Mамчета помогнете и на мен в избора на име.

  • 7 202
  • 179
  •   1
Отговори

Анкета

Кое от изброените момичешки имена ви харесва най-много ?

Опции:

# 15
  • Мнения: 2 672
ТЕА като и го напишат в паспорта на латиница? Няма ли да е гадничко да те пишат"чай"?

кое му е "гадничкото" на чая?
има имена къде - къде по....гаднички

# 16
  • Мнения: 5 183
Моника

# 17
  • Мнения: 1 393
Александра- красиво, класическо име, с което няма да рискуваш, че може да излезе от мода или да звучи глупаво било в България или някъде в чужбина след двадесетина години.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Моника или Дея, незнам защо, но Александра въпреки, че е хубаво име някак си не ми харесва, защото е много често срещано най-вероятно.

# 19
  • Мнения: 4 806
Аделина

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Предлагам ти Адела,повече ми харесва от Аделина

# 21
  • Мнения: 2 171
Гласувах за Моника, но ми харесват всички, само Александра наистина ми се струва "мъжествено" име.

# 22
  • Мнения: 270
Гласувах за Алиса,но и другите ми харесват.

# 23
  • София
  • Мнения: 35 812
Моника   Hug

# 24
  • Мнения: 2 047
   На мен ли само не ми харесват, особено тези деа, теа, меа, неа са ми много префърцунени.  Embarassed
 
Александра- красиво, класическо име, с което няма да рискуваш, че може да излезе от мода или да звучи глупаво било в България или някъде в чужбина след двадесетина години.
Peace

# 25
  • Мнения: 8 917
Александра ми харесва, но понеже е много разпрстранено - АДЕЛИНА Peace

# 26
  • Мнения: 304
аз съм за Дея  Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 3 359
Един допълнителен съвет- съчетайте името с бащиното и фамилията, за да видите как звучи като цяло, това ще помогне  Hug

# 28
  • Мнения: 145
На мен ми харесват Александра и Моника. Аделина също е интересно име и не толкова често срещано.

# 29
  • Мнения: 1 975
АЛЕКСАНДРА аз страшно много харесвам това име, но за жалост няма да мога да кръстя бебка така Cry

Общи условия

Активация на акаунт