Започва буря

  • 8 612
  • 252
  •   1
Отговори
# 240
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А гръмотевици чуват ли се? Rolling Eyes
абе newsm78какво сте се шашнали толкова..........

чак порой,вали си порядъчно ,гърми.......природа,случва се,не живеем в колиби Mr. Green
Ей,Синеочке,много си плашлива Hug

Роска ужас ше знаеш.
Много ме е страх от светкавици, гръмотевици и тресканици.
Сега бях навън с кучето и го разхождах, и като присветна....подскочих, сърчицето ми щеше да изхвърчи, тъкмо се окупитих, взе че гръмна. И аз давай на бегом да се прибираме, кучето даже не си и свърши работата. Шубето е голямо нещо.
Моят пра дядо е починал от гръм. Бил е на кон в планината, човека си наглеждал новозакупените земи, с припечелените пари в Щатите (що ли се е върнал, да го пита човек).


ясно,мен пък ме е страх от земетресения!!!!!!!
ето,отмина,можеш да спиш спокойно!!!!

# 241
  • София
  • Мнения: 39 673
И това лято запомних - края на този пост http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107273.msg1969754#msg1969754
Но вече сме си у дома Simple Smile А пък децата помнят като слонове. Миналото лято бяхме в бедствения район, Костенец... Дияна явно не е забравила. Едвам я успокоих тази вечер Sad

# 242
  • Мнения: 544
Леле,намъчихте се бури,наводнения..
Тук бе супер топъл ден и приятна прохладна вечер..

# 243
  • Мнения: 4 176
От един дъжд направихте ега си катаклизъма. Вие дъжд не сте ли виждали? А гръмотевици?  newsm78

# 244
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Всичко вече мина и отмина, а тази тема все още се върти  Mr. Green

# 245
  • Мнения: 5 140
От един дъжд направихте ега си катаклизъма. Вие дъжд не сте ли виждали? А гръмотевици?  newsm78

Ами в такива количества не сме, щом пишем..... Crossing Arms

# 246
  • София
  • Мнения: 39 673
За мен снощи в плуващото такси си беше ужасТ.

# 247
  • Мнения: 46 403
Пак иде буря, небето е направо черно от изток  Crazy

# 248
  • Мнения: 5 140
Айдееееееее пак се почна, тук си заваля бая силно.
Като в тропиците сме. Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 18:42 от sineo4ka

# 249
  • Мнения: 4 473
Вчера и вкъщи протече, хем прозорците са плъзгащи Crazy. Сега пак вали Twisted Evil Twisted Evil и гърми. Баси и времето беее, не се наваля Close Crossing Arms

# 250
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Мацки, каква смрад е долу в гаража Sick, след като се оттече водата, не е истина просто Close.
Това няма да изсъхне до второ пришествие Tired.
Вчера подочух от една позната, че в такива случаи се пръскало с някакъв препарат, който избива микроорганизмите, причиняващи гадната миризма, но и тя не беше наясно точно какъв. Някой да е чувал нещо по въпроса?  newsm78

# 251
  • Мнения: 9 990
Леле,намъчихте се бури,наводнения..
Тук бе супер топъл ден и приятна прохладна вечер..

Ами, само оня ден си беше буря.Днес беше нормален летен дъжд.Топло е, даже задушно, добре,че освежи малко.Гръмна два пъти и толкова.А щом оня ден се прибрах с малката и прекосих цяла София с градски транспорт+ такси, което си поръчах най-спокойно по телефона с пурвото набиране-значи не е биал такава драма.И то точно, когато се говореше,че едва ли не София е парализирана, та се тръшках как ще го мъкна това дете.Може и някъде да е имало големи задръствания, но то по принцип тук е така-малко да завали и стават колоните.Да, изляха се много литри.Но проблем за мен няма.Кофти е за тези, които са в ниските части и са наводнени.Така е.Нещо като канализация би трябвало да има и да е пригодна за такива ситуации обаче-ето в това е драмата... Peace

# 252
  • Мнения: 4 651
Мацки, каква смрад е долу в гаража Sick, след като се оттече водата, не е истина просто Close.
Това няма да изсъхне до второ пришествие Tired.
Вчера подочух от една позната, че в такива случаи се пръскало с някакъв препарат, който избива микроорганизмите, причиняващи гадната миризма, но и тя не беше наясно точно какъв. Някой да е чувал нещо по въпроса?  newsm78

Вода->мухъл , може би за Саво е говорила. Не знам какво има вътре, но ми мирише на хлор и върши работа.

Общи условия

Активация на акаунт