ОЩе по-нова тема на родителите в Испания

  • 11 873
  • 285
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 098
Старата тема стана доста дълга,затова отварям нова. Wink
Моля ви,тези от вас,4иито деца ходят на градина да споделят дали имат проблеми с дисциплината. Rolling Eyes
Моята Щерка винаги е била мноооого ама много дива,но откакто тръгна на градина не мога да я позная. SadТо е едно тръшкане по земята,то е едно биене с абсолютно вси4ки деца...отделно сополите,които сякаш извират. ooooh!
Знам,4е представите им за здраво дете не покриват нашия стандарт,знам,4е не им е на ниво дисциплината,уж се бях подготвила психи4ески,но... Close Close Close Болно ми е и не мога да допусна да се става като тях.Засега опитвам с доброто,но не знам до кога.
Вие какво правите в такива слу4аи? newsm78
Кажете отминава ли това състояние или трябват по_сериозни мерки? Thinking
И съЩо така ка4вам снимките,които обеЩах:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=44962

# 1
  • Мнения: 772
Старата тема стана доста дълга,затова отварям нова. Wink
Моля ви,тези от вас,4иито деца ходят на градина да споделят дали имат проблеми с дисциплината. Rolling Eyes
Моята Щерка винаги е била мноооого ама много дива,но откакто тръгна на градина не мога да я позная. SadТо е едно тръшкане по земята,то е едно биене с абсолютно вси4ки деца...отделно сополите,които сякаш извират. ooooh!
Знам,4е представите им за здраво дете не покриват нашия стандарт,знам,4е не им е на ниво дисциплината,уж се бях подготвила психи4ески,но... Close Close Close Болно ми е и не мога да допусна да се става като тях.Засега опитвам с доброто,но не знам до кога.
Вие какво правите в такива слу4аи? newsm78
Кажете отминава ли това състояние или трябват по_сериозни мерки? Thinking
И съЩо така ка4вам снимките,които обеЩах:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=44962



Сладурка! Heart Eyes  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 098
Oхо,кой бил тука HugКак си,имаш ли оЩе гостенин?

# 3
  • Мнения: 772
Oхо,кой бил тука HugКак си,имаш ли оЩе гостенин?

Охо-бохо плътно до теб съм. Едно ми е хубавко като те видя. Добре съм. А гостенина цели три месеца ще е тук. И чакам Коледа. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 345
Maribel страхотни снимки браво,от години не бях виждала Бг морето дори и на снимка  Laughing  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 217
Zdraveite momi4eta,pak se izviniavam za latinicata no oshte ne sa mi opravili kompa,v ponedelnik shte doidat da go vzemat i napravo se plasha koga shte mi go varnat.Kato znam kolko sa rabotni  #2gunfire #Crazy.Maribel snimkite sa mnogo hubavi  Peace ,a za gradinata  i az sam zapisala Kari no ot septemvri shte tragva ,a i tia e mnogo shtura,napravo me uplashi,ako i pri nas shte e takova polozenieto nakraia naistina shte se pobarkam  #Crazy.Molia mamite s opit da spodeliat kak postapvat.Pregradki za vsi4ki mal4ovci  Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 246
Здравйте,
Марибел,не знам какво да те посъветвам,за сега нямам такива проблеми с Алисия,не е много палава....за градината ми е толкова болна тема,4е не знам самата аз как да постъпя.Заради болестите и езика,със сигурност ще запо4не да говори веднага каталан,не е проговорила добре все още.Имам за пример българ4ета на по 4-5 години,които и една дума български не казват,само каталан....много грозна картинка,недопустимо за мен,детето ми да не знае български,а за писане и 4етене да не говорим.
Снимките са чудесни!
ДУН4е,какво става с теб,май ще се 4уем по телефона,не мога да те засека на скайпа или в кю-то.Целувки за Кари.
Ето тук снимки от кръщенето и от Свищов. http://community.webshots.com/user/lunatic1120    Приятно гледане.

# 7
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 088
Испански мами, иэвинявам се че се намесвам тук, но ми трябва информация. Има ли лайка на кристали в Испания, къде може да се намери и как се казва на испански. Имаше една стара тема по този въпрос, но не мога да я намеря. Това са тези прахчета лайка, които се дават за успокояване при никненето на зъби. Трябва ми за една мама в Испания, но тя няма интернет.
Благодаря ви предварително.

# 8
  • Мнения: 1 246
Ей,защо не казвате,4е тези снимки ве4е съм ги пускала Embarassedтова слънце ми изпи мозъка.

# 9
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Испански мами, иэвинявам се че се намесвам тук, но ми трябва информация. Има ли лайка на кристали в Испания, къде може да се намери и как се казва на испански. Имаше една стара тема по този въпрос, но не мога да я намеря. Това са тези прахчета лайка, които се дават за успокояване при никненето на зъби. Трябва ми за една мама в Испания, но тя няма интернет.
Благодаря ви предварително.

казва се Блевит . на Ордеса е и го има във всяка аптека
 БАри права си за езика - Гери нали е нон стоп на градина си говори по4ти и само на испански Simple Smile даже мие сме6но понеже казва няколко думи на български едната от които е  "моко" в предод мокро Simple Smile
 оба4е аз не си гослагам толкова на сърцето ..нали и аз съм двуези4на та като  поотрасне Гери като по4не да прави разлика междудвата езика ще проговори и на български . най - важното за мен в момента е 4е ни разбира като и говорим ..а после и говоренето ще доиде и писането Simple Smile
 сега да ви питам иматте ли някоя позната която иска да   й подаря адаптирано мляко . но то е за пурвия месец ..  това което се дава от първия ден . аз давах в болницата като добавка и си купих но после не го използвах . 4исто нова неразпе4атана опаковка е ,но изти4а през декември . сега го намерих и си викам да ив питам . ако някоя жена е родила сега или ще ражда наскори и ако и трябва мога да й го пратя или ако трябва на някоя ва6а позната в БГ.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 356
Мами в Испания, здравейте   bouquet
извинявайте, че се намесвам неканена в темата ви, мога ли да ви питам откъде си теглите филми и музика? Питам заради сестра ми, те живеят с приятеля си от известно време там и тъкмо са си взели комп. Предполагам, че бг сайтовете не й се отварят, поне тези, които се сетих да й кажа, тя ги е пробвала  Thinking
Ще съм ви благодарна за някакви линкове, които да й пратя.

# 11
  • Мнения: X
Denat, и аз им се намесвам от време на време неканена в темите, ама кво да правят- търпят, милите!  Mr. Green

Аз лично си тегля от Емулето: http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=17

Преди теглех от Imesh: http://www.imesh.com/

В Мулето, с доста търпение при търсенето, могат да си свалят доста български филми.  Blush

# 12
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Denat, и аз им се намесвам от време на време неканена в темите, ама кво да правят- търпят, милите!  Mr. Green

  емииии 4е търпиме Simple Smile  Mr. Green само 4е отскоро нещо не се "намесва6" много много  и ни  доску4а Simple Smile
 Denat аз тегля от торенти  ето линк за самата програма BitSpirit  се казва http://bitspirit.softonic.com/ie/31116
 а ето и самите торент саитове  http://torrents.bol.bg/   този е български и пове4ето филми даже идват със субтитрите , плюс 4е ако не знаят какво е торент могат да си 4етат и да разу4ават .
http://www.torrentspy.com/search.asp?query=&submit.x=0&submit.y=0
 това е търса4ка в няколко торент саита http://www.torrentz.com/
 в която и търса4ка да напи6ат torrents ше изляват още торент саитове
 преди теглех и с Дс++  но закрижа големия испански хъб и останаха само латино някакви и не намирам нищо интересно
 е успех
 къде се изгубихте вси4ки ..я кажете по нещо за себе си ...
 аз да се опла4а ...развали се фирмената кола .. с две думи пак нямаме кола .. .4е бяхме и вътре като се с4упи .. някакъв ремък се скъса (ама аз не разбирам ) ..радвам се 4е съм жива , 4е Иван реагира на време (блокна кормилато направо а бяхме то4но на едни завой без видимост  ..може6е да отидем в насрещното ) . както и да е мъжа ми даже не ми даде да се уплаша ..после ми го каза ..а аз за около 1 минута си мислех 4е се бъзика Simple Smile . какво още - ми моля се за дъжд ве4е ..не се диша при нас .  в Оким - или EXit - ako имате такава верига магазини за дрехи ве4е има 50 % намаление - та които има да пазарува да ти4а .....аиде  вие сте по клюките ..казвайте Simple Smile
 а от мен 4ао и лека и мека  Hug

# 13
  • Мнения: 3 098
Хулиган4е,много гадна история Confused
На път за София към летиЩето и на нас ни се скъса ремък(колата е стари4ко голф4е и прави номерца).Какъв страх беше,4е Ще си изтърва полета... Crazy
Ина4е и тук влага и жега...не ми се живее. Close
Бари и аз това се 4удя,как Ще нау4и малката български,ако вземем,4е останем да живеем тук. newsm78То поне по другите комунидати си имат бг у4илиЩа,тук мисля,4е няма такава екстра. Thinking
Хулиган4е,можем ли оЩе да теглим от тези торенти,съЩествуват ли оЩе.Щото на мен не ми е останало много време за компа и не съм ровнала.Докато си бях в България по новините тръбиха много време,4е това ве4е се наказва със затвор и такива небивалици... Twisted EvilКонфискували и компа и вси4ки дискове със сваленото Mr. Green

# 14
  • Мнения: 345
здравейте маминки  Hug
имам едно леко въпросче,някоя от вас знае ли  адвокат тук в Мадрид,от който да е доволна,свързано е с оправяне на резиденция....
 Praynig моля ви ако можете да ми помогнете напоследак обиколих доста,но резултата почети няма  Tired

Общи условия

Активация на акаунт