Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

Русе

Кога хората тръгват да търсят такава вид помощ ?
Вие вярвате ли ,имали ли сте допир с такива хора?
Болшинството шарлатани ли са,или има и такива,които наистина имат някаква сила?
Знам,че сега ще започне един спор "за" и "против".
Нека не стигаме до #2gunfire-просто зададох няколко въпроса  bouquet

Ако някоя от вас е имала такива срещи нека сподели впечатленията си
Цитирай

Springfield, VA

Мисля, че сме го говорили това  newsm78

Аз лично не вярвам  не разчитам на такива хора. Но много отчаяни хорица опират до тях, така смятам аз
Цитирай

out of space

Няколко теми има по въпроса...

Обаче за първи път ще пиша
Водили са ме на някаква лечителка в Пловдив като тийн, защото имах ужасна мигрена- всеки ден до там с влака (още нямахме кола), будили са ме в 5.30, за да идем в определения час. На четвъртата среща, онази ме изкра потенциален инвалид- бъдеща атрофия на краката, тумори...ужас  Shocked
Родителите ми спряха да ме водят...и добре че
Цитирай

sofia

Ами аз преди 7 години бях на гледачка,но не за да ми гледа ами защото е позната на мъжът ми.Тогава тя ме попита дали искам да ми гледа на кафе,аз казах да.И така тя ми каза,че съм бременна,а ние с мъжо още не знаехме.След няколко дни отидах на лекар по савсем друга причина,и ми казаха,че съм бременна.
По принцип не вярвам на гледачки,но тази ми позна.
Цитирай

София

Не вярвам! StopЕдна позната ми показа един сайт (бях пускала и тема с простотии от него) след двудневно четене на темите в него  се отвратих Sick от арогантността на "врачките" списващи там. На някой ако му е любопитно да види модерните врачки, гледащи по интернет Crazy, да каже, ще дам линк.
Цитирай

някъде там..

Аз съм ходила с съученички като завършвахме да питаме ще вземем ли изпитите  Laughing  Laughing Тя започна да ми говори как аз в Бг няма да остана и че щастието ми е в чужбина.. Каза ми, че ше замина в богата, северна страна.. след година бях в Швеция..След това ходих пак. Позна ми и за Дубай. Даже точните и думи бяха "ще заминеш да работиш в южна страна, с различни нрави, започва с Д. То май не е държава, а като град...с Д.. изавършва на...УБАЙ..
 Всичко, което ми беше казала се сбъдна,но аз от години не вече не съм ходила при нея...на сегашния си акъл не смятам, че е редно..всичко си е Божа работа
Цитирай

Pyce

Не вярвам! StopЕдна позната ми показа един сайт (бях пускала и тема с простотии от него) след двудневно четене на темите в него  се отвратих Sick от арогантността на "врачките" списващи там. На някой ако му е любопитно да види модерните врачки, гледащи по интернет Crazy, да каже, ще дам линк.

Мисля,че се сещам за кой сайт иде реч ooooh!
Цитирай

София

Мисля,че се сещам за кой сайт иде реч ooooh!

Кажи на ЛС Blush
Цитирай

Ямбол

Кога хората тръгват да търсят такава вид помощ ? - Не всички хора ходят. Има такива които ходят ей така, за да получат някакво успокоение или просто за да си изкажат проблемите. Има и такива, които са чували и са податливи на внушения и за това ходят. Има и такива, към които се причислявам и аз, които просто не вярват и няма такъв момент от живота ми и такъв проблем, който да ме накара да отида да ми гледат, баят или лекуват.

Вие вярвате ли ,имали ли сте допир с такива хора? - Не. Имала съм срещи с хора, които се мислят за такива, но само съм им се присмивала, къде в лицето, къде не, както и да е...

Болшинството шарлатани ли са,или има и такива,които наистина имат някаква сила? - Да, болшинството са шарлатани, а тези, които не са, се самозалъгват и действат на принципа на внушението. Например скоро четох, че можем да си внушим да отслабнем, на тези които вярват ще им е сто пъти по-лесно.

Знам,че сега ще започне един спор "за" и "против". - Няма начин. Бъди сигурна, трябваше да го предвидиш още щом пускаш темата си. Тази тематика ми е любима и няма да се уморя да пропгандирам, че е глупаво да се вярва на такива неща.

Нека не стигаме до #2gunfire-просто зададох няколко въпроса  bouquet - ОК, аз пък просто и точно на въпросите ти отговарям Peace

Ако някоя от вас е имала такива срещи нека сподели впечатленията си - Нямам впечатления, няма нещо поне мъничко, което да ме е накарало да повярвам.
Цитирай

Aйде пак на въртележката!  #Silly

Въобще какво ново очакваш да прочетеш в тази тема? Пак ще има крайни отрицания и лични нападки. Я по-добре сложи една анкетка да видим какво е съотношението tooth
Цитирай

На погрешната планета

Добре де,и аз принципно не вярвам на такива неща.Че болшинството от тях са шарлатани е ясно и на малките деца.Но също така е вярно,че има хора,които притежават някаква сила или незнам там какво,и пример за това е баба Ванга,лека й пръст Praynig.На много хора е помогнала и на много е надникнала в бъдещето и това е факт Peace.
Цитирай

Ямбол

... ,и пример за това е баба Ванга,лека й пръст Praynig.На много хора е помогнала и на много е надникнала в бъдещето и това е факт Peace.
За Ванга само съм чувала. Не съм я виждала и не познавам хора, ползвали се от услугите й, така че за мен не е факт Naughty Ти лично ли я познаваш, че говориш за факти?
Еми почна се, ама няма начин 35
Цитирай

И аз ще опитам да отговоря в зададения ред...
Кога хората тръгват да търсят такъв вид помощ ?Поне за мен, това е последната възможност преди "срещата" с погребалния агент.Имам предвид,че бих го направила в крайно отчаяние,когато всички други възможности са изчерпани и то най-вече при здравословни проблеми... Peace
Вие вярвате ли ,имали ли сте допир с такива хора?Не отричам,че може би има хора,които са надарени или усвоили много добре методите да влияят на другите на подсъзнателно ниво.
Болшинството шарлатани ли са,или има и такива,които наистина имат някаква сила?
Мисля,че повечето са шарлатани,а тези,които наистина могат да помагат(понякога помощта се изразява и в обикновено изслушване,съпричастност и полезен съвет,което може да се постигне и при психолог) е трудно да бъдат достигнати...
Знам,че сега ще започне един спор "за" и "против".Аз поне нямам желание да споря,изказвам само мнение... Hug
Нека не стигаме до -просто зададох няколко въпроса
Не съм крайна в мнението си...
Ако някоя от вас е имала такива срещи нека сподели впечатленията сиОколо 2 месеца преди да почине баща ми,когато лекарите го бяха отписали вече,но ние все още -не.Не беше гадателка или врачка.Но често и екстрасенсите биват причислявани към тази група.Жената поне беше честна,каза ни,че няма смисъл,без да ни лъже... Peace
Цитирай

За мене един психолог върши по-добра работа от един врач да речем. Mr. Green
Цитирай

На погрешната планета

... ,и пример за това е баба Ванга,лека й пръст Praynig.На много хора е помогнала и на много е надникнала в бъдещето и това е факт Peace.
За Ванга само съм чувала. Не съм я виждала и не познавам хора, ползвали се от услугите й, така че за мен не е факт Naughty Ти лично ли я познаваш, че говориш за факти?
Еми почна се, ама няма начин 35
Не я познавам лично,за съжаление,но имам близки хора,които са ходили при нея и наистина им е помогнала.
Тук държа да подчертая,че НЕ вярвам на всички лечители и гадатели,заляли страната.Не съм толкова изперкала все пак 35.Всъщност Ванга е единствената,в чиито способности вярвах,защото съм виждала резултати(преди/след посещение при нея) Wink.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора