Това си е подигравка

  • 1 701
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 733
Мами предполагам, че още не сте получили детските и майчинството, а другата седмица е края на месеца. Просто съм яко възмутена  #Cussing out и немога да не го споделя с вас. Трябвало им време за да намерят ай-бан кодовете, ха, та нали всички сме на едни карти или на мен нещо не ми е ясно! И като са знаели, че това ще им трябва защо не почнаха от началото на месец, а чакаха 15 число да ги търсят. Да държавата направи отново пари на наш гръб. Нека прави с нашите детски и майчинства, но да си ги взимаме в срок.

# 1
  • Мнения: 1 975
Ти не си ли свикнала вече с хилядите простотии, които се случват. Ако беше обаче от нас да взимат пари отдавна всичко щеше да е готово #Cussing out

# 2
  • Мнения: 733
Ти не си ли свикнала вече с хилядите простотии, които се случват. Ако беше обаче от нас да взимат пари отдавна всичко щеше да е готово #Cussing out
Да и лихви ще искат  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 3
  • Мнения: 2 171
Ми аз си получих детските още на 19 по картова сметка към Пощенска банка newsm78.

# 4
  • Мнения: 5 370
Ти не си ли свикнала вече с хилядите простотии, които се случват. Ако беше обаче от нас да взимат пари отдавна всичко щеше да е готово #Cussing out
Да и лихви ще искат  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Хм....странно, че аз вече моето майчинство даже го похарчих???
 newsm78

# 5
  • Русе
  • Мнения: 785
Аз получих детските, но не и болничния (този за 135 дни преди&след раждане). От НОИ казаха, че системата им блокирала заради IBAN, и всички искания пуснати м/у 5-ти и 12-ти този месец са блокирани - или автоматично ще се "разблокират", или ще трябва да се пускат нови искания, но засега препоръчаха да сме изчакали  #2gunfire

# 6
  • Мнения: 733
Аз детските не съм ги получила и етървата и майчинството. Явно в сяка обина е различно. А майчинството ми сега се разбра, че мойто счети /това във фирмата/ не ми ги е превела, че не и се разкарвало за ай-баните  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Бясна съм мами

# 7
  • Мнения: 2 171
Аз затова веднага на 5-и пратих мъжа ми в банката, за да вземе IBAN-а и се обадих в работата да го дам на счетоводителката, защото ако разчитам на нея ще си остана без пари, да не говорим, че тя искаше да отида лично да й го занеса, защото по телефона можело да стане объркване. В крайна сметка й го пратих по пощата.

# 8
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Моите дойдоха днес, събота. И аз ги очаквах по-рано.

# 9
  • Мнения: 3 457
и аз моите си ги получих Thinking

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И майчинството и детските вече ги получих и похарчих Peace.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Beb4o, а ти от къде си ги получаваш, защото и аз съм си ги взела от давна. Да не те е метнал работодателя ти нещо? Обикновено някои само причини си търсят за да бавят хората, особено доверчивите.

# 12
  • Мнения: 2 885
О, аз ги изхарчих вече за дечко.
Евала, имам най-готината шефка - винаги на 15 и 30 число плаща вече Н години.
А за проблем с пари, карти, IBAN, кодове, банки - никога не съм разбрала.
Затова скоро нямам и намерение да си сменям работата.  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 2 164
Майчинството отдааавна е похарчено, детските не съм проверявала дали са дошли.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 787
Детските дойдоха вчера с голямо закъснение-повече от 10 дена.Майчинството още го няма #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт