СУЕВЕРИЯ

  • 1 576
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Аз не бих отишла бременна на погребение! Naughty Против съм и малки деца да ходят на гробища Stop
и аз така само на брат ми отидох синът ми беше на 1 и половина  сега тази година  дядоми почина но не отидох .чух някъде някои да казва че докато детето е малко(1-та)година  и докато не е кръстено не е хуваво.абе от старите е казано че нетрябва има си явно нещо

# 16
  • София
  • Мнения: 2 530
Знам и го спазвах, че докато си бременна не се ходи, както и докато детето стане на 1 год.

# 17
  • Мнения: 5 140
Аз не бих отишла бременна на погребение! Naughty Против съм и малки деца да ходят на гробища Stop


Аз също, а пък и така знам. Peace Peace

Кво се получи, какъв е този пост от мен, не разбрах. newsm78
Многгггггггггоооооо дълъгггггггг #Crazy















































































































# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Казват, че не е хубаво бременна да ходи по гробища, че даже и нейните близки, докато тя е в това състояние.
Но постъпи както ти усещаш нещата!  Peace
Защото и аз постъпвам така и не търпя някой да ми казва, дали децата трябва да ходят или не там  Crossing Arms

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 64
Аз знам че не е хубаво ,но ако ходиш трябва да си вържиш червен конец на дясната ръка или крак така знам от една приятелка на която дядо и почина и хората и казаха че ако държи да отиде трябва да направи това,но си мисля че е въпрос на личен избор. Peace

# 20
  • Мнения: 223
не трябва да ходиш единствено ако ти самата смяташ, че ще ти повлияе зле. останалото е просто гляпост.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 692
Докато бях бременна починаха свекър ми и дядо ми.И на двете погребения не отидох.По принцип съм емоционална и реших,че е по-добре да си спестя отрицателните емоции,но това не означава,че не го изживявах вътрешно.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Не знам дали щях да отида на погребение, но ходя всяка събота на гроба на мама - действа ми доста разтоварващо.

Общи условия

Активация на акаунт