Мнения за Ясла 46 и за Ясла 23 в София

  • 500
  • 4
  •   1
Отговори
Мили мами, колебая се какво да избера.  newsm78. Моят малечко в началото на септември ще стане на 1 и 2 м.  Подала съм молби за тези две ясли и сме приети и в двете, в най-кратък срок трябва да реша къде да го запиша.
Моля, ако имате някакви сведения или вашите деца са там, споделете. Ще отида и да говоря на място с лелките и да разгледам, но все пак вашите мнения много ще ми помогнат.
Много ще ви бъда благодарна.

  bouquet

# 1
  • Мнения: 276
Ние също сме приети в 46 и твърдо сме там. Отзивите във форума за нея са много добри. За 23 нищо незнам, даже не знам и къде се намира. Ако е до 345 магазина май не била много хубава, ама незнам. Успех в избора!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
За 23 ясла.Храната е соленичка.Взимала съм оттам храна за вкъщи,за децата.Ако е същата готвачка,беше много добра на закуските,кремчетата,и тортите.Иначе персонала е под всякаква критика.Понеже бях самичка с двете деца,за мен правеха изключение за обяда,и отивах,когато можехЗаварвала съм мед сестри с цигара в ръка ,вътре в сградата.Ужас ,а пред тях щупуркаха малките.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
За 46 ясла съм писала доста и то само положителни неща. Сина ми е там от края на миналата година и съм много доволна от всичко. Храна, условия и отношение към децата. Препоръчвам ти я   bouquet

# 4
много ви благодаря.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт