Болки ниско доло

  • 786
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте мили  мами Simple Smile От няколко дена имам странни  болки ниско доло. Когато се опитвам да стана или се движа нещо ме срязва. В 16 седмица съм и много ме притеснява това. 2 дни пих "Но Шпа" и "Бусколизин" , но нищо не се промени. Докторката ми каза да пия Магнерич. Искам да разбера дали някой е имал подобен проблем и дали е използвал Магнерич. Има ли място за притеснение ? Благодаря ви педварително

# 1
  • София
  • Мнения: 2 437
Почни да пиеш Магнерич. Той се изписва за отпускане на мускулатурата на матката. Аз съм с всевъзможни болки от началато - ниско долу или в дясно, тежест, придърпване във влагалището.      Повечето от тези неща са нормални. Матката се разтяга, а и връзките така че не се притеснявай. Аз също пия Магнерич и Но-шпа и определено има ефект така че пий си лекарствата и повече почивка.
Успех и леко бременеене.  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 039
И аз по него време имах болки долУ,но не пиех никакво болкоуспокояващо.Просто си отминаха,явно са си савсем нормални.То кви ли не болки те връхлитат,ама най-добре е лекаря ти да ти каже какво да пиеш!

# 3
  • Мнения: 941
имах същия проблем, изписаха ми магнерол и ношпа, ефект никакъв, след месец пак от жк ми изписаха същото и пак нищо, и мисля че не е проблем просто организма си се адаптира, а аз явно имах по чувствителна матка
лека бременност

# 4
  • Мнения: 135
И аз пиех Магнерич и Но-Шпа. Болките вероятно наистина са от разтягащата се матка и връзки.. Но моя съвет е, за да си по-спокойна, се обади на лекаря си! Аз на моята АГ се обаждах без никакви колебания, когато имах въпроси и притеснения.. Първият ми постинг тук бе на тема "Ток и бременност" - може да ти се стори смешно, но тогава на мен не ми беше (7 г.с.). Веднага се свързах и с нея, за да ме види.. Така, че - дерзай! И успех!!  Peace

# 5
  • Мнения: 179
И аз имах болки ниско доло в 4 месец,консултирах се с гинеколога ми и също ми изписа Но шпа и Магнерич,каза ми да си почивам и 3 дена докато не  отмина болката си стоях в къщи.Дано съм ти била полезна.Леко бременеене!   bouquet

# 6
  • Мнения: 14
Blagodarq vi,  ve4e  se 4uvstvam malko po spokoina.Nadqvam se 4e skoro shte pootmuinat bolkite.Az`si pomislih nai loshoto.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
Имах такива болки през цялата бременност,защото носех бебето ниско долу.До края на 3 месец пиех Но-шпа и Папаверин,след това започнах да пия Магнерич.Пих го чак до края.В началото 3 пъти на ден по 2 хапчета,после 3 пъти по 1.
Лека и безпроблема бременност ти пожелавам Hug

# 8
  • Мнения: 2 271
И аз имах такива болки и пиех Магнерич!

# 9
здравейте.Аз съм в 25 г.с. и от петък съм с такива болки придърпване разтягане.В събота вечерта отидох в шейново да ме видят.Измериха тонове -нормални.прегледаме доктора и накрая каза че било нормално да ме придърпва побоцва-матката се разтягала .бебето наедрява.Изписами 1 седмица магнерич и но-шпа.не се притеснявай мното майки са така.На мен ми помага магнерича.Целият май бях на магнерич поради стягане на корема.Зависи от структурата на организма.положение и размери на плода и въобще всяка бременност е различна.Повече почивай и всичко ще мине.

# 10
  • Мнения: 216
Аз съм в 22 г.с. и имах такива болки,от както пия магнезий нямам никакви болки

# 11
  • Мнения: 1 006
И аз имах такива болки в 4-тия месец.Пиех папаверин и след това нямах проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт