Страхотна Диета - II част

  • 9 424
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 108
Здравейте дами!
Пускам втора част на Страхотна диета .

ТОВА Е ПЪРВАТА ОТКЛЮЧВАЩА ДИЕТА

1ви ден
8 часа кисело мляко + плод или зеленчук
10 часа кисело мляко + плод или зеленчук
12 часа кисело мляко + плод или зеленчук
16 часа кисело мляко + плод или зеленчук
19:30 часа кисело мляко + плод или зеленчук

2ри ден
8 часа плод + чай
10 часа плод + чай
12 часа белтъчни храни + зеленчук
16 часа плод + чай
19:30 часа белтъчни храни + зеленчук

3ти ден
8 часа кисело мляко + плод или зеленчук
10 часа кисело мляко + плод или зеленчук
12 часа кисело мляко + плод или зеленчук
16 часа кисело мляко + плод или зеленчук
19:30 часа кисело мляко + плод или зеленчук

4ти ден
8 часа плод + чай
10 часа плод + чай
12 часа въглехидратни храни + зеленчук
16 часа плод + чай
19:30 часа въглехидратни храни + зеленчук

5ти ден
8 часа кисело мляко + плод или зеленчук
10 часа кисело мляко + плод или зеленчук
12 часа кисело мляко + плод или зеленчук
16 часа кисело мляко + плод или зеленчук
19:30 часа кисело мляко + плод или зеленчук

6ти ден
8 часа плод + чай
10 часа плод + чай
12 часа белтъчни храни + зеленчук
16 часа плод + чай
19:30 часа белтъчни храни + зеленчук

7ми ден
8 часа кисело мляко + плод или зеленчук
10 часа кисело мляко + плод или зеленчук
12 часа кисело мляко + плод или зеленчук
16 часа кисело мляко + плод или зеленчук
19:30 часа кисело мляко + плод или зеленчук

8ми ден
8 часа плод + чай
10 часа плод + чай
12 часа въглехидратни храни + зеленчук
16 часа плод + чай
19:30 часа въглехидратни храни + зеленчук

9ти ден
8 часа кисело мляко + плод или зеленчук
10 часа кисело мляко + плод или зеленчук
12 часа кисело мляко + плод или зеленчук
16 часа кисело мляко + плод или зеленчук
19:30 часа кисело мляко + плод или зеленчук

10ти ден
8 часа плод + чай
10 часа плод + чай
12 часа белтъчни храни + зеленчук
16 часа плод + чай
19:30 часа белтъчни храни + зеленчук

11ти ден
8 часа кисело мляко + плод или зеленчук
10 часа кисело мляко + плод или зеленчук
12 часа кисело мляко + плод или зеленчук
16 часа кисело мляко + плод или зеленчук
19:30 часа кисело мляко + плод или зеленчук

12ти ден
8 часа плод + чай
10 часа плод + чай
12 часа въглехидратни храни + зеленчук
16 часа плод + чай
19:30 часа въглехидратни храни + зеленчук

13ти ден
8 часа кисело мляко + плод или зеленчук
10 часа кисело мляко + плод или зеленчук
12 часа кисело мляко + плод или зеленчук
16 часа кисело мляко + плод или зеленчук
19:30 часа кисело мляко + плод или зеленчук

14ти ден
8 часа плод + чай
10 часа плод + чай
12 часа белтъчни храни + зеленчук
16 часа плод + чай
19:30 часа белт храни + зеленчук


Заб: Белтъчни храни – месо, мляко
млечни продукти, яйца
Въглехидратни храни –ориз, карто-
фи,боб,грах, хляб, овесени ядки



ТОВА Е ВТОРАТА ЗАХРАНВАЩА

1ви ден
8 часа Чай + зеленчук
8:30 час яйце + зеленчук
10 часа Чай + зеленчук
12 h-150 гр. риба + зеленчук същия като предиобедния
16 часа Чай + зеленчук
19:30-150 гр. риба + зеленчук същия като предиоб

2ри ден
8 часа Чай + зеленчук
8:30 час яйце + зеленчук
10 часа Чай + зеленчук
12 часа 150 гр. риба + зеленчук същия като предиобедния
16 часа Чай + зеленчук
19:30-150 гр. риба + зеленчук същия като предиоб

3ти ден
8 часа Чай + плод
8:30 час 250 гр. Кисело мляко
10 часа Чай + плод
12 часа 150 гр. Пилешко/телешко + зленчук
16 часа Чай + плод
19:30 часа 150 гр. Пилешко/телешко + зленчук

4ти ден
8 часа Чай + плод
8:30 час 250 гр. Кисело мляко
10 часа Чай + плод
12 часа 150 гр. Пилешко/телешко + зленчук
16 часа Чай + плод
19:30 часа 150 гр. Пилешко/телешко + зленчук

5ти ден

8 часа Чай + зеленчук
8:30 час Млечен продукт /извара 100, сирене 50,
кашкавал 30, мляко 200/ + зеленчук
10 часа Чай + зеленчук
12 часа Млечен продукт + зеленчук
16 часа Чай + зеленчук
19:30 часа Млечен продукт + зеленчук

6ти ден
8 часа Чай + зеленчук
8:30 час Млечен продукт /извара 100, сирене 50,
кашкавал 30, мляко 200/ + зеленчук
10 часа Чай + зеленчук
12 часа Млечен продукт + зеленчук
16 часа Чай + зеленчук
19:30 часа Млечен продукт + зеленчук

7ми ден
8 часа Чай + плод
8:30-Филийка Бонус + маслини / лютеница, зеленчук/
10 часа Чай + плод
12 часа 200 гр. Варени картофи + заленчук
16 часа Чай + плод
19:30 часа 200 гр. Варени картофи + заленчук

8ми ден
8 часа Чай + плод
8:30-Филийка Бонус + маслини / лютеница, зеленчук/
10 часа Чай + плод
12 часа 200 гр. Варени картофи + заленчук
16 часа Чай + плод
19:30 часа 200 гр. Варени картофи + заленчук

9ти ден
8 часа 300 гр. Плод
8:30 час 300 гр. Плод
10 часа 300 гр. Плод
12 часа 300 гр. Плод
16 часа 300 гр. Плод
19:30 часа 300 гр. Плод

10ти ден
8 часа Чай + зеленчук
8:30 час100 извара + зеленчук
10 часа плод + чай
12 часа 200 ориз + плод
16 часа плод + чай
19:30 часа 200 ориз + плод

11ти ден
8 часа Чай + зеленчук
8:30 час 100 извара + зеленчук
10 часа Чай + плод
12 часа 200 ориз + плод
16 часа Чай + плод
19:30 часа 200 ориз + плод

12ти ден
8 часа Чай + зеленчук
8:30 час 200 айран
10 часа Чай + зеленчук
12 часа 150 телешко + зеленчук
16 часа Чай + зеленчук
19:30 часа 150 телешко + зеленчук

13ти ден
8 часа Чай + зеленчук
8:30 час 200 айран
10 часа Чай + зеленчук
12 часа 150 телешко + зеленчук
16 часа Чай + зеленчук
19:30 часа 150 телешко + зеленчук

14ти ден
8 часа 300 гр. Плод
8:30 час 300 гр. Плод
10 часа 300 гр. Плод
12 часа 300 гр. Плод
16 часа 300 гр. Плод
19:30 часа 300 гр. Плод


9-ти и 14-ти ден са разтоварващи. 
 При глад може да се изяде филийка бонус
 с маслини/ зеленчук/ лютеница



ТОВА Е ТРЕТАТА ДИЕТА

1ви ден
8 часа зеленчук + варено яйце
10 часа Чай + зеленчук
12 часа 100 гр. риба + зеленчук
16 часа Чай + зеленчук
19:30 часа 100 гр. риба + зеленчук

2ри ден
8 часа зеленчук + варено яйце
10 часа Чай + зеленчук
12 часа 100 гр. риба + зеленчук
16 часа Чай + зеленчук
19:30 часа 100 гр. риба + зеленчук

3ти ден
8 часа филийка бонус + 3 - 4  маслини
10 часа зеленчук с чай
12 часа салата + постен зелен грах
16 часа зеленчук с чай
19:30 часа салата + постен зелен грах

4ти ден
8 часа филийка бонус + 3 - 4  маслини
10 часа зеленчук с чай
12 часа салата + постен зелен грах
16 часа зеленчук с чай
19:30 часа салата + постен зелен грах

5ти ден
Разтоварващ:
1,5 плодове + чай за деня или 1,5 зеленчуци + чай

6ти ден
8:00 час филйка хляб с лютеница
10 часа зеленчук + варено яйце
12 часа салата + картофи/ориз/царевица/овес.ядки
16 часа зеленчук + варено яйце
19:30 салата от зеле и моркови + варени картофи

7ми ден
8:00 час филйка хляб с лютеница
10 часа зеленчук + варено яйце
12 часа салата + картофи/ориз/царевица/овес.ядки
16 часа зеленчук + варено яйце
19:30 часа салата от зеле и моркови + вар.картофи

8ми ден
8:00 час чай + 50 гр. сирена
10 часа зеленчук + чай
12 часа 150 гр. краставица + печено пилешко месо
16 часа  зеленчук + чай
19:30 часа 150 гр. краставица + печено пиле.месо

9ти ден
8:00 час чай + 50 гр. сирена
10 часа зеленчук + чай
12 часа 150 гр. краставица + печено пилешко месо
16 часа  зеленчук + чай
19:30 часа 150 гр. краставица + печено пил. месо

10ти ден
Разтоварващ:
1,5 плодове + чай за деня или 1,5 зеленчуци + чай



Ето линка към старата тема Страхотна Диета!

# 1
  • Мнения: 3 089
айде и тук да се разпиша
аз съм 4-ти ден от първа диета. и съм -1кг. очаквах повече, но и на това се радвам. целта е да падна с 5 до 10 кг.

# 2
  • MUC
  • Мнения: 297
Majce, да ти отговоря в новата тема на постинга в старата... Мерси, душата, за посритването  Joy То си трябва от време на време...

# 3
  • София
  • Мнения: 2 164
Ами айде, пак ще се почва, то е ясно  Laughing
Да си кажа, че след първата диета свалих 6кг., от втората изкарах само два дни, после имах имен ден, РД, и дотам беше  ooooh! Но вече месец задържам теглото при нормално хранене! Това е по-важно!
Ще почвам пак първата, имам да свалям още 5кг.

# 4
  • Мнения: 3 089
- 300 още.
общо - 1. 2 кг

# 5
  • София
  • Мнения: 8 272
За "подправките":изобщо не ги пестя в това число и солта (някъде бях чела, че ако ползваш сол задържаш вода, т.е слабее кат съще временно не се обезводняваш), а зехтина направо го "пия"

да си повторя и тук отговора Simple Smile

# 6
Vapros4e:Zna4i trite dieti edna sled druga trqbva da se napravqt ?

# 7
  • Мнения: 3 089
май да. но с почивка от по 1-2 дни. първата била най-резултатна, т.е. най-много се сваляло. но другите са за "затврърждаване" Simple Smile

# 8
  • Мнения: 206
За "подправките":изобщо не ги пестя в това число и солта (някъде бях чела, че ако ползваш сол задържаш вода, т.е слабее кат съще временно не се обезводняваш), а зехтина направо го "пия"

да си повторя и тук отговора Simple Smile

Благодаря за коментара... Heart Eyes

Знам, че солта винаги се ограничава, ако желаеш да се храниш здравословно и диетично, но пълната й липса определено ме смущава, както написах и в темата за Майкъл. Именно - задържа се вода, и ако временно само я спреш, то след това веднага ще литнеш нагоре. Въпросът ми беше най-вече и за тази диета - как я практикувате.
Смятам да вляза в нея с летящ старт в неделя... Flutter, ако всичко е наред. Идвам от смесена рестриктивна диета, мой тип, наподобяваща тази на Майкъл, но с части от другите диети тип 2 и 3, абе буламач... Mr. Green, но с който буламач махнах 3 - 4 кг за две седмици (а може би и повече, но и с 45 минути кардио всяка сутрин).
И тъй като ще въртя режимите, и то до откат - до като имам сили да се докопам до желаните килограми, но без да гладувам, ред е на "страхотната диета".
Ще дам отчет, като стане време... Hug

# 9
  • Мнения: 3 089
днес задържам. няма лошо. стига утре да падна двойно Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 185
здравейте и от мен  bouquet,вчера заради бурята ми спряха нета и сега ми го пускаха 3ден от диета3 съм и още 0,500гр си отидоха,но хич не ми харесва и реших да мина от понеделник на супата.След седмица идвам пак при вас и я почвам диетката отначало,че имам още много за сваляне УСПЕХ НА ВСИЧКИ,ДИЕТКАТА Е СУПЕР  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 089
първата седмица на диета 1 съм -1.8 кг, но обиколките са значително намалели - ханш и корем -5 см. очаквах повече, но пък и на това съм доволна.

дебеланка - струва ми се, че ефектът ще е по-голям, ако преминеш веднага към втората диета. иначе за 2 дни много лесно можеш да качиш 2 кила от торти и картофи с бира.

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 06:47 от majceto

# 12
  • Мнения: 103
majceto,май ще премина към Диета2 директно за да не скапам нещата:)Аз нямах намерение да ям торти и картофки,ама то май и плодовете съдържат много захар и ако изведнъж премина само на плодове може да кача кг.Така,че от сряда съм на Диета2:)

# 13
  • Мнения: 248
Правих и трите диети последователно преди месец. Свалих 5кг. Имам още 3 за сваляне и от вчера започнах пак с първата диета. Хубавото е, че през този месец се хранех както преди, но задържах килограмите.

# 14
  • Мнения: 103
Днес ми е последния ден от първата  Simple SmileЩе видим от утре какво ще правим:)Резултат-4.900кг

# 15
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Много хубави резултати!
Аз ще съм с вас от следвата седмица, може ми сряда четвъртък, там някъде!
Още се захранвам след плодово разтоварване, като го приключа и се включвам!
Изчетох цялата първа тема и много се зарибих, много добри постижения!
Успех в борбата с килограмите!

# 16
  • Мнения: 88
Здравейте!
Поздравления за постигнатите резултати. Мисля и аз да се включа и ще докладвам.

# 17
Здравейте,
 
Следя от самото начало темата, но все отлагах започването й.  EmbarassedМного съм амбицирана от добрите резултати, които се получават. Браво на всички, които са я приключили и успех и постоянство на тези, които сега я спазват. Ето че дойде и Денят за започване на диетата  при мен. От сутринта вече три пъти ям таратор - много е приятно и вкусно, особено след плажа. Дано да не се проваля. Praynig Аз и за това го оповестявам във форума, та поне от кумова срама да не сгафя. Както виждам има и други начинаещи, така че се надявам да се поддържаме. Имам доста кг за сваляне, но колкото и да мръдна надолу, ще съм доволна.  Wink
Още веднъж - успех на всички диетуващи!!!

# 18
  • Мнения: 3 089
оф, за 8 дни съм - 1.8-1.9. много малкоооо. ама не се отказвам. искам още 5 кг да махна. надявам се, че смед 3-те диети ще съм постигнала желания ефект.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 831
В края на втората диета съм отслабнала с 3 кг.  и съм минус 3 см в талията, ханша и бедрата. Имам още 1-2 кг и се надявам с третата да сваля поне още 1 кг. Между другото тези дни четох, че здравословното отслабване трябва да е -5% от теглото на месец, а при мен е 3.200 кг, така че съм много доволна.
 Момичета, искам да ви питам дали пиете витамини, аз се чувствах доста слаба по-едно време и ми казаха, че трябва да пия витамини.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 772
В края на втората диета съм отслабнала с 3 кг.  и съм минус 3 см в талията, ханша и бедрата. Имам още 1-2 кг и се надявам с третата да сваля поне още 1 кг. Между другото тези дни четох, че здравословното отслабване трябва да е -5% от теглото на месец, а при мен е 3.200 кг, така че съм много доволна.
 Момичета, искам да ви питам дали пиете витамини, аз се чувствах доста слаба по-едно време и ми казаха, че трябва да пия витамини.
Аз не пия витамини - но поемам много с плодовете и зеленчуците. Един ден дори си ги изчислявах - в по-големи дози са от нормалното, което е супер.
Пий повече вода или малко айрян със сол за да не си отпаднала.

# 21
Днес е втория ден от Диета № 1. Вече се сбогувах с първия килограм. Нямям прегрешения, при все че съвсем не се гладува с тази диета. Вчера карах цял ден на таратор. Двес съм на праскови и чай и на обяд - 2 кебапчета с краставица.
Дано продължа в същия дух. Успех на всички диетуващи /не гладуващи, защото това не е глад/.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 272
Днес е втория ден от Диета № 1. Вече се сбогувах с първия килограм. Нямям прегрешения, при все че съвсем не се гладува с тази диета. Вчера карах цял ден на таратор. Двес съм на праскови и чай и на обяд - 2 кебапчета с краставица.
Дано продължа в същия дух. Успех на всички диетуващи /не гладуващи, защото това не е глад/.

ето ти прегрешението Simple Smile, ако е готово не знаеш какво има в него (я соя я нещо друго, смес на месо), ако си купила готова кайма има тлъсто, е ако си ски купила месо и само лук+подправки  си сложила знчи е ок:)
аз като съм на тази диета пържени кюфтета сънувам Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 089
абе само аз ли не слабея?
за 9 дни от диета 1 съм между -1.5 и 1.8. струва ми се много малко. все пак тръгвам от доста. и нямам особени прегрешения.

# 24
  • Мнения: 434
Ехе!Два дни не съм влизала и не можах да позная темата!И колко нови хора!Супер! Heart Eyes
Тъкмо се бях отчаяла,че няма с кой да си споделяме резултатите.
Аз съм 6-ти ден Диета2.Движение по лентата няма,но сантиметрите слизат надолу.Особенно се шашнах от разликата в корема .От началото-9см!!! #Crazy
Вече не ме дразни храната(аз дето на компа все си бях с шоколадче в ръка).
И да не забравяте водата!
Майче,може да не пиеш достатъчно вода? newsm78
Леко диетуване! Peace

# 25
Такааааа, такаааа, явно вече сгафик и то два пъти. Sad
Desem, много благодаря за забележката, но да бях влязла във форума преди да омета още 2 кебапчета с краставица за вечеря - и двата пъти ги ядох от готовите Banghead
Мога само да се надявам, че може и да не са слагали соя - въобще не съобразих, видя ми се лесно за приготвяне, ама......
За утре съм се подготвила с кисело мляко и праскови /май на таратор млякото повече ми допада, но ще пробвам и с плод, ако не съм очарована, следващите млечни дни ще си карам на любимия таратор.
Радвам се, че се включих в темата, защото така имам по-голям стимул да продължавам напред.
Desem, още веднъж благодаря за напомнянето - тази грешка няма да я повторя /т.е. потретя Embarassed/ - за други не гарантирам, но ще се старая да съм стриктна.

# 26
  • Мнения: 3 089
аз пък карам основно на мляко с плод. и след 10 дни съм -1 кг. защо така назадвам идея нямам. някъде тук четох, че има организми, които до 7-8-я ден задържали килограмите си, но после механизмът за отслабване се отключвал. така че още имам надежда...

# 27
  • София
  • Мнения: 35 772
аз пък карам основно на мляко с плод. и след 10 дни съм -1 кг. защо така назадвам идея нямам. някъде тук четох, че има организми, които до 7-8-я ден задържали килограмите си, но после механизмът за отслабване се отключвал. така че още имам надежда...
Да така е, но ти не се отказвай и продължавай.
Веднъж задейства ли се метаболизма, ще започнеш да смъкваш кг.
Диетата е вид 'стрес' за тялото и то често реагира със забавяне на метаболизма, защото незнае какво става. Свикне ли на новият режим - рапочва да си работи.
Желая ти успех в диетуването! Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 8 272
Такааааа, такаааа, явно вече сгафик и то два пъти. Sad
Desem, много благодаря за забележката, но да бях влязла във форума преди да омета още 2 кебапчета с краставица за вечеря - и двата пъти ги ядох от готовите Banghead
...
развесели ме Simple Smile, не се притеснавай нали отслабваш Simple Smile, а без преглрешения трудно Simple Smile

Та в този дух да кажа, че и при мен има застой с кг-мите Cry, с такова нетърпение да покаже под 60 ....
Аз поне не съм като мъж ми, който мрънка, че не отслабвал, а покрай диетката хапва понички на работа, натурален сок в къщи (колко е натурален е друга работа Simple Smile), бонбоните на малкия и т.н.  Wink
 

# 29
  • София
  • Мнения: 1 831
[
В края на втората диета съм отслабнала с 3 кг.  и съм минус 3 см в талията, ханша и бедрата. Имам още 1-2 кг и се надявам с третата да сваля поне още 1 кг. Между другото тези дни четох, че здравословното отслабване трябва да е -5% от теглото на месец, а при мен е 3.200 кг, така че съм много доволна.
 Момичета, искам да ви питам дали пиете витамини, аз се чувствах доста слаба по-едно време и ми казаха, че трябва да пия витамини.
Аз не пия витамини - но поемам много с плодовете и зеленчуците. Един ден дори си ги изчислявах - в по-големи дози са от нормалното, което е супер.
Пий повече вода или малко айрян със сол за да не си отпаднала.


Ами, по отношение на плодовете и зеленчуците - ям много, дори повече колкото трябва - ние в къщи сме им големи фенове, задължително всеки ден се ядат, и за мое щастие детето също много ги обича.

Но да си призная честно вода хич не пия, преди чаят ми беше достатъчен, но сега вече не пише чай и днес съм се запасила с вода. Лошото е, че много ми се подува корема.

# 30
Трети ден - още 600гр си заминаха  Grinning /Чааааао, и хич не се връщайте!!!/. Пак сеням лентичката. Днес я карам на праскови и кисело мляко, май зпредпочитам тараторчето, нооо чак в събота!!! Peace
Desem, пожелавам ти най-много до седмица да видиш петицата на кантарчето. goodscale  За мен подобно събитие ми изглежда направо нереално! От 3г и половина не съм била на килограми с 5, но дерзая! Grinning

# 31
  • Мнения: 103
Здравейте:)
Приключих Диета1 във вторник.Доволна съм от резултата Hug Но не преминах към Диета2,защото работата ми сякъш не я позволява.Трбва да си нося яйца,месо,че зеленчуци и часовете са доста,и трябва през 2ч. да си вадя от торбата яденето Blush
Сега започнах Японската диета и след 2 седмици мисля отново да се върна към Страхотната диета и отново да направя първата част Peace

# 32
Четвърти ден от Диета № 1 - резултата е общо -2.7кг.  Grinning Доволна съм, макар и това де е предимно задържана вода. Определено се чувствам по-олекнала и тонизирана. След петия свален килограм ще съм още по-амбицирана да продължа и дано до седмица да го достигна.
Момичета, диетата наистина работи, така че ако има още желаещи, могат без колебание да я започват.  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 8 272
.... Ах 5-тицата ....

# 34
  • Мнения: 3 089
Момичета, диетата наистина работи, така че ако има още желаещи, могат без колебание да я започват.  Hug
абе аз се отказвам. за 11 дни съм -1 кило. което отвсякъде си е много зле. имаше дни, в които кантарът сочеше -1.5 до -1.8, но тази сутрин си закова на -1. и тотално се отчаях.
от утре ще комбинирам будистката и тази. и като добавим 30 мин. на степера (от вчера имам), което си е 230-250 изгорени калории, надявам се, че ще имам по-смислен резултат.
на останалите диетуващи - дерзайте момичета. незавивимо дали ще е зелева, тази, будистка или каквато и да е друга диета, важното е да има резултат.
успех!

# 35
  • Мнения: 596
Здравейте момичета!
Аз приключих и трите етапа на диетата още преди около седмица. Резултатът е - 8,5 килограма. Най- важното е, че вече си хапвам от всичко, но от много малко храна се засищам. Старая се да продължавам на принципа да не смесвам храните, т.е на едно ядене да не приемам белтъчини и въглехидрати едновременно. Вече си позвалявам ядки , шоколад, кроасанчета, бира. Страховете ми бяха да не започна да си връщам така трудно свалените килограми,  но за моя най- голяма изненада след приключването на диетата смъкнах още един килограм ( това в рамките на 1 седмица), обяснявам си го с подобрения метаболизъм. Преди от всички бързи и жестоки диети съм си връщала килограмите , че и  отгоре. Тук няма такова нещо, даже обратното , продължавам да свалям. Може би защото диетата протича плавно , без сътресения за организма. Времето на диетата е достатъчно дълго оранизмът да се нагоди и да приеме диетата като начи на хранене.  Важното е , че тази диета ме научи да се храня правилно- да не смесвам много храните , да се нахранвам с малко количесто и да се храня в някакви определени часове, а и най- важното да не се тъпча преди лягане в 10-11 часа през нощта. Това е от мен. Дано да съм ви вдъхнала малко оптимизъм да продължите напред. Не се отчайвайте, ако не сваляте бързо, хубавите неща стават бавно. Simple Smile И последно - търпението е много , много важно. Успех!!!

# 36
Искам само да ви кажа, че Любовта също може да е силен стимул за отслабването. Моята Любов ме стимулира, като ми подари велоергометър. Тогава си направих сметка, че явно наистина много съм се отпуснала, за да получа такова колело. Спазвам стриктно диетата, жегата е неописуема, така че със сигурност ще има резултат, но съм скрила кантара. Съседката отслабва с някаква билка (от рода за Златното чудо) и сега ще видим коя ще е повече минус. Успех на всички бъдещи моделки!

# 37
  • Мнения: 434
Привет,момичета!
След 9 дена застой на диета 2,да се похваля днес кантара е -1 кг! #2gunfire
Сигурно след плодовия ден.Тъкмо сериозно се замислях дали да не сменям диетата? newsm78
Сега отново съм мотивирана!
Докато си хапвах оризец си позволих за награда чашка диетична,безалкохолна бира. EmbarassedДокато пийвах си мислех за всички вас,дето сте на режим и за куража ни!
Успех!







# 38
  • София
  • Мнения: 185
здравейте и от мен изкарах ги всичките диети преди седмица после на супата,но за съжаление от нея не свалих нищо и понеже много ми харесва диетка 1 реших пак да я направя почнах да ходя на електролиполиза и се надявам да смъкна още някое и друго кило,че края на месеца заминам и дано стигна 60 кг. Wink днес ми е 2 ден от диета 1 чувствам се супер с това хранене много е гот(аз ям в 12,16,19:30)                                                                                               ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ И ИДВАЙТЕ ДА СЕ ПОДКРЕПЯМЕ  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 08:14 от tesoro

# 39
  • София
  • Мнения: 35 772
Привет на всички и успех!
Тук съм за да ви подкрепя и окуража: продължавайте и не се отказвайте....
Ако сте на въглехидратна храна ви препоръчвам кафяв ориз /мисля че на Крина -500 гр. е 0,70 ст/
По препоръка на моята инструктурка. На ден ям по 100 гр. Този ориз се сварява по-бавно, има орехов вкус и е много хубав.
Предварително се кисне , от вечерта - пак по препоръка на специалиста. Wink
Ориза изтегля водата от клетките /ако има задържана такава/

# 40
  • Мнения: 103
Здравейте:)
Не съм писала отдавна,но току що се слизам от кантара и има лек напредък в свалянето на кг. и реших да се похваля. LaughingОще 1,800 кг са се смъкнали от "мойто нежно тяло" Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 1 831
Привет на всички и успех!
Тук съм за да ви подкрепя и окуража: продължавайте и не се отказвайте....
Ако сте на въглехидратна храна ви препоръчвам кафяв ориз /мисля че на Крина -500 гр. е 0,70 ст/
По препоръка на моята инструктурка. На ден ям по 100 гр. Този ориз се сварява по-бавно, има орехов вкус и е много хубав.
Предварително се кисне , от вечерта - пак по препоръка на специалиста. Wink
Ориза изтегля водата от клетките /ако има задържана такава/

 newsm10
Оризът е супер, аз направо луднах по него.

# 42
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
От днес аз се присъединявам към вашата група, от известно време ви чета и се мотивирам и днес е момента да започна!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 389
Здравейте,момичета!
Преди 2 месеца правих последователно и трите диети и свалих 6 кг. От днес започвам отново ,защото искам да сваля още 4-5 кг.
Успех на всички!

# 44
Здравейте и от мен,

Днес мога да кажа, че вече съм свалила 3 кг. След четиридневна диета, два дни се освиних, сега започнах отново и пак съм на четвърти ден. Чак сега ще сменям лентичката, защото бях си върнала по-голямата част от сваленото.  Rolling Eyes
Нещо млякото, което пиех, не ми харесваше, но вчера взех Активия /има сметана, сигурно е и по калорична, но другите млека нещо не ми вървят баз захар, така че пред тоталния провал, предпочитам да ям плодове с Активия Blush/.
Това е от мен. Успех на всички /начинаещи, напреднали, повтарящи и т.н./  bouquet

# 45
  • Мнения: 1 183
Втори ден от диета - свалени грамчета няма, даже стрелката клони на горе ама ..... аз се правя, че не виждам  Joy
Смятам следващото ми теглене да е дрегата седмицата към четвъртък петък, защото да няма разочарования  Tired. Спомням си, че авторката на темата каза, че отслабването започвало след първата- втората седмица и аз на това се надявам!

# 46
И аз да се похваля. Вече приключвам третата диета и има резултат.
не съм се теглила защото мразя кантарите, но определено панталоните ми започнаха да висят. Веднага се забелязва разликата.
Но ще трябва по-нататък пак да я направя, че има още за сваляне.
Въпрос за тези, които вече са я завършили. Има ли йо-йо ефект? При нормално хранене връщат ли се килограмите?

# 47
  • Варна
  • Мнения: 389
Въпрос за тези, които вече са я завършили. Има ли йо-йо ефект? При нормално хранене връщат ли се килограмите?
Аз правих диетата преди 2 месеца и задържах свалените килограми,при нормално хранене,но в съчетание с лунна диета всяка седмица.

# 48
Zdraveite i ot men! Ve4e sam na 12 den ot parvata dieta, no rezultata ne e osobeno vpe4atliava6t-2.5 kg. Smiatam da ne se otkazvam za sega.Ot ponedelnik zapo4vam dieta 2. Az, ne spazvam to4no 4asovete za hranene i mislia,4e i tova ima zna4enie.Nali celta e da ima6 rejim na hranene.Uspeh na vsi4ki otslabva6ti!!!!

# 49
  • Мнения: 521
аз като глупаче да попитам.колко мляко трябва да се хапва на едно хранене-чаша,кофичка или какво.или пък колко белтъчни и въглехидратни храни???

диетата много ми харесва,резултатите също,така че от понеделник почвам,защото имам 5 упорити килограма за сваляне

# 50
аз лично ям по 1/2 кофичка кисело мляко на тези междинните хранения, а на обяд и вечеря хапвам по повечко. Ако си правя таратор, изяждам по 2 големи купи таратор.Правя си и печени чушки с кис. мляко, тиквички с кис. мляко/хем че не съм сигурна, дали тиквичките не са въглехедрат/. Мисля, че не е необходимо да се ограничаваш в количеството кои знае колко много. Е, не изяждяй по 7-8 кофички кисл мляко, но според мен 2-3 коф. на ден са добре.Успех! Naughty

# 51
  • София
  • Мнения: 35 772
аз като глупаче да попитам.колко мляко трябва да се хапва на едно хранене-чаша,кофичка или какво.или пък колко белтъчни и въглехидратни храни???

диетата много ми харесва,резултатите също,така че от понеделник почвам,защото имам 5 упорити килограма за сваляне
Аз ям по 3 коф. кис.мляко и  1-1,200 кг плод на ден.
За белт. храна : на прием
-1 яйце+30/40/сирене или 100 извара
- омлет:2 яйца+30гр.сирене
- 150-200 гр. бяло месо печено пиле
- 200 гр.риба /повече от 100гр неможех да ям/
Въглехидратна:за цял ден
100 гр. ориз - сухо вещество
-500-600 гр. картофи
- 100гр. овес.ядки
- 100 гр. зрял боб -сухо вещество

# 52
Днес мога да се похваля с още 0,500 кг. надолу.Вече започвам да вярвам, че наистина действа тази диета.

# 53
  • Мнения: 1 934
Да попитам и аз. Един плод и зеленчук ли се приема през деня или може различни.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 389
Да попитам и аз. Един плод и зеленчук ли се приема през деня или може различни.
Мисля, че един вид плод или зеленчук се приема през целия ден. Еднообразието през деня е принцип на диетата.

# 55
  • София
  • Мнения: 35 772
Да попитам и аз. Един плод и зеленчук ли се приема през деня или може различни.
Мисля, че един вид плод или зеленчук се приема през целия ден. Еднообразието през деня е принцип на диетата.
Peace Еднообразие

# 56
  • Мнения: 596
Здравейте! Тази диета ми се струва толкова страхотна , че смятам още веднъж да я изкарам. Решила съм от другия понеделник (17-ти юли) да я започна отново и да изкарам пак и 3-те етапа. Целта ми е 56 килограма. Сега съм 62  Embarassed. Бях тръгнала от 70. И така ще ми е приятно... Hug

# 57
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз съм вече 4-ти ден на тази диета. Имам да свалям три килограма ( Blush не ми се смейте, просто тия три килограма не мога да ги сваля 7 години, след бременностите свалям всичко, което съм качила, но не и тези пусти три кила  ooooh!). Ако ги сваля, ще пробвам и за още едно-две.  Колкото повече, толкова по-добре!  Grinning
Засега съм -1,5, което не е за вярване направо.  Crazy Диетата е супер!!!  Grinning Съчетавам с коремни преси и антицелулитни масажи (морето ме зове  Wink).
Според вас може ли млечните дни да карам на печени тиквички с кисело мляко, че ми се вкисна корема от мляко с плодове...  Sick ?!

# 58
  • Мнения: 596
И аз съм вече 4-ти ден на тази диета. Имам да свалям три килограма ( Blush не ми се смейте, просто тия три килограма не мога да ги сваля 7 години, след бременностите свалям всичко, което съм качила, но не и тези пусти три кила  ooooh!). Ако ги сваля, ще пробвам и за още едно-две.  Колкото повече, толкова по-добре!  Grinning
Засега съм -1,5, което не е за вярване направо.  Crazy Диетата е супер!!!  Grinning Съчетавам с коремни преси и антицелулитни масажи (морето ме зове  Wink).
Според вас може ли млечните дни да карам на печени тиквички с кисело мляко, че ми се вкисна корема от мляко с плодове...  Sick ?!

Здравей!
Според мен можеш да хапваш печени тиквички с кисело мляко. Киселото мляко може да се комбинира с  плод или със зеленчук. Успех!

# 59
Към края на пърата диета съм. Резултатът е още едно кило надолу /-4кг общо/. newsm53 След втората диета пак ще се включа.
Успех на всички. Диетата е наистина СТРАХОТНА!!! smile3521

# 60
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Днес пък качих половин кило...  Sad Не знам от какво, спазвам диетата много стриктно, само дето не ям в определени часове. Ям 4 пъти на ден, когато съм свободна... не ми се вярва да е от това...  Rolling Eyes Малко отчайващо ми подейства това.
Значи равносметката при мен - 5-ти ден - минус 1 килограм... Продължавам де...  Tired

# 61
Досега само четях тази тема, но сега искам да споделя и моя опит.Към края на третата диета съм и много съм доволна.Свалих 5 кг.,но не винаги съм спазвала всички указания.Понеже обичам много сладко и преди цикъл не успявам да се удържа и хапвам по-нещо забранено. И въпреки това видимо съм отслабнала.Сега се притеснявам като спра диетата как да продължа.В интерес на истината за първи път съм на диета.До преди около година с малки ограничения в храненето постигах резултати,но едни 6-7 кг. се натрупаха постепенно и няма мърдане назад.Така че, затова много се навих на тази диета и мога горещо да я препоръчам.

# 62
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз имам въпрос към тези които я повтарят. Има ли същия ефект като първия път? Аз ги изкарах и трите диети и смъкнах около 7кг. Сега съм се замислила да я повторя  и затова питам!

# 63
  • София
  • Мнения: 11 648
Никой ли не прави вече тази диета за да даде отзиви?

# 64
  • София
  • Мнения: 11 648
Хайде да побутна малко темичката,дано се намери,някой да я е спазвал наскоро и да даде отзиви,единствената ли съм?

# 65
  • София
  • Мнения: 2 164
Хайде да побутна малко темичката,дано се намери,някой да я е спазвал наскоро и да даде отзиви,единствената ли съм?
Алиии, нали знаеш, че аз бях на тази диета, но само първата изкарах. Свалих 6 кила, които още ги задържам. Остават ми още толкова, но ме мързи сега да се занимавам. Може би като пусна Емма на ясла ще я повторя.

# 66
  • Мнения: 103
Има ли желаещи да започнем заедно от утре/5.09.06/?.Аз я правих вече веднъж,само първата част де,но бях доволна.Искам да повторя още веднъж двуседмичния режим Simple Smile
Хайде,aко някой е навит,да пише тук и започваме Wink

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 16:35 от debelankata

# 67
  • Мнения: 2 147
Не съм я правила,но винаги съм проявявала интерес към нея newsm78дано издържа:)Хайде от утре ...Касмет...

# 68
  • София
  • Мнения: 11 648
С удоволствие бих се включила,но...аз все още съм на нея:6 ден от втората диета и резултата е -5 кг.Ама аз очаквах повече  Cry,но поне самочувствието ми взе да се позавръща и започнах да влизам в един номер по-малки дрехи /е понякога са поопънати,ама няма да е вечно/!Целта ми е да сваля още 3 кг,но нещо не не се получава,запънал се е кантара и това е!
Доколкото си спомням май трябва да мине известно време за да се повтори първата диета!
Хотче за теб знам бе душа...аз запленена от постигнатите ти резултати и отвратена от собствените ми сланини се реших на тази диета!

# 69
  • София
  • Мнения: 185

[/quote]
Има ли желаещи да започнем заедно от утре/5.09.06/?Хайде,aко някой е навит,да пише тук и започваме Wink
Правих диетката преди 2 месеца/и 3-те етапа, но 1 е най-готина/ и от днес я почнах пак. Брой ме в групата Peace и да идвате по- често да се подкрепяме взаимно,че става по-лесно

# 70
  • Мнения: 103
Радвам се,че ще имам съмишленици в това начинание Peace
Казвайте и какво хапвате ,докато спазвате режима  chef

# 71
  • Мнения: 90
Здравейте!
Бройте ме и мен.Аз също се включвам от утре /05.09,/
Дайте повече инфо.Успех

# 72
  • Мнения: 103
Здравейте!
Бройте ме и мен.Аз също се включвам от утре /05.09,/
Дайте повече инфо.Успех

Здравей и добре дошла Simple Smile
Ами режима го има на първата страница от темата,там си е написано всичко по часове и по дни.Дадени са и трите периода на диетката.Никак не е трудна,казвам ти го от личен опит.Бях вече на нея и с лекота изкарах 14-те дена.С всеки друг режим се изтормозвам до полуда #Cussing out
Желая ти успех!И се надявам да пишеш как вървят нещата,какво похапваш и т.н.

# 73
И аз се включвам!!! Peace 72 кг съм,а искам да стана 65...
Мога ли да попитам тези дето са я правили първата диета по колко мляко ядехте в млечните дни и колко кг смъкнахте от нея?

# 74
  • София
  • Мнения: 11 648
И аз се включвам!!! Peace 72 кг съм,а искам да стана 65...
Мога ли да попитам тези дето са я правили първата диета по колко мляко ядехте в млечните дни и колко кг смъкнахте от нея?
По принцип не съм от тези,които много обичат кисело мляко.Количествот,което консумирах беше около 2 кофички,най-много 2 кофички и малко отгоре.Някъде бях чела статия на Байкова,че количеството мляко трябва да е до 2 кг. на денонощие!

# 75
  • Мнения: 90
Сега виждам менюто на диетата и искам да попитам дали може да започна с храненето след 10 или 12 часа,защото никога не закусвам.
Благодаря.

# 76
  • Мнения: 524
аз сега съм на третата диета. Като я свърша, започвам пак отначало. Ще слдя комнтарите ви с интрес

# 77
  • Мнения: 103
Сега виждам менюто на диетата и искам да попитам дали може да започна с храненето след 10 или 12 часа,защото никога не закусвам.
Благодаря.
Здравейте момичета Simple Smile
оri_78 можеш да пропускаш закуската,аз като я правих преди не закусвах,дори пропусках и някои следобедни хранения.
А колкото до киселото мляко,може до 2 кг на ден.Аз си хапвам от 1-2 кофички рапределени за всички часове,долу-горе по 1/2 кофичка мляко на ядене.
Днес стартирах успешно с чаша топла вода+няколко капки лимон Wink
Успех Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 2 164
С удоволствие бих се включила,но...аз все още съм на нея:6 ден от втората диета и резултата е -5 кг.Ама аз очаквах повече  Cry,но поне самочувствието ми взе да се позавръща и започнах да влизам в един номер по-малки дрехи /е понякога са поопънати,ама няма да е вечно/!Целта ми е да сваля още 3 кг,но нещо не не се получава,запънал се е кантара и това е!
Поздравления   bouquet И си трайкаш, а  Wink

Хотче за теб знам бе душа...аз запленена от постигнатите ти резултати и отвратена от собствените ми сланини се реших на тази диета!
Глупости не ми се слушат  Naughty Със сигурност си много по-слаба от мен в момента. Аз от 61кг не съм мръднала от средата на май, а трябва да стана поне 56  Confused

# 79
  • София
  • Мнения: 11 648
Момичета на всички,които днес започвате диетата желая успешна борба с пустите килограми!
Хотче далеч съм още от фигурата отпреди забременяването,но все пак благодаря  bowuu!Дрехите от преди половин една година започват да ми стават широки,а тези отпреди забременяването,ако ми станат са поопънати.Какъв е извода....нов гардероб! Laughing
Иначе си мисля,че сега е по-удачен вариант за диетата,отколкото Ема като тръгне на ясла,защото има повече плодове и зеленчуци,а половината диета се осланя на нея!
Иначе аз съм се закотвила на тез пусти килограми и не мърдам,то нали и втората диета е за задържане!А трябва да сваля още 2.5-3 килограма.
Тотално съм се отчаяла като имаш в предвид,че ме беше гебил вируса с разстройството,много малко съм яла,за другото се сещаш и кантара не мърда.
Някой изкарал ли е втората част на диетата и колко е свалил с нея?

# 80
  • София
  • Мнения: 2 164
Тотално съм се отчаяла...
Хич не се отчайвай и намини към Отчетната, че имам повод да черпя  Wink

# 81
  • Мнения: 90
Сега виждам менюто на диетата и искам да попитам дали може да започна с храненето след 10 или 12 часа,защото никога не закусвам.
Благодаря.
Здравейте момичета Simple Smile
оri_78 можеш да пропускаш закуската,аз като я правих преди не закусвах,дори пропусках и някои следобедни хранения.
А колкото до киселото мляко,може до 2 кг на ден.Аз си хапвам от 1-2 кофички рапределени за всички часове,долу-горе по 1/2 кофичка мляко на ядене.
Днес стартирах успешно с чаша топла вода+няколко капки лимон Wink
Успех Peace
Мисля да направя същото.Ще започна с чаша топла вода с лимон. За млякото също,защото не мога да ям толкова мляко и толкова пъти на ден.
Благодаря много debelankata Grinning

# 82
  • София
  • Мнения: 185

Някой изкарал ли е втората част на диетата и колко е свалил с нея?
Аз като правих втората част свалих само 1,5 кг. и затова се чудя дали да направя сега 1-вата диетка 2 пъти преди да премина на 2-та newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 11 648
Аз и на 1.5 кг. ще се радвам само да ги сваля и без това още 3 ми остават до целта,ама май е вярно,че колкото се доближаваш до нормалното тегло,толкова по-трудно става!
Днес ми е 7 ден от втората и резултата е има няма 0.5 килограма!
А 3-тата диета за какво е?Аз мисля да не я правя!По нататък може да се върна към добрия стар Скарсдейл!

# 84
  • Мнения: 103
Този Скарсдейл пък нещо не го харесах аз Rolling EyesНе стига,че трябваше да си подготвям ядене за всеки ден,да мъкна на раб.място,ами накрая за 2 седмици само 3 кг #Cussing outА имам да свалям,не съм края вече че да остават малко кг за сваляне и да става по-бавно newsm78
Затова реших да се върна пък аз към Страхотната Simple Smile
Крача и аз от диета на диета Embarassed,дано поне да има смисъл от цялата тази работа newsm78

# 85
  • София
  • Мнения: 185
хайде диетуващите какво става защо не пишете Cry?Аз да се отчета понеделник папках кис.мляко и праскови,вчера печени чушки със сирене и праскови.Днес малко прегреших започнах с грозде и малини Embarassed,но ще продължа със диня/за промяна в кг. е още рано/

# 86
  • Мнения: 90
Здравейте.
Днес ми е втори  ден и нещо не ми се връзва тази диета.Не мога да ям толкова често.Напр. сутринта в 10:30 пих чаша топла вода със сок от лимон и със голям зор изядох една ябълка.След два часа трябва пак да ям,а на мен не ми се яде.Прияде ми се чак  в 16:00 часа Grinning Вечерта към 19 часа сигурно ще пия чаи с 1 ябълка и това е.Незнам дали така диетата ще ми подейства.
Преди време опитах и със зелевата супа,същата работа - неможех да изям цялото количество - най- много 4 купи на ден.Немога да се тъпча с храна която не ми харесва или трябва да е ям постояно.
Ще продължа за сега така пък да видим какво ще се получи.

# 87
  • София
  • Мнения: 11 648
Здравейте!Къде сте се изпокрили всичките?Сигурно блажено се наслаждавате на свалените килограми,с които аз не мога да се похваля през последните дни!Май наистина втората диета е само за задържане и нищо повече,поне при мен!А на третата каква е целта?Тя е почти същата като втората!
Искам да попитам тези от Вас,които са правили втората диета как си приготвяхте ориза и в какво количество?

# 88
  • Мнения: 90
Здравейте.
Днес ми е 4-ти ден и сам минус 1 кг.Добре е,но не съм мн. доволна  Sad
 

# 89
  • София
  • Мнения: 11 648
Добро утро,темата пак е отишла много назад!Ама май аз съм най-често пишещата в нея!Никой ли не прави тази диета вече?Ако все пак е останал нямой успешно сваляне на килцата!

# 90
  • Мнения: 248
Запалихте ме отново да започна диетата. Правих я април месец и свалих 5 кг. Храня се нормално, от нищо не се лишавам, а не съм качила нито грам от тогава. Имам да свалям още 3кг. Днес ми е 4-ти ден, а съм надолу само с 500гр.  Sad Сега погледнах как съм се движила с килограмите първия път. На 4-тия ден съм била        -1.5кг.

# 91
  • София
  • Мнения: 11 648
Макар само аз да си пиша в тази тема,не мога да се сдържа и да не се похваля, да вдъхна кураж на момичетата,които все пак мислят да я правят тази диета или вече са я започнали!
Вчера беше последния ми ден от втората диета т.е. общо 28 дни /почти месец/!
Резултата за тези 28 дни е 7 килограма,на които аз все още не мога да повярвам,дори не смея да се зарадвам,защото ме е страх,че ще си върна част от тях!
Истината е че се иска много воля и търпение!!!
След първата диета свалих около 4.5 кг.През първата седмица на втората диета свалих най-много 0.5 кг. и се бях закотвила на едно място и съответно отчаяла!Към края на втората седмица успях да сваля още 1.5-2 кг.
Успех на всички,които я правят или ще я правят!Аз засега се оттеглям в покоите си,но сигурно по-нататък ще я повторя,че още 2-3 свалени килограма няма да ми се отразят зле!

# 92
  • Мнения: 90
Здравей Али&Мели.
Никак не са малко 7 кг. за 28 дни.БРАВО.Де да бях сериозна като теб да спазвам диетата до край.По принцип хич ме няма в спазването на диети.Обичам сама да си правя диети като се ограничавам от някой храни.

Тази диета я правих 4 дни и спрях,започнах други мой диети.
Успех на всички.

# 93
Изкарах и трите етапа на диетата, с леки отклонения с храната, но
не и в часовете. Най-много свалих с І-вата част - 3.5кг. С цялата диета - 5.5кг. Сега започвам отново, защото с измисления ми хранителен режим за един месец вече съм +1.5кг. Диетата ми допадна най-вече с това, че не се лишаваш от нищо, просто се ограничаваш и привикваш на хранителен режим.

# 94
  • Мнения: 32
Здравейте!

От толкоз време следях тази тема и все не можех да си представя, че ще се откажа от вафличките и шоколадчетата. А имам толкоз много да свалям...  Cry
Хайде да се присъедини някой, че сама не е приятно!  Sad

Общи условия

Активация на акаунт