Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте,
искам да заведа момчето си на море след 15 юли или след 15 август, но не знам как ще се оправя в ситуации, когато ще се наложи да го оставя само. Реших да попитам, дали няма майка, която също да иска да отиде с детето си на море, но не се решава да отиде сама. Бихме могли да се комбинираме да живеем на едно място(не казвам в една стая) - в почивна станция, бунгало, квартира или др., и когато се налага на единия да отскочи до някъде, другият да се грижи за двете деца. Момчето ми е на 6 и половина години, и бих искал другото дете да е на приблизително същата възраст, по възможност момче (за да си играят и да се разбират по-добре Simple Smile), но може и да е момиче.
Не съм обвързан и се надявам и търсената майка да не е обвързана.  Wink Но най-вече да е разбрана, какъвто смятам, че съм аз. За да прекараме една незабравима за децата (пък и за нас-родителите) почивка.
Ако има заинтересована майка, моля да поства първо тук, а по-късно можем да се уточним за детайлите в някой чат. Признавам, че предпочитанията ми са за място на юг от Созопол, където водата и природата са по-чисти, а цените по-ниски.
До скоро!

# 1
  • София
Здравей!

Това предложение за съвместна почивка бъзик ли е? Щото на такъв прилича.

# 2
  • София
Обява за запознаство!
Може да вземете и някоя баба, да гледа децата, пък вие да изкарате наистина НЕзабравимо Mr. Green

# 3
  • Там край гората
Обявата е супер! Ама изискванията-и те! Joy Joy Joy

# 4
Предложението е сериозно. Реших, че може да има майка, която да има подобен проблем. Не виждам лошо в това, да предложиш решение.

# 5
  • някъде ... тук ...
Не знам колко е сериозно предложението, но миналата година мъжът ми се оправи сам на морето с големия син, който беше на 5 тогава и малкия си брат - на 14 години  Sunglasses
Има мъже и мъже Peace

# 6
Добре, бихте ли ми казали тогава, в кой курорт на юг от Созопол има организирана детска забавачница, където да можеш да оставиш на компетентен човек дете за няколко часа под наблюдение?  ooooh!

# 7
  • СОФИЯ
Ауууу, а аз си мислех, че не съм добре. Rolling Eyes Пък то имало други, по- зле и от мен hahaha Joy
Тук не минават тия номера от селски вечеринки, скъпи. Запознанствата са в други сайтове и форуми. Laughing Laughing Laughing Защо не търсиш друг самотен татко за компания, ако не е с цел запознанство  33uu
Като не можеш да се справиш сам с дете на почивка, просто не отиваш. А и що трябва да го оставяш newsm78 някъде, на някой? Води си го с теб, не е малък.

# 8
 Joy Joy Joy

# 9
  • София
Вие пък как му се нахвърлихте на човека. Simple Smile
Виж сега, едва ли някоя необвързана майка /за обвързана дума да не става/ ще се навие. Първо - ти си непознат и няма майка, която да остави детето си при такъв човек, второ - ясно е, че и тя ще иска да си почине, а ти предлагаш да гледа не само нейното, ами и твоето дете, и трето - ти с две деца ще се справиш ли, ако тя въобще поиска да отиде някъде за няколко часа? И четвърто - това са деца, не предмети, как си представяш да ги събереш ей така и то при условие, че родителите им /вие/ не се познавате? А, и пето..да не повтарям предишните постинги.

# 10
  • Bristol
Идеята е супер Mr. Green Харесва ми, но мястото и май не е за тук Wink
Ако си самотен родител, можеш да пробваш в съответния форум.
Приятно изкарване на морето!

# 11
  • София
 hahaha Twisted Evil

# 12
Направо го разбихте този татко Joy
Прави сте за всичко,което сте изредили, но като идея не е неизпълнимо.... филми не гледате ли?! hahaha
Може и нещо да излезе от това и след време в родители отглеждащи сами децата си да има с двама потребители по-малко  bouquet

# 13
Направо го разбихте този татко Joy
Прави сте за всичко,което сте изредили, но като идея не е неизпълнимо.... филми не гледате ли?! hahaha
Може и нещо да излезе от това и след време в родители отглеждащи сами децата си да има с двама потребители по-малко  bouquet
Еми може,но той таткото не дава  инфо за себе си-коса,ръст,пуше ли,пие ли. Laughing

# 14
  • Mediterraneo
Ама сладкодумник излезе този татко  Mr. Green

И защо толкова държиш да има на кого да оставиш детето- човек, забавачница. По- добре не го води това дете с теб, личи си, че е на сила. Предполагам, че всеки, тръгнал с дете на почивка, ще забрави за няколко дни барове, дискотеки, кръчми и т.н. А до магазина можеш да прескочиш и с детето  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт