Страхотна Диета - II част

  • 9 422
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 183
Втори ден от диета - свалени грамчета няма, даже стрелката клони на горе ама ..... аз се правя, че не виждам  Joy
Смятам следващото ми теглене да е дрегата седмицата към четвъртък петък, защото да няма разочарования  Tired. Спомням си, че авторката на темата каза, че отслабването започвало след първата- втората седмица и аз на това се надявам!

# 46
И аз да се похваля. Вече приключвам третата диета и има резултат.
не съм се теглила защото мразя кантарите, но определено панталоните ми започнаха да висят. Веднага се забелязва разликата.
Но ще трябва по-нататък пак да я направя, че има още за сваляне.
Въпрос за тези, които вече са я завършили. Има ли йо-йо ефект? При нормално хранене връщат ли се килограмите?

# 47
  • Варна
  • Мнения: 389
Въпрос за тези, които вече са я завършили. Има ли йо-йо ефект? При нормално хранене връщат ли се килограмите?
Аз правих диетата преди 2 месеца и задържах свалените килограми,при нормално хранене,но в съчетание с лунна диета всяка седмица.

# 48
Zdraveite i ot men! Ve4e sam na 12 den ot parvata dieta, no rezultata ne e osobeno vpe4atliava6t-2.5 kg. Smiatam da ne se otkazvam za sega.Ot ponedelnik zapo4vam dieta 2. Az, ne spazvam to4no 4asovete za hranene i mislia,4e i tova ima zna4enie.Nali celta e da ima6 rejim na hranene.Uspeh na vsi4ki otslabva6ti!!!!

# 49
  • Мнения: 521
аз като глупаче да попитам.колко мляко трябва да се хапва на едно хранене-чаша,кофичка или какво.или пък колко белтъчни и въглехидратни храни???

диетата много ми харесва,резултатите също,така че от понеделник почвам,защото имам 5 упорити килограма за сваляне

# 50
аз лично ям по 1/2 кофичка кисело мляко на тези междинните хранения, а на обяд и вечеря хапвам по повечко. Ако си правя таратор, изяждам по 2 големи купи таратор.Правя си и печени чушки с кис. мляко, тиквички с кис. мляко/хем че не съм сигурна, дали тиквичките не са въглехедрат/. Мисля, че не е необходимо да се ограничаваш в количеството кои знае колко много. Е, не изяждяй по 7-8 кофички кисл мляко, но според мен 2-3 коф. на ден са добре.Успех! Naughty

# 51
  • София
  • Мнения: 35 770
аз като глупаче да попитам.колко мляко трябва да се хапва на едно хранене-чаша,кофичка или какво.или пък колко белтъчни и въглехидратни храни???

диетата много ми харесва,резултатите също,така че от понеделник почвам,защото имам 5 упорити килограма за сваляне
Аз ям по 3 коф. кис.мляко и  1-1,200 кг плод на ден.
За белт. храна : на прием
-1 яйце+30/40/сирене или 100 извара
- омлет:2 яйца+30гр.сирене
- 150-200 гр. бяло месо печено пиле
- 200 гр.риба /повече от 100гр неможех да ям/
Въглехидратна:за цял ден
100 гр. ориз - сухо вещество
-500-600 гр. картофи
- 100гр. овес.ядки
- 100 гр. зрял боб -сухо вещество

# 52
Днес мога да се похваля с още 0,500 кг. надолу.Вече започвам да вярвам, че наистина действа тази диета.

# 53
  • Мнения: 1 934
Да попитам и аз. Един плод и зеленчук ли се приема през деня или може различни.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 389
Да попитам и аз. Един плод и зеленчук ли се приема през деня или може различни.
Мисля, че един вид плод или зеленчук се приема през целия ден. Еднообразието през деня е принцип на диетата.

# 55
  • София
  • Мнения: 35 770
Да попитам и аз. Един плод и зеленчук ли се приема през деня или може различни.
Мисля, че един вид плод или зеленчук се приема през целия ден. Еднообразието през деня е принцип на диетата.
Peace Еднообразие

# 56
  • Мнения: 596
Здравейте! Тази диета ми се струва толкова страхотна , че смятам още веднъж да я изкарам. Решила съм от другия понеделник (17-ти юли) да я започна отново и да изкарам пак и 3-те етапа. Целта ми е 56 килограма. Сега съм 62  Embarassed. Бях тръгнала от 70. И така ще ми е приятно... Hug

# 57
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз съм вече 4-ти ден на тази диета. Имам да свалям три килограма ( Blush не ми се смейте, просто тия три килограма не мога да ги сваля 7 години, след бременностите свалям всичко, което съм качила, но не и тези пусти три кила  ooooh!). Ако ги сваля, ще пробвам и за още едно-две.  Колкото повече, толкова по-добре!  Grinning
Засега съм -1,5, което не е за вярване направо.  Crazy Диетата е супер!!!  Grinning Съчетавам с коремни преси и антицелулитни масажи (морето ме зове  Wink).
Според вас може ли млечните дни да карам на печени тиквички с кисело мляко, че ми се вкисна корема от мляко с плодове...  Sick ?!

# 58
  • Мнения: 596
И аз съм вече 4-ти ден на тази диета. Имам да свалям три килограма ( Blush не ми се смейте, просто тия три килограма не мога да ги сваля 7 години, след бременностите свалям всичко, което съм качила, но не и тези пусти три кила  ooooh!). Ако ги сваля, ще пробвам и за още едно-две.  Колкото повече, толкова по-добре!  Grinning
Засега съм -1,5, което не е за вярване направо.  Crazy Диетата е супер!!!  Grinning Съчетавам с коремни преси и антицелулитни масажи (морето ме зове  Wink).
Според вас може ли млечните дни да карам на печени тиквички с кисело мляко, че ми се вкисна корема от мляко с плодове...  Sick ?!

Здравей!
Според мен можеш да хапваш печени тиквички с кисело мляко. Киселото мляко може да се комбинира с  плод или със зеленчук. Успех!

# 59
Към края на пърата диета съм. Резултатът е още едно кило надолу /-4кг общо/. newsm53 След втората диета пак ще се включа.
Успех на всички. Диетата е наистина СТРАХОТНА!!! smile3521

Общи условия

Активация на акаунт