Страхотна Диета - II част

  • 9 421
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Днес пък качих половин кило...  Sad Не знам от какво, спазвам диетата много стриктно, само дето не ям в определени часове. Ям 4 пъти на ден, когато съм свободна... не ми се вярва да е от това...  Rolling Eyes Малко отчайващо ми подейства това.
Значи равносметката при мен - 5-ти ден - минус 1 килограм... Продължавам де...  Tired

# 61
Досега само четях тази тема, но сега искам да споделя и моя опит.Към края на третата диета съм и много съм доволна.Свалих 5 кг.,но не винаги съм спазвала всички указания.Понеже обичам много сладко и преди цикъл не успявам да се удържа и хапвам по-нещо забранено. И въпреки това видимо съм отслабнала.Сега се притеснявам като спра диетата как да продължа.В интерес на истината за първи път съм на диета.До преди около година с малки ограничения в храненето постигах резултати,но едни 6-7 кг. се натрупаха постепенно и няма мърдане назад.Така че, затова много се навих на тази диета и мога горещо да я препоръчам.

# 62
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз имам въпрос към тези които я повтарят. Има ли същия ефект като първия път? Аз ги изкарах и трите диети и смъкнах около 7кг. Сега съм се замислила да я повторя  и затова питам!

# 63
  • София
  • Мнения: 11 648
Никой ли не прави вече тази диета за да даде отзиви?

# 64
  • София
  • Мнения: 11 648
Хайде да побутна малко темичката,дано се намери,някой да я е спазвал наскоро и да даде отзиви,единствената ли съм?

# 65
  • София
  • Мнения: 2 164
Хайде да побутна малко темичката,дано се намери,някой да я е спазвал наскоро и да даде отзиви,единствената ли съм?
Алиии, нали знаеш, че аз бях на тази диета, но само първата изкарах. Свалих 6 кила, които още ги задържам. Остават ми още толкова, но ме мързи сега да се занимавам. Може би като пусна Емма на ясла ще я повторя.

# 66
  • Мнения: 103
Има ли желаещи да започнем заедно от утре/5.09.06/?.Аз я правих вече веднъж,само първата част де,но бях доволна.Искам да повторя още веднъж двуседмичния режим Simple Smile
Хайде,aко някой е навит,да пише тук и започваме Wink

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 16:35 от debelankata

# 67
  • Мнения: 2 147
Не съм я правила,но винаги съм проявявала интерес към нея newsm78дано издържа:)Хайде от утре ...Касмет...

# 68
  • София
  • Мнения: 11 648
С удоволствие бих се включила,но...аз все още съм на нея:6 ден от втората диета и резултата е -5 кг.Ама аз очаквах повече  Cry,но поне самочувствието ми взе да се позавръща и започнах да влизам в един номер по-малки дрехи /е понякога са поопънати,ама няма да е вечно/!Целта ми е да сваля още 3 кг,но нещо не не се получава,запънал се е кантара и това е!
Доколкото си спомням май трябва да мине известно време за да се повтори първата диета!
Хотче за теб знам бе душа...аз запленена от постигнатите ти резултати и отвратена от собствените ми сланини се реших на тази диета!

# 69
  • София
  • Мнения: 185

[/quote]
Има ли желаещи да започнем заедно от утре/5.09.06/?Хайде,aко някой е навит,да пише тук и започваме Wink
Правих диетката преди 2 месеца/и 3-те етапа, но 1 е най-готина/ и от днес я почнах пак. Брой ме в групата Peace и да идвате по- често да се подкрепяме взаимно,че става по-лесно

# 70
  • Мнения: 103
Радвам се,че ще имам съмишленици в това начинание Peace
Казвайте и какво хапвате ,докато спазвате режима  chef

# 71
  • Мнения: 90
Здравейте!
Бройте ме и мен.Аз също се включвам от утре /05.09,/
Дайте повече инфо.Успех

# 72
  • Мнения: 103
Здравейте!
Бройте ме и мен.Аз също се включвам от утре /05.09,/
Дайте повече инфо.Успех

Здравей и добре дошла Simple Smile
Ами режима го има на първата страница от темата,там си е написано всичко по часове и по дни.Дадени са и трите периода на диетката.Никак не е трудна,казвам ти го от личен опит.Бях вече на нея и с лекота изкарах 14-те дена.С всеки друг режим се изтормозвам до полуда #Cussing out
Желая ти успех!И се надявам да пишеш как вървят нещата,какво похапваш и т.н.

# 73
И аз се включвам!!! Peace 72 кг съм,а искам да стана 65...
Мога ли да попитам тези дето са я правили първата диета по колко мляко ядехте в млечните дни и колко кг смъкнахте от нея?

# 74
  • София
  • Мнения: 11 648
И аз се включвам!!! Peace 72 кг съм,а искам да стана 65...
Мога ли да попитам тези дето са я правили първата диета по колко мляко ядехте в млечните дни и колко кг смъкнахте от нея?
По принцип не съм от тези,които много обичат кисело мляко.Количествот,което консумирах беше около 2 кофички,най-много 2 кофички и малко отгоре.Някъде бях чела статия на Байкова,че количеството мляко трябва да е до 2 кг. на денонощие!

Общи условия

Активация на акаунт