Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

От 3.7 се връщам на работа. Питането ми е мога ли да прехвърля майчинството на майка ми, цялата сума ли би получавала щом аз работя, има ли полза? Въобще не съм запозната. Ако може някой да ми помогне Praynig
Благодаря Hug
Цитирай

На планетата Земя

Можеш да си прехвърлиш майчинството - майка ти ще получава твоята сума.
Само от твоята работа трябва да ти попълнят една декларация, която ще е необходима на майка ти, за да я представи.

В този случай майка ти ще получава само обезщетението за отглеждане на дете.
Цитирай

София

Mileto благодаря за бързия отговор     bouquet
Пропуснах да напиша, че тя е пенсионер. А щом се получава само обезщетението за отглеждане на дете, би означавало да не си получава пенсията. А тя е по-голяма сума. Значи се обезмисля Thinking
Цитирай

На планетата Земя

Ами да, в случая няма смисъл, щом е пенсионер и без това си е в къщи, по - добре да си взима пенсията, а ти да получаваш 50% за работещи майки до навършване на 2 годинки - сега е 80 лв.

Успех и да растете здрави и щастливи!
 Hug
Цитирай

London, Sofia

Пропуснах да напиша, че тя е пенсионер. А щом се получава само обезщетението за отглеждане на дете, би означавало да не си получава пенсията. А тя е по-голяма сума. Значи се обезмисля Thinking
Варианта е да почне работа при ваши познати на хартийка - трудов договор - безсрочен, и така да го прехвърлиш. Peace
Цитирай

София

Варианта е да почне работа при ваши познати на хартийка - трудов договор - безсрочен, и така да го прехвърлиш. Peace

Peace
Цитирай

Пловдив

Да но ако не е пенсионерка
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.