Концерта на Скорпиънс се отложи

  • 1 637
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 5 605
Бясна съъъъъммм. Бих 350 км, за да разбера, че концерта се отлага за септември. Направо нямам думи... Не може ли да се направи нещо? Има ли и други прецакани?

# 1
  • Мнения: 13 512
Нищо не съм чула...в каварна ли трябваше да е?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
В Стара Загора май  newsm78

# 3
  • Мнения: 3
В Стара Загора май  newsm78
Да
Отложили са го поради проливен дъжд и опасност от токов удар.Обещават че щели есента да идват пак.А дано Praynig

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Кофти за хората, които са дошли отдалеч.
През цялото време, докато пътувахме към Несебър за концерта на Стинг си представях как завалява и ни връщат от входа.
Е, размина ни се.
Все пак можеха да предупредят някак, знам ли...

# 5
  • Мнения: 5 622
 Ай стига ве! Все едно аз съм го предизвикала, щото нали се вайках, че не съм разбрала и не мога да присъствам....

На 6 септември сме там, обаче, барабар с прецаканите сега  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 6 243
Не знам как е можело да го предвидят. Тук времето беше ужасно топло и слънчево през целия ден, поразхлади се надвечер, а заваля чак около 19 ч.  Доколкото се сещам, концертът беше обявен за 20 ч., така че тия, които не са от града, така или иначе са били вече тук.

# 7
  • Мнения: 3 271
Копирам каквото писах в друг форум:

Тъпото е, че един найлон постлан малко преди или началото на дъжда решаваше всичко.

----

Малко е да кажа, че съм разочарована! Ревах от яд и мъка даже Sad
След издънката от плейбека вчера тази елементарна липса на организация днес просто ми разби всичко.

Нямам никакво желание да ходя през септември

Мъчно и болно ми е.

А слънцето изгря в 9 вечерта напук на всичко...

# 8
  • Мнения: 3 271
Не знам как е можело да го предвидят. Тук времето беше ужасно топло и слънчево през целия ден, поразхлади се надвечер, а заваля чак около 19 ч.  Доколкото се сещам, концертът беше обявен за 20 ч., така че тия, които не са от града, така или иначе са били вече тук.

Ами времето е променливо последните седмици. Концерта е на стадион. Няма начин да не са го предвидили
Ако са искали!!!!

Като си спомня мокри, с дъждобрани и ентусиазъм. "Преплувахме" 300 км (в едната посока), за да сме там...
бяхме отпред, пълни с адреналин и чакахме с такова желание...

Жалко...

Мисля, че ще си продам билетите за септември

А беше време, когато се кълнях в тази група...

# 9
  • Мнения: 5 605
Такааа... Сега се прибирам у дома тотално разбита. Най-вероятно причина е слабата реклама и организация. По инфо от днешния 24 часа организаторите са обявили, че са продали само 3700 билета. Очаквано-след като концерта се пазеше едва ли не в тайна и нямаше почти никаква реклама. Въпреки това имаше доста хора дошли отдалече-Силистра, Варна, Правец и т.н. Сега че кой ще им възстанови времето, нервите и усилията /не на последно място и парите за транспорнт, хотел/? За да ида на този концерт трябваше да се откажа да ходя на Джулай, понеже в момента имам доста работа и не мога да отсъствам всеки петък.  #Cussing out
Много съм разочарована, въпреки, че основната вина носи организатора. Все пак видях се с интересни хора и град Стара Загора много ми хареса.
В крайна сметка ще отида септември. Но дотогава просто издивявам като чуя песен на Скорпиънс.
За тези, които са ис купили билети-от 3.07. започва подмяната им, като за един стар билет ще дават два нови. Инфото е от 24 часа.  bouquet

# 10
  • Мнения: 3 271
Много ми олекна като прочетох това:

http://www.axel-rudi-pell.de/main.htm

Значи можем да обобщим с българска работа. Което само по себе си е грозно, но за мен е мноооого по-добра причина пред неуважението на групата към нас.

Е, поправителният - през есента!

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 22:00 от Millena

# 11
  • Мнения: 5 370
Твоите линкове дават грешка 404 newsm78
А иначе аз въобще даже не съм и знаела, че ще има такъв концерт....иначе бих отишла!!!!!!!!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 271

Ами забравила съм да затворя таг-а. Извинявам се.

Не си знаела, защото организаторите още с това се издъниха...

# 13
  • Мнения: 5 370

Ами забравила съм да затворя таг-а. Извинявам се.

Не си знаела, защото организаторите още с това се издъниха...
НЕ-пак не се четат!!!!
Мисля, че пак псоледните тагове те дънят.
Що не го пуснеш директно линка?

# 14
  • Мнения: 4 187
Въпреки това имаше доста хора дошли отдалече........................ Варна,и т.н.


Да, въпросните хора са си закупили билети 15 мин. преди да обявят, че концерта се отлага  Rolling Eyes!

# 15
  • Мнения: 3 271

Има го и директно. Вземи го така, ако искаш. Нямам идея защо не се отваря, може сайта да е скапан в момента...

# 16
  • Мнения: 5 370

Има го и директно. Вземи го така, ако искаш. Нямам идея защо не се отваря, може сайта да е скапан в момента...
Сега вече се отвори-само линка, явно нещо таговете си пооплела! Peace

# 17
  • Мнения: 9 105
ето малко утешение за проваления концерт  Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 25 558
(Кажи, баба,) Тенк ю! Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт