Част ли сте от някаква форумска общност? Коя?

  • 3 798
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 817
Що не ме приобщите към некой клуб и мен. newsm78 Cry

# 61
  • Мнения: 10 758
Миткам се навсякъде.Не обичам да се застоявам на едно место Mr. GreenХваща ме секлета.

# 62
В момента съм част от кликата на протестиращите.
И аз Mr. Green Обаче често посещавам Отчетните, Дом и семейство, Клюкарника и Бъдещи и настоящи майки. Понякога влизам и в Кърмаческия и Нашите деца Peace
Все пак любимото ми място напоследък е арт-кафето, от там ме подпалиха и снощи до 2 часа съм чела поезията на Камелия Кондова Heart Eyes

# 63
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Част от юнките'2005, макар че родих май.
Иначе миткам доста - Клюто, Детския, Дом и семейство, Майките и Кърмаческия. И аз съм фен на арт-кафето Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 6 992
Ами аз съм май нещо като искаща бебе клюкарка Rolling Eyes Crazy

# 65
  • Мнения: 147
 sling Майка(настояща), bombs кърмачка и  Rage клюкарка- Ill smile3529 хипохондрик.
 newsm62

# 66
  • Мнения: 742
a aз 9 месеца бях пасивна мама /само четях и се образовах/, а сега съм активна клюкарка smile3508 smile3508

ееее и татковците не ги пропускам Embarassed

# 67
  • Мнения: 22 842
Нашите деца,Майки/бъдещи и настоящи/Кърмаческия/не кърмя,но ми е интересно всичко с кърменето/Дом и семейство,Клюкарника и Здравния понякога.Общо взето в почти всички.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ходя навсякъде, основно в Непрочетени и Обновени публикации, подскачам от едното на другото.  Crazy
Иначе ходя в кликата на Варненското сдружение за тютюнопучашество и халкохолизм.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 6 472
Основно се вихря в Готварския и после в Красива мама в отбора на отрабващите, та да има баланс Mr. Green Ходя и в нашите деца, този за покупко продажбите ми е любим :mrgreеn:
Ходя и в кърмаческия, нищо че вече не съм в отбора.

# 70
  • Мнения: 3 091
вижда се от статистиките!
клюкарка, дом и семейство, родители - преживели загуба! по-малко красива, отколкото готвачка... туй то!

# 71
  • Мнения: 7 837
Виждам, че форумската общност на нечетящите и невникващите в дадена тема, е в рамките на статистическите граници  Twisted Evil

Мюриел, няма да плачеш нали  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 629
Няма, Кейс, няма...Важното е да има участие...

# 73
  • Мнения: 3 569
Клюкарника, дом и семейство, татковци, нашите деца и красива мама. В последното и аз не знам кво търся ...

# 74
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Joy Явно ловуваш красиви мами... Няма друга метода, това ще да е!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт