Кръгла торта с банани

  • 31 317
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Лео, страхотна торта, задължително ще се пробва тези дни. Благодаря за рецептата   bouquet

# 16
  • Мнения: 465
 PeaceТортата е страхотна и в разрез и от горе само трябва да си я направя..
Лео браво за тортата Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Тортата изглежда супер

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Баща ми прави нещо подобно, само 4е изцежда предварително млеката,понякога слага и сметана, а  плодовете са банани,ябълки ,добавя и стафиди. Става фантастично. Лео,мерси отново  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 825
Направо олигавих клавиатурата  Laughing Laughing Laughing
Много вкусно изглежда, ама да изядем първо Банановия сплит и май тази ще е следващата  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 713
Уууууу 4удно, лесно и вкусно ми изглежда. Непременно ще се пробва.

# 21
  • Мнения: 1 455
Най-накрая си намерих кабела и успях да кача снимки на тортата. Наистина стана много вкусна! Лео, супер си   bouquet



# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Преглъщам.... сега пиша списък на мъжа ми да ходи за необходимите продукти и аз ще я правя.  Laughing

Туй розовото какво е?  newsm78

# 23
  • Мнения: 231


Туй розовото какво е?  newsm78
Ако питането ти се отнася за крема, мисля, че мога да отговоря - аз поне, вместо захар използвах степ малина и цвета стана същия. Предполагам, че и при другите това е причината.
За тортичката мога да кажа, че стана превъзходна. Лека и свежа - точно, като за лятото. Аз вътре сложих банани и пъпеш, така че може да се експериментира с различни плодове. Няма да съжаляваш!  chef Flutter

# 24
  • Мнения: 1 455
Киса, Ариолка вече е отговорила - наистина е степ - малина. Аз за първи път правя нещо със степ, но честно казано леко му усещах прекалено сладкия вкус (а не използвах цяло пакетче) и следващия път ще си направя тортата със захар, а за цвят ще пасирам някакви червени плодове. Освен това степът е с подсладител и не е хич полезен, така че повече не бих купила подобно нещо.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Оф, че ме е яддддд!  #Cussing out

Не питах как точно да разтворя желатина и май сгафих.... струва ми се че ще ядем тортата с лъжица.  Close

Я кажете как направихте желатина?

# 26
  • Мнения: 7 474
Киса , виж тази тема за желатина, добре е объяснено!  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108793.0

Аз лично спазвам инструкциите на пакетчето  Peace
Слагам малко- 50гр. хладка вода и след 20 мин. добавям 50гр. топла и като изстине го сипвам в сместта.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Киса , виж тази тема за желатина, добре е объяснено!  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108793.0

Аз лично спазвам инструкциите на пакетчето  Peace
Слагам малко- 50гр. хладка вода и след 20 мин. добавям 50гр. топла и като изстине го сипвам в сместта.

И аз направих както пишеше на пакетчето, но не ми се чакаха 30 мин., а и май попрекалих с водата - нищо, за другия път ще знам.

Бухнах повече бисквити, сега проверих, те са поели течността, може би няма да е супер стегната, но със сигурност няма да сърбаме тортата.  Confused

# 28
  • Мнения: 7 474
Преглъщам.... сега пиша списък на мъжа ми да ходи за необходимите продукти и аз ще я правя.  Laughing

Туй розовото какво е?  newsm78

Аз сложих скироп от къпини, вместо захар Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Преглъщам.... сега пиша списък на мъжа ми да ходи за необходимите продукти и аз ще я правя.  Laughing

Туй розовото какво е?  newsm78

Аз сложих скироп от къпини, вместо захар Peace

Аз пък сложих вишни, объркани със захар от предния ден и ягоди от сладко.

Значи тортата ми е тип плодова каша, сипвам в чиния и ядем с лъжица.  Confused

Поне  другия път ще внимавам с желатина.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт