Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

България

болезнено лие обгарянето?
Цитирай

Пловдив, България

Не, не се притеснявай - правили са ми го 3 пъти - от 1987 година до сега. И е препоръчително да се лекува ерозията на шийката, защото последствията са ....
Прави се без упойка, за около 5 минутки, не е болезнено, по някое време ти понамирисва малко на барбекю  Mr. Green, ама ...
Стискам палец - и не се отказвай!!!
Цитирай

Нен!Неконфортно е и се чувства нещо като менструални болки,но само за времето през което се гори раничката.После не се усеща нищо- само има леко розово кървене около месец ,че даже и повече.То е по-скоро като зацапване и ежедневни превръзки ще ти свършат добра работа.Не е страшно.Мен повече ме зъболекаря,отколкото тази процедура.
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

Не, не боли, смо малко мирише на пърлено свинско  Mr. Green
Цитирай
Немога да те успокоя, извинявай.Скоро ми правиха тази манипулация,беше малко смешно единия д-р държи сешоар и те охлажда от долу, другия те обгаря.За мене беше гадно ,вземи си вода за след това  newsm51.но я направи манипулацията лошото е, че пак се получават ранички
Цитирай

София

за пръв път чувам за това със сешоара? Shocked каква е идеята? моят гинеколог си бачкаше сам в кабинета, приключи за 2 минути, нищо не усетих, освен гадното разтегляне от спекулума, но то това и при преглед го има. при мен я гориха 2 месеца след като родих.
Цитирай
Може би лазера беше някакъв стар модел,но това не им пречеше да ми вземат 80лв. в Майчин дом.И аз мисля ,че има нови уреди.
Цитирай

София

лелее, егати мародерите...
явно с лазера е така (върви със сешоар) Wink, при мен беше с ток май...
Цитирай

Пазарджик

Не, не боли, смо малко мирише на пърлено свинско  Mr. Green
newsm10
Цитирай
Ей Aurora ти май ми завидя за екстрите,правят ми сешоар не само на косата rotfImbo
Цитирай

София

за пръв път чувам за това със сешоара? Shocked каква е идеята? моят гинеколог си бачкаше сам в кабинета, приключи за 2 минути, нищо не усетих, освен гадното разтегляне от спекулума, но то това и при преглед го има. при мен я гориха 2 месеца след като родих.

И при мен са правили с вентилатор същото.. Явно от изгарянето доктора не вижда по някое време, та се налага да издухва дима... ужас как звучи... Laughing

Иначе по темата... болезнено не е, но е неприятно. Зависи на каква площ се гори и колко дълбоко. Ако е мъничка раничка хич няма да усетиш кога е свършила манипулацията. Важно е да седи неподвижно, да не подскачаш на стола...
Цитирай

Пазарджик

И аз мисля, че зависи от раничка, колко е голяма и на каква дълбочина се гори.
Аз имах петна /след биопсия се оказа - левкоплакия/ . Обгаряха ми я на два пъти с ток. Там където бяха петната обгарях на дълбоко и доста си болеше, но се издържа. Втория път бе по-безболезнено.
На задължително трябва да се обгори!
Цитирай

София

Ей Aurora ти май ми завидя за екстрите,правят ми сешоар не само на косата rotfImbo

35 35 35  bouquet
Цитирай

София

Процедурата е леко болезнена, само ако раничката е по-голяма. Тогава се налага малко по-дълбоко обгаряне и усещането е доста некомфортно. И мен докторът ме продухваше със сешоар, при това включен на охлаждане. Може би идеята е да не ти стане прекалено горещо все пак  Mr. Green

Може би лазера беше някакъв стар модел,но това не им пречеше да ми вземат 80лв. в Майчин дом.И аз мисля ,че има нови уреди.
Ужасно е, че са ти взели толкова пари. По официалната им тарифа цената за лазерна терапия е 30 лв. На мен поне толкова ми взеха там миналата седмица, при това бях без направление.
Цитирай

на пистата

какво да ти кажа, не боли въобще макар моята да беше много голяма и се наложи да я горят два пъти, не се притеснявай.а за сушоара моята гинеколожка ми каза, че е виждала в София да го правят и то, не за друго, а да не се налага да изчакват да се вдигне онази пушилка която излиза и да минават пациентите по бързо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора