Може ли кисело и адаптирано мляко едновременно?

  • 6 035
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Здравейте мами?
Чували ли сте,че детето докато АМ не бива да яде и кисело. Например ако вечер си пие АМ, сутрин може ли да яде кисело  с бисквити. Какво мислите по въпроса? От няколко дни една мама ми "пусна тази муха в главата" newsm78 и едва ще дочакам консултацията Педито да внесе яснота по въпроса Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 9 817
Здравей!
На твоя въпрос отговора ми е,че не знам дали може или не може,но аз съм го правила.На около 10-месечна възраст започнах да давам кисело мляко с бисквити за следобедна закуска,а вечер преди лягане си пиеше АМ. Grinning

# 2
  • Мнения: 178
На колко е детенце?По принцип к.мляко се препоръчва след годинката,но и аз като gele73 давам от 10мес. с бисквити за разнообразие,но малката задължително сутрин и вечер пие АМ.

# 3
  • Мнения: 5 790
Защо пък да не може? Вики яде следобяд кисело мляко с бисквити, а преди да заспи си пие АМ. Не виждам каква е връзката и защо не може.

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не знам,дали може,но аз съм давала Peace.

# 5
  • Мнения: 7 640
а защо да не може newsm78, вероятно се има предвид да не се смесват Peace

# 6
  • Мнения: 356
         Даа, и аз на моето дете съм давала вечер адапте, а през деня за разнообразие -  бисквитка  с  кисело мляко...

# 7
  • Мнения: 5 299
Разбира се, че може+

# 8
  • Мнения: 1 756
Защо пък да не може Thinking Shocked

# 9
  • Мнения: 5 140
Може, защо да не може.
Моята Ния отказа покрай киселото мляко АМ.

# 10
  • Мнения: 1 353
ами аз дадох на 9м кисело мляко с бисквитки за следобедна закуска Mr. Green но сутрин ивечер си пие АМ.Икакто виждам от другите мами май-всички сме го правили

# 11
  • Мнения: 91
Благодаря ви за отговорите. Дъщеря ми е вече почти на 11 мес, за закуска сутрин и давам кисело с бисвити още от 7 мес. И на мен ми се сртува,че този път се шашнах напразно Thinking, но реших да се допитам и до вас за всеки случай. newsm03

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз редовно давам кисело мляко през деня,а вечер и суртин пием АМ.

# 13
  • Мнения: 4 392
Може,ама не може! Naughty

До годинката не се препоръчва да се дава друго мляко освен кърма или адапте!
Знам,че някои го правят,но недаването снижава риска от алергии!
Впрочем неточно си задала въпроса,защото след годинката детето продължава да си пие АМ,но вече хапва и кисело.
Въпросната мама е имала предвид първата година и е права!

# 14
  • София
  • Мнения: 8 272
глупости.
на мен ми бях аказали че и попарата ако е с АМ не можело д асе сложи сирене, ама обяснение никакво "защо не"

Общи условия

Активация на акаунт