mama kenga

  • 3 973
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Не знам защо се присетих за нея, щракнах на профила й - влизала е наскоро, обаче що така не се усеща присъствието й?  newsm78  Laughing

Последните й постинги са такива:  Grinning

Много необичайно за нея.   Rolling Eyes

Мама кенга, какво ти стана, предполагам си добре?  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 35 961
някой спомена, че скоро са се виждали май  newsm78

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
ние се чухме не много отдавна по телефона.
ще трябва да се видим скоро.
Мама Кенга е добре, не се притеснявайте
хайде сега, да не ви залипсва нещо Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 622

 А защо така изчезват хора от форума? Каква е причината? Има обидени на някого за нещо ли?

Много навътре го взимате тоя форум, обаче, ей....

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
ами не е редно да се говори от името на друг човек.
тя ако има желание, ще влезе и ще каже

# 5
  • Мнения: 5 622
ами не е редно да се говори от името на друг човек.
тя ако има желание, ще влезе и ще каже

Аз в същност питам по принцип.Не конкретно за нея. Щото изобщо не съм навътре в историята и не знам за какво иде реч. Само знам, че тя не еединствената забегнала  Rolling Eyes

Аз когато забягвам, то е, щото нещо ми е станало скучно тук и известно време не влизам. Не е свързано с някой/нещо от форума  Peace

# 6
  • Мнения: 4 176
Уффф успокоих се.  Rolling Eyes
По цял ден голямо тръшкане се тръшкам. Даже съм отслабнала 0.5 кг. последните 2 месеца. Топя се от мъка.

# 7
  • Мнения: 5 577
Аз я обичах, и ми липсва.  Confused

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Кенгич преди много си я обичах, но ме издъни гадно веднъж и от тогава нещо ми стана  Crazy Laughing

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Уффф успокоих се.  Rolling Eyes
По цял ден голямо тръшкане се тръшкам. Даже съм отслабнала 0.5 кг. последните 2 месеца. Топя се от мъка.

И ти нещо се позатри....  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 153

 А защо така изчезват хора от форума? Каква е причината? Има обидени на някого за нещо ли?

Много навътре го взимате тоя форум, обаче, ей....
Според мен човек престава да пише във форума, когато най-накрая си намери занимание различно от скучното ежедневие, в което му е нужно разнообразие. Предполагам, че всички в един момент ще се отегчим-някои по-бързо, други не.

# 11
  • Мнения: 310

защо говориш в минало време бе жена...сега ще видите как ще се разбеснее  Joy мама кенга

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 573

 А защо така изчезват хора от форума? Каква е причината? Има обидени на някого за нещо ли?

Много навътре го взимате тоя форум, обаче, ей....
Според мен човек престава да пише във форума, когато най-накрая си намери занимание различно от скучното ежедневие, в което му е нужно разнообразие. Предполагам, че всички в един момент ще се отегчим-някои по-бързо, други не.

Да...спомням си за Боболента..  Sad

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 789
И дани 75 зачезна....  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 393
Не знам защо се присетих за нея, щракнах на профила й - влизала е наскоро, обаче що така не се усеща присъствието й?  newsm78  Laughing
МК замина на ваканция в  БГ преди известно време, може би още не се е върнала в Канада.

Цитат
Последните й постинги са такива:  Grinning

Много необичайно за нея.   Rolling Eyes

Това не са нейни постинги, или по-точно са , но са редактирани от модератор (поне Diviana точно така и ги редактира в чужбинския форум  Wink)

 Peace

# 15
  • Мнения: 6 900
Последните й постинги са такива:  Grinning

Много необичайно за нея.   Rolling Eyes

Това не са нейни постинги, или по-точно са , но са редактирани от модератор (поне Diviana точно така и ги редактира в чужбинския форум  Wink)
Аз доколкото разбрах тя сама си ги е променила. Поне така се говореше, че е тръгнала да си трие мненията.

# 16
  • Мнения: 1 393

Цитат
Аз доколкото разбрах тя сама си ги е променила. Поне така се говореше, че е тръгнала да си трие мненията.

Може, не знам.
Аз бях останала с впечатление, че са редактирани от Diviana.

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Цитат
Аз доколкото разбрах тя сама си ги е променила. Поне така се говореше, че е тръгнала да си трие мненията.

Може, не знам.
Аз бях останала с впечатление, че са редактирани от Diviana.
Абсурд! МК лично си е редактирала...поне това, което може. Цитати и разни такива  Naughty

# 18
  • Мнения: 4 390
Това не са нейни постинги, или по-точно са , но са редактирани от модератор (поне Diviana точно така и ги редактира в чужбинския форум  Wink)
 Peace

В грешка си!
Никога не съм редактирала така нечий постинг. Naughty

# 19
  • Мнения: 310
Последните й постинги са такива:  Grinning

Много необичайно за нея.   Rolling Eyes

Това не са нейни постинги, или по-точно са , но са редактирани от модератор (поне Diviana точно така и ги редактира в чужбинския форум  Wink)
Аз доколкото разбрах тя сама си ги е променила. Поне така се говореше, че е тръгнала да си трие мненията.

Почнахте и мен да шашвате  Confused

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Последните й постинги са такива:  Grinning

Много необичайно за нея.   Rolling Eyes

Това не са нейни постинги, или по-точно са , но са редактирани от модератор (поне Diviana точно така и ги редактира в чужбинския форум  Wink)
Аз доколкото разбрах тя сама си ги е променила. Поне така се говореше, че е тръгнала да си трие мненията.

Почнахте и мен да шашвате  Confused

Като гледам личната ти титла, никой не ти е виновен  Laughing Шегувам се, да не вземеш да ми се обидиш  Naughty

# 21
  • Мнения: 310
 Joy Joy Joy няма....споко  Joy Joy Joy Състоянието ми се подобрява...само, че сега пък се пристрастих (към шоколада  Embarassed)

# 22
  • Мнения: 4 068

 А защо така изчезват хора от форума? Каква е причината? Има обидени на някого за нещо ли?

Много навътре го взимате тоя форум, обаче, ей....
Според мен човек престава да пише във форума, когато най-накрая си намери занимание различно от скучното ежедневие, в което му е нужно разнообразие. Предполагам, че всички в един момент ще се отегчим-някои по-бързо, други не.

Да...спомням си за Боболента..  Sad

И на мен ми липсва Боболента. Sad

# 23
  • Мнения: 46 508
Е и?
Тя си знае най-добре Peace
Доколкото знам, последно писа, че като не влиза във форума много добре й се отразявало на готвенето, може това да е причината  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 393
Това не са нейни постинги, или по-точно са , но са редактирани от модератор (поне Diviana точно така и ги редактира в чужбинския форум  Wink)
 Peace

В грешка си!
Никога не съм редактирала така нечий постинг. Naughty


Sorry, Diviana.
Не знам защо, но бях останала с впечатление, че са редактирани от модератор.   Peace

# 25
  • Мнения: 6 167
лично на мен МК ми липсва. бих се радвала да я видя в пълния й блясък отново
различното мнение винаги ме е мотивирало да вадя аргументи.
а откакто я няма взех да ги намирам много лесно.
обаче си е нейна работа влиза ли, излиза ли.
няма нужда от тая тема, жената е колоритна,
няма нужда сега да се чуства и поласкана, че да се завърне.

щом си й видяла статистиката - влиза.
щом не пише - има си  причини.
изпрати и ЛС да я питаш.
последно си редактира постингите и каза, че с мъжа й са решили да отделят повече време на детето им.
много правилно решение , всъщност.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 789
лично на мен МК ми липсва. бих се радвала да я видя в пълния й блясък отново
различното мнение винаги ме е мотивирало да вадя аргументи.
а откакто я няма взех да ги намирам много лесно.
обаче си е нейна работа влиза ли, излиза ли.
няма нужда от тая тема, жената е колоритна,
няма нужда сега да се чуства и поласкана, че да се завърне.

щом си й видяла статистиката - влиза.
щом не пише - има си  причини.
изпрати и ЛС да я питаш.
последно си редактира постингите и каза, че с мъжа й са решили да отделят повече време на детето им.
много правилно решение , всъщност.

Оф, Ленни, напоследък ми се струва, че се опитваш да я заместваш с по-различните си изказвания.

Не се сещам за теб отпреди, сега направо вадиш очи.  ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 423
И аз я намирах колоритна.

# 28
  • Мнения: 663
Наистина си спомням, че беше писала  как почнала по-малко да влиза във форума, за да отделя повече  време за детето.

# 29
  • Мнения: 515
 Laughing
Оставете жената да почива де. То дете ли да гледа, емигрантите ли да имигрира или нас да ни оправя. Е-е-е-е, нека да си ползва отпуската и да се върне отморена и поусмихната.

# 30
  • Мнения: 6 206
Наистина си спомням, че беше писала  как почнала по-малко да влиза във форума, за да отделя повече  време за детето.
Това е много тъпо като довод, едва ли е истина. Rolling Eyes
Нали всъщност заради децата сме дошли на първо място във форума и лично аз заради него стоя тук. Не е възможно един форум да ти краде време от детето ти.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Наистина си спомням, че беше писала  как почнала по-малко да влиза във форума, за да отделя повече  време за детето.
Това е много тъпо като довод, едва ли е истина. Rolling Eyes
Нали всъщност заради децата сме дошли на първо място във форума и лично аз заради него стоя тук. Не е възможно един форум да ти краде време от детето ти.

Същото и аз си помислих...  Confused

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Това е въпрос за анкета  Wink
Форумът краде ли от времето ви да детето?

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 00:12 от Erica

# 33
  • Мнения: 6 243
Наистина си спомням, че беше писала  как почнала по-малко да влиза във форума, за да отделя повече  време за детето.
Това е много тъпо като довод, едва ли е истина. Rolling Eyes
Нали всъщност заради децата сме дошли на първо място във форума и лично аз заради него стоя тук. Не е възможно един форум да ти краде време от детето ти.
Стига бе, Каспър!!! Това не е никакъв довод, а жива поза. Ай няма нужда.

# 34
  • Мнения: 6 167
Киса,  Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 08:57 от Lennie

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Липсва ми и мен Мама Кенга, да се отчета в темата  Laughing
Вдигаше адреналина, иначе на моменти става лигавичко.
НО! Аз твърдо вярвам в триумфалното и завръщане. Ако не, колко му е да спретнем петиция, ще я пратим чрез канадското посолство, да е по-тежкарско.

# 36
  • Мнения: 2 821
Мама ви Кенга си е супер добре....поживя си малко тук там и по морето Mr. Green....вече трябва да си е в Канада, но що ни влиза тука newsm78....а иначе много се трогна от номинациите за ББ Mr. Green....
предполагам скоро ще се развихри.....

# 37
  • Мнения: 4 176
Мама ви Кенга си е супер добре....поживя си малко тук там и по морето Mr. Green....вече трябва да си е в Канада, но що ни влиза тука newsm78....а иначе много се трогна от номинациите за ББ Mr. Green....
предполагам скоро ще се развихри.....
Ай сакън!!
Дано в БГ са я нае- - ли и да е по спокойна. На нея натрупано напрежение , много почва да и личи.  Оххх дано си има по-смислено хоби от този форум.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, Мамица и тя ме разсмива успешно, трябва да и се отчете  Grinning

# 39
  • Мнения: 7 640
и на мен МК ми липсва Sad

# 40
  • София
  • Мнения: 2 623
Странно ми е как за някои хора мама Кенга е колоритна личност, но нейсе. Явно имаме различни виждания относно "колоритността". Изобщо не ми липсва, а и не биха ми липсвали хора, които откровено като нея тровят форума. Това си е мое мнение  Crossing Arms

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ееее, че тя ако не е колоритна, кой!? Grinning
Аз обичам словесно бруталните.

# 42
  • Мнения: 215
Не знам защо се присетих за нея, щракнах на профила й - влизала е наскоро, обаче що така не се усеща присъствието й?  newsm78  Laughing

Последните й постинги са такива:  Grinning

Много необичайно за нея.   Rolling Eyes

Мама кенга, какво ти стана, предполагам си добре?  Mr. Green



Тя не спомена ли, че ще се връща в БГ за 2 месеца с децата?  newsm78
Изглежда е дала на някой да влиза от нейно име, за да не й затрият профила.

# 43
  • Мнения: 215
Не знам защо се присетих за нея, щракнах на профила й - влизала е наскоро, обаче що така не се усеща присъствието й?  newsm78  Laughing

Последните й постинги са такива:  Grinning

Много необичайно за нея.   Rolling Eyes

Мама кенга, какво ти стана, предполагам си добре?  Mr. Green



Тя не спомена ли, че ще се връща в БГ за 2 месеца с децата?  newsm78
Изглежда е дала на някой да влиза от нейно име, за да не й затрият профила.

И това може да го каже модераторът по IP адреса на влизащия.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт