Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Някой купил ли си е от чехлите Celuna, които рекламират в списанието "На кафе"? Има ли ефект от тях? Вижда ми се интересно, но още не съм се наканила да си купя.
Цитирай

Варна

Разкажи нещо за тях, в какво се изразява действието им  newsm78
Цитирай
имали специална подметка, която осигурявала такова натоварване на краката, че се топял целулит. то така би било много гот, ако има поне мъничко истина.
Цитирай

BG

имали специална подметка, която осигурявала такова натоварване на краката, че се топял целулит. то така би било много гот, ако има поне мъничко истина.
#Crazy hahaha #Crazy hahaha въобще не вярвам! най-много да ти масажират стъпълцата  Thinking
Цитирай

http://eva.bg/krasota_i_zdrave/zdravna_novina/e1880.html
Цитирай

В центъра на Вселената...

Аз сън склонна да вярвам, както например има теория, че наднорменото тегло може да се дължи на неправилна стойка Thinking
Цитирай

БУРГАС

Ехооооо, вие в час ли сте бе хора? Как може да се връзвате на тия глупости ooooh!?
Цитирай

Да не говорим,4е с тях ще прили4ам на Тетка Гретка...не им вярвам изобщо...
Цитирай
Аз мисля, че може да има истина в тези чехли - в стъпалата има много точки и може би чрез масажирането им ще има някакъв ефект.
Цитирай

София

Тотална глупост! #Crazy
Цитирай

София

За друго не знам, но цената им е изумителна - 68 лв!!! Това е смешно просто!
Цитирай

София

За друго не знам, но цената им е изумителна - 68 лв!!! Това е смешно просто!
  Има един магазин до "Пирогов",който наскоро ми се наложи да посетя и там цената им е почти една четвърт от тази,която посочваш.Пак ще ходя там и ще питам-може би все пак има някакъв ефект-щом ги продават в специализиран ортопедичен магазин.Знае ли човек?Но за производителя не мога да дам информация-доста скептично погледнах и аз и не ми направиха  впечатление подробности.
Цитирай

софия

ефектът е, че правиш непрекъсната гимнастика на краката. Как болят мускулите - не е истина Mad.
Нямам такива, но моята приятелка не може да издържи да ги носи.
илиана.тодорофф, кажи адреса на магазина и каква е цената там Praynig
Цитирай

София

Може и само "илиана" Wink.Магазинът е успоредно на  главния вход,на самия булевард "П.Славейков".На витрините се виждат патерици,бастуни и разни подобни "модни"аксесоари.Та за цената не съм съвсем сигурна,но помня,че след солидно пазаруване бях аха-готова да си ги купя.Значи е била съвсем християнска.А,и едно уточнение-много "бодливи"ми се сториха!
Цитирай

София

Май не са същите, защото въпросните Целуна не са бодливи, а с равна подметка. Може би си гледала нещо подобно...не знам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора