Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Исках да споделя, че е излязла новата колекция бански на Помпеа  sun Те са на прилични цени и са много приятни. Аз принципно съм им фен, защото бельото им е много качествено  Peace
Цитирай

София

А къде могат да се видят банските им в Нета-а?А фирмен магазин имат ли?Мерси!
Цитирай

София

И аз много ги харесвам, има много добре зареден магазин в ХИТ Младост. Особено много си харесах плажните кърпи, а има и чанти и шапки в тон с някои модели бански.
Цитирай

София

Мда. Тя май излезе преди няколко седмици, но да имате предвид, че най-голямата чашка при предлаганите бански е B.  Crazy
Цитирай

София

Мда. Тя май излезе преди няколко седмици, но да имате предвид, че най-голямата чашка при предлаганите бански е B.  Crazy
Е значи няма да се класирам!Но поне ще ги разгледам като ми се отдаде възможност!
Цитирай

София

Ами както е писала kali има един магазин в Хит Хипермаркет в Младост. Другият, за който се сещам е близо до входа на Южния парк от към бул. Витоша, до магазин Фантастико. В магазините Seven Seconds съм виждала тяхно бельо, но незнам дали предлагат и бански  Very Happy
Цитирай

London, Sofia

Една продавачка ми хвалеше и джапанките им - през палеца и понеже са с плат, а не с пластмаса били много удобни Peace
Цитирай

София

Да не ви излъжа, ама май в МОЛа имаше.
Цитирай

София

Вчеря бях в Хит Хипермаркет в Младост - наистина са много хубави банските, но им се беше поизчерпала номерацията. Цените са наполовина на Триумф.
Цитирай

София

Темичката е малко стара, но вчера ходих в SKY SITY и там има магазин на Помпеа. Зареден е много добре, накупих си чорапи и безшевно бельо, което е много удобно и качествено, а за банските наистина са супер и са много удобни.
Цитирай

там, откъдето преди години тръгнах

Бански на Помпеа това лято на си купих, защото не ми ставаха чашките по обясними бременни причини, но ползвам бельото им и съм много доволна.
Цитирай

а то имало тема-а има ли он-лайн магазин от където могат да се поръчат?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.