставаше и да е затворен в тия жеги Grinning

Общи условия

Активация на акаунт