Какво знаете за продуктите на Amway и какво ви е мнението за тях?

  • 15 150
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 858
Aз обаче не мога да разбера защо не го каже открито, пред всички. Няма нищо лошо в това да си дистрибутор. Действа малко подмолно, всеки път казва "хайде на лични ще се разберем" (може да не съм предала думите точно, за което се извинявам) или ICQ. Не знам всеки сам избира да как да се държи в обществото било то и форумското общество, но смятам, че  ако иска да си предлага продуктите е най-добре да си каже.

Ако съм сгрешила в преценката си за потребителката моля да бъда извинена.

# 31
  • Мнения: 1 858
Нели мисля, че е време да споделиш с широката форумска аудитория, дали си дистрибутор?!
Да така е. Точно поради тази причина се подразних и аз. Вече на два пъти предлага на потребители да им достави въпросният препарат.

И между другото не е само на два пъти а на няколо...

# 32
  • Мнения: 3 880
Нели мисля, че е време да споделиш с широката форумска аудитория, дали си дистрибутор?!

Или е или в най_скоро време Ще стане Wink
А това, че не иска да го сподели директно не ме учудва. По_горе споменах, че съм си имала работа с хора от това "обЩество" и никой от тях нямаШе смелостта да каже_ "юуухууу, аz съм дистрибутор на Amway искаШ ли и ти да станеШ?" Не, то е едно увъртане, едни zаобиколки, прикаzване до прималяване, но съЩността се споменава чак накрая, когато явно се предполага, че "жертвата" е обработена достатъчно Simple Smile. Първите, които среЩнахме (много мило семейство на вънШен вид) ни говориха повече от 30 мин. zа голямата "далавера" докато мъжа ми не иzдържа и вика_абе това да не е случайно Amway? и те, хъката_мъката си приzнаха hahaha А иначе всички са много горди и доволни от това, което правят, пък zаЩо не си приzнават веднага, а съz 1000 zаобиколки и аz не можах да схвана Laughing то и zа това сигурно не станах дистрибутор, нямам таzи дарба да увъртам Laughing

# 33
  • Мнения: 513
  HugНе крия нищо, не съм  дистрибутор, а си имам електронен магазин във веригата на VEBSO  тъй като една част от продуктите в големия му асортимент са на Аmvay тепърва започнах да ги ползвам /по-горе писах че ги ползвам едва от 3-4 месеца/ и все още им пробвам качествата и реших да споделя че съм открила качествени неща, които си струват парите /аз ги нямам особено много и търся начин да ги икономисвам/ затова не мисля , че това е проява на дистрибутор като споделям мнението си .Темата е за това  аз да знам какво  ползвам и дали само моето мнение е положително за тези продукти или има и други такива мнения. Не мисля , че темата е да се обсъжда дали съм дистрибутор или не а какви са качествата на продуктите и ако на някой е решил да се заяжда да не влиза в тази тема. Да не отричам, че в другите теми ако някой е задал въпроса "Как и откъде да си го купя?" съм се включила, но тук прегледайте цялата тема, и никъде няма да откриете "дистрибуторски прояви" защото не ми е това целта. Друг е въпроса вие какво си мислите, но няма нужда да пълните темата със собствените си догадки, а оставете тези които искат да споделят мнението си за да мога и аз да науча каквото ме интересува. Въпрос на лично мнение всеки да си мисли каквото иска, но мисля , че това не тема от клюкарника, а за дома и семейството и целта ми е да видя доколко хората са запознати с тези продукти и дали ги харесват като мен ,а и от обмяната на мнения билото положителни или отрицателни всеки който го интересуват тези продукти да научи нещо/мисля, че и аз имам право на собствено мнение/ . Ако нещо още не съм ви изяснила моля питайте и ще ви отговоря, но престанете с тези обсъждания.  smile3505 smile3513

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ето българският им сайт....аз бях първия посетител:

http://www.amway-2003.hit.bg/

http://www.amwaybg.street.bg/?action=about

Не ми харесва тази работа с дистрибуторите....и изобщо този вид търговия....


Разбрах как става тази работа- всеки дистрибутор си прави сайт....но такъв вид търговия не ми харесва и нямам много вяра................А в официалния им сайт страната ни изобщо не е вписана

# 35
  • Мнения: 513
Коzметиката им съЩо е добра, даже оЩе имам един черен молив, който полzвам почти ежедневно вече пета година, но е станал доста миниатюрен Laughing

Thinking newsm78Извинявай за въпроса, не се обиждай, но действително ли само този молив си ползвала през тези 5 години и то ежедневно, ако е така си струва защото като му видях цената ми се стори фантастична имайки предвид че тези на Орифлем /  казвам го като дистрибутор, но разочарован/, а и ширпотребата отива за около 1 година, а качеството не мисля да го коментирам.

# 36
  • Мнения: 513
Ето българският им сайт....аз бях първия посетител:

http://www.amway-2003.hit.bg/

http://www.amwaybg.street.bg/?action=about

Не ми харесва тази работа с дистрибуторите....и изобщо този вид търговия....


Разбрах как става тази работа- всеки дистрибутор си прави сайт....но такъв вид търговия не ми харесва и нямам много вяра................А в официалния им сайт страната ни изобщо не е вписана

 Това не а предмета на темата!!! Защо превръщате темата в коментар за дистрибуторство, мисля че обясних че поне на тази тема целта е друга и май не аз ,а всеки друг говори за дистрибуторство, не се обиждай , но ако имаш някакъв опит дори и лош да е с тези продукти по-добре него сподели.

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може ли някой да напише съдържание на някакъв продукт....защото една съседка ми показа един препарат на фирмата, но никъде не пишеше какво съдържа, не е ли странно  newsm78

# 38
  • Мнения: 513
Може ли някой да напише съдържание на някакъв продукт....защото една съседка ми показа един препарат на фирмата, но никъде не пишеше какво съдържа, не е ли странно  newsm78

А ти сигурна ли си че си видяла оригинална опаковка

# 39
  • Мнения: 1 858
Интернет пространството е свободно! Поради тази причина както ти имаш право, да изразиш мнението и възхитата си от тези продукти така и аз и всяка една съфорумка, има правото да се разпише в твоята тема както сметне за добре, и ти не можеш да казваш кой къде и какво да пише ,защото всеки има право на свободна воля! Далече съм от мисълта да се заяждам (от това файда няма) просто изразих мнението си както ти си изразила своето.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 927
  HugНе крия нищо, не съм  дистрибутор, а си имам електронен магазин във веригата на VEBSO 

www.vebso.com - Официален сайт на Amway Corporation за регистрирани дистрибутори за Източна Европа.
 newsm78

# 41
  • Мнения: 513
  HugНе крия нищо, не съм  дистрибутор, а си имам електронен магазин във веригата на VEBSO 

www.vebso.com - Официален сайт на Amway Corporation за регистрирани дистрибутори за Източна Европа.
 newsm78


С удоволствие ще ти дам отговора, но на лични защото тук ще бъде реклама.

# 42
  • Мнения: 1 080
Що пък да не си поговорим и за Аmway......аз нищо конкретно незнам за тях и ми е интересно...изобщо не гледам на това като на реклама. То по тази логика изобщо не трябва да си говорим за нищо материално, защото може да се възприема обсъждането му за реклама?!?!?!......ако на някой не му е кеф да подминава, толкова ли е трудно... Close.

# 43
  • Мнения: 513
Що пък да не си поговорим и за Аmway......аз нищо конкретно незнам за тях и ми е интересно...изобщо не гледам на това като на реклама. То по тази логика изобщо не трябва да си говорим за нищо материално, защото може да се възприема обсъждането му за реклама?!?!?!......ако на някой не му е кеф да подминава, толкова ли е трудно... Close.

 Peace

# 44
  • Мнения: 2 180
И аз ползвам ЛОК от 10 години и не мога да си представя да нямам от това чудо вкъщи.
Няма състава на препарата описан отзад на БГ, но на гръцки и още един неразпознаваем от мен език Laughing го има.Поне има дадени проценти и начин на ползване на препарата.
В едни листовки на български преди време бях виждала приложението на лока какво е- даваха го дори да се пие при главоболие.Е, за всичко друго съм го ползвала, но да го пия не смея наистина. На цветята слагам от време на време и забърсвам листата им с него. За почистване на прозорците знам,че много стриктно трябва да се подходи към дозировката- 2-3 капки на 1 литър се слага, защото при предозиране замазва,а не чисти.
За петната не винаги се получава, но предполагам аз съм виновната-все нямам нерви да чакам да подейства, а мажа и запирам мястото на ръка.
Искам да попитам запознатите: може ли да се използва ЛОК за изпиране на велурени обувки и как?

Общи условия

Активация на акаунт