бебето хрипти...

  • 17 085
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
забелязвам че бебето постоянно хрипти-има някакъв секрет в гърлото и незнам как да му помогна.Да ползвам сироп за отхрачване няма смисъл,защото то неможе да се изхрачи.Лекарката го гледа каза че ще му минело,нямало нищо страшно-да ама то постоянно си хърка newsm78

# 1
  • Мнения: 14 654
като беше бебе о моето дете хриптеше постоянно , без да има хрема или нещо друго , просто само си хриптеше

# 2
  • София
  • Мнения: 9 848
А дали му хрипти гърлото или нослето.Ако е нослето-и при моите беше така.Много добре ни действаше Стеримар.

# 3
  • Мнения: 5 790
Просто хриптене няма. За да хрипти - има причина. Виктория хриптеше заради стафилококова инфекция. След като я излекувахме - спря да хрипти. После започна пак и я водихме при УНГ в Детска консултативна поликлиника, прегледаха я и казаха, че се стича секрет. Дадоха лекарство /не помня какво/ и спря да хрипти. Бих те посъветвала да идете на УНГ, за да сте спокойни.

# 4
  • Мнения: 1 383
Вярно е казала лекарката - ще мине. Не насилвай нещата. Разбира се можеш да даваш отхрачващ сироп / Флудитек е подходящ за бебета/, но едва ли е нужно.  Пръскай физиологичен р-р в носа да изчиства секретите.
Ако не мине за седмица-две, вървете на УНГ.

# 5
  • Мнения: 3 457
да от нослето е ,постоянно се стича секрет.Използвам стеримар,ама невиждам кой знае каква разлика-аз на скоро бях болна и явно съм му предала,иначе няма хрема и гърлото му е добре newsm78

# 6
kapi na beb4o vit.C v nosleto i 6te mu mine

# 7
  • Мнения: 1 938
И на Йоана гърдите "хриптят" така. Педиатърката и каза, че и  няма нищо. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 259
И при нас беше така.Когато започнах да го извеждам често на разходка се оправи.Стеримара също ми помогна.

# 9
  • Мнения: 130
Нини се роди със запушен нос, от това че не можеше да диша хъркаше като мъркане на коте- бебетата дишат с носа и са нервнички при запушване. Честно казано никакви капки не ми помогнаха. Прочетох в Др.СПОК солен разтвор - на 100 мл преварена вода 1/2 ч.л.сол се разтваря. Капвай в нослето по 2 капчици 3-4 пъти дневно. Допълнително давай по 1 ампула витамин С като с това капвай и по 1 капчица в нослето. Ефекта е невероятен и най-вече се излекува. Успех  ylinfant  ylinfant  ylinfant luvbed

# 10
  На една позната момиченцето хриптеше заради някаква жлеза, но до втората годинка отшумявало.То сега е на 1,5г. и хрипти, но само като се задъха от тичане, но доста е намалял хрипа.Знам само ,че му биха 3 инжекции преди година.Най- добре е да го види лекар, може да са хиляди неща, па макар и безобидни.

Общи условия

Активация на акаунт