Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Какво ви е мнението за този квартал на София или вилна зона? Thinking
Има ли живущи от този форум там?
Гледам, че жилищата там са доста по-ефтини спрямо другите райони на София и това ми се вижда подозрително!  newsm78

Благодаря   bouquet
Цитирай

София

Не бяха ли там тези блокове които от 10тина години нямат ток и вода Thinking

А и откъм инфраструктура и комуникации май е много зле...
Цитирай

някъде ... тук ...

Зависи точно за къде питаш. Има няколко блока без акт 16.
Има мами от тях във форума - дано се включат.
Цитирай

София

Зависи точно за къде питаш. Има няколко блока без акт 16.
Има мами от тях във форума - дано се включат.
Ами по обявите пише, че са пред акт16.....повечето апартаменти са от ЖСК
Иначе, на мен на картата не ми се вижда лош района  newsm78
Цитирай

някъде ... тук ...

Ами от тези, които са зад 59,60 и 61 блок на Студ. град, само блока зад 59-ти доколкото знам има акт 16. Другите - не. В блока зад 60-ти (май Малинова долина N8 се води) правят нещо по въпроса за пълно узаконяване, но не знам до къде са стигнали. Това ми е инфо от познати майки в района.
Дано се включат живеещи там Peace

Иначе района наистина не е лош Smile
Цитирай

Живяла съм в единия от тези блокове, зад 59,60. Тогава беше ужасен! Нямаха АКТ 16 - съответно всички сметки се плащаха от домоуправител. Сещайте се какво става, ако някой не си плати тока или водата навреме.
Освен това, повечето апартаменти там бяха мезонети и тризонети, нямаше ТЕЦ. През лятото нямаше проблеми, но зимата е кошмар - повечето обитатели ползват отоплителни уреди на ток, бойлери на ток. Вследствие на това ел. инсталацията не издържаше и токът спираше на ден по 3-4 пъти, при това за дълго време. Нямаше улици, до повечето блокове се стигаше по черен път. В непосредствена близост до блока имаше някакви странни конструкции - за подземни гаражи или нещо подобно, но си беше точно като огромен циментов трап до единия вход. За времето , в което живях там, нищо не се правеше по него, дори не беше обезопасен, не знам сега дали има някакъв прогрес. Имаше едни недостроени блокове, в които наистина нямаше ток и вода. Мисля, че районът там се водеше Малинова долина -2.
Цитирай

София

Преди 2години щяхме да си купуваме жилище там, добре че не го сторихме. И тогава се говореше че акт16 е пред издаване. Няма пътища, ние ходихме на оглед март месец, представи си кал до колене, абе някакъв ужас. Ние гледахме панелния блок, даже нямаше вода, а пред всеки вход си имаше чешмичка. И тогава беше доста по-евтино. Според мен мястото е страхотно и там заслужава да се купи парцел щото след години ще е доста скъпо, но за момента са си закопани пари в жилище.
Цитирай

Според мен мястото е страхотно и там заслужава да се купи парцел щото след години ще е доста скъпо, но за момента са си закопани пари в жилище.
Там земята си е частна собственост. Блоковете са построени преди повече от 10 г. и все са си пред акт 16. Проблем мисля, че има с прокарването на пътищата- собственикът на земята не разрешава... Но от другата страна на Симеоновско шосе е Грийн сити Wink
Цитирай

София

там май има само 1-2 читави блока (този зад 59 със сигурнос имам приятелка там), но останлото, майко мила!
нямат пътища има блокове без ток, май това е наследство от пирамидата АНЖЕЛ
Цитирай

софия

това е квартал тип вилна зона, бих казала от луксозните местенца, имам познати, които живеят в къща там- с ток, вода и пр.
Цитирай

Местоположението е много добро, но трябва добре да се види къде точно, акт 16 и т.н. да няма проблеми
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

е колко пък толкоз са по-евтини жилищата?  Rolling Eyes
Квадрата на колко се връзва?
Цитирай

София

Ами аз гледах между 300Е-400Е за кв/м
Цитирай

София

Ами аз гледах между 300Е-400Е за кв/м
Това направо си е съмнително
Цитирай

Да, много е малко newsm78 аз под 600 Е на кв. не съм виждала newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.