Мъжките аксесоари

  • 2 715
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Темичката я чоплим в едно друго форумче, където се подвизавам и реших да прехвърля разговорчето тук Laughing Става дума за тези аксесоари, които според вас са задължителни за готиния мъж. И съответно тези, които правят дори и готиния мъж селски тарикат в очите ви Mr. Green Не говорим за яхта, джъбмо джет и стик за голф (те са към играчките) Twisted Evil

Аз например си падам по мъже с подхождащи на лицето им тъмни очила, оригинални и различни сребърни бижута. Много се дразня на чантички на кръста(тип продавач на вестници или на чушки и домати), калъфчета за GSM увесени на вратлето, златни ланци или златни пръстени с камъни и монограмчета, шапка мейд фром вестник  Twisted Evil , портфейл на барбарони, костенурки нинджа  или нещо от сорта Crazy и не на последно място ключодържатели с големи пъстри и дразнещи висулки Rolling Eyes

Вие сте HugКое - Да и кое - Не в мъжките аксесоари Laughing

# 1
  • Мнения: 1 895
Докато изредите своите Да и Не пускам една весела извадка от отговорите в другия форум Mr. Green

Задължителни аксесоари за един мъж:

1.торбата с лъжите
2.жабката с презервативите/ако се шибне нещо в мрежите/
3.ключовете на колата с висулка марката на самата нея-да личи класата
4.слънчеви очила-да не личи от самолет как очите му останаха на онзи гъз , който пресече кръстовището ,с впитите панталонки
5.джиесема-на неговият собствен тарифен план, с изтрити последни повиквания
6.некой лев- "всеки те гледа в джоба"
7.вестник 7 дни спорт-заради циците
8.руло тоалетна хартия в колата-"хубав човек лошо не държи"
9.дезодорант да го не надушат"жената е като хрътка"
10.идиотска усмивка-за всички останали случаи
11.Винаги стегнат куфар Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 3 153
Определено харесвам хубави очила, подбрани добре, както и хубав часовник, който също трябва да е добре избран според стила на мъжа. В зависимост от облеклото харесвам и някои фешън шапки, но това е доста деликатно.
За кофти аксесоарите мога ферман да напиша, защото нашето ежедневие бълва яко материал на тая тема, но в общи линии не ми харесват: златни ланци (от синджирче, та до дебела верига), златни пръстени (особено с черен камък, спомен от бала да речем), златни гривни и кръстове (под всякаква форма), менте златни часовници (Raimond Veil, Omegga и подобни вариации на имена).
За мен перфектният мъж носи само часовник и то хубав, без никакъв кич!

# 3
  • Мнения: 5 622

 И аз харесвам премерените неща. Не мога да кажа какво не харесвам, по-трудно ще ми е. Харесвам обаче мъже с часовници на ръката. Винаги се заглеждам точно в това (не знам защо).Прави ми впечатление формата най-вече, не марката.

Моят мъж има поне 3 вида часовници, които сменя според зависи  Wink

Бижута-може, стига да не се натрапват с присъствието си  Peace

# 4
  • Мнения: 13 512
Да- очила и часовник
Не- бижута- гривни,синджири ,пръстени .Ненавиждам ги! Класните мъже ги подаряват на жените си- не се кичат с тях.

# 5
  • Мнения: 2 039
Харесвам готини слънчеви очила,часовник и нещо хубаво на врата(ама сребърно) и/или на ръката.Дразнят ме пръстенчета разни,златни накачулки,да не говорим за чантички Sick!

# 6
  • София
  • Мнения: 708
да-хубав кожен колан, портфейл
не-бижута, изключвам халка (класическа)

# 7
  • Мнения: 2 978
Аз пък харесвам разхвърляни мъже...хахахах...само дето немога да ви го обясня за какво иде реч newsm78 Laughing

Даже харесвам такива дето им висят на врата от онези по морето дето се носят, ключове и свирки на едни дебели връзки. Crazy Laughing

Е, харесвам и спретнати, но не кич...На много мъже им отиват дебелите ланци, независимо дали са златни или сребърни...но и не на всеки пък му отиват неглиже аксесоари и дрехи.

# 8
  • Мнения: 5 255
....които според вас са задължителни за готиния мъж. И съответно тези, които правят дори и готиния мъж селски тарикат в очите ви

Бих го нарекла стилен  Wink
И обратното - по добре нищо, отколкото  имитации Sick
Ще изредя част от тези, които ми правят добро впечатление и харесвам Flutter
Аксесоари и допълващи детайли  Peace
Часовник ; Очила ; Колан ; Писалка, химикалка ; порфейл, визитник  ; ключодържател ; запалка ..... и други, но това на първо четене  Mr. Green

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Халка и часовник. Зависи от мъжа- ланец може, но само ако му отива. Пръстени- НЕ!-гадост..

Обици на уши, вежди, нос и др части- приказно, но само на определени хора им седи добре.
На други и самата глава им седи като кратуна...

# 10
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз харесвам стилни очила, часовник, визитник, ключодържател.
Ненавиждам всякакви бижута--ланци, гривни, пръстени. Sick

# 11
  • Мнения: 1 895
На други и самата глава им седи като кратуна...

 hahaha hahaha hahaha
Това ме подсети за един такъв Tired

# 12
  • Мнения: 1 080
нещо е нашето семейство аксесоарите не срещат подкрепа. Нито от мъжката, нито от женската част.

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много харесвам стилни колани. Приятеля ми има един такъв от бала си още, обясни ми как си купил костюма за 15 минутна разходка и след това един месец си избирал колан. Харесвам и хубави очила, и не съм толкова против тъничко златно синджирче на врата, но ако се носи ПОД!!! дрехите и е МНОГО!!! мъничко. Ненавиждам на първо място чантичките тип продавачка на билетчета в градския транспорт, мразя кърпи за глава, особено с шапка отгоре, а също и шапки, всъщност. Ненавиждам дебели бижута по врата, и всякакви гривни, пръстени и тем пдобни. Не харесвам часовник, които не е по мярка, не е съобразен с облеклото и изобщо със стила на човека, гадно е. Също мразя ключове закачени за колана с... Как му беше името?  Не мога да се сетя, продават ги по магазините за един лев, в искрящи цветове, слагаш си ключовете на него и обикновено ги закачаш по колан или чанта, има и такива за катерене, само че не се сещам как се казваха. Та такива, закачени на колана и с висящи от тях ключове, особено с още някой друг ключодържател. Гадно. Ии, сигурно има още купища, по принцип ненавиждам и запасана тениска в гащите, изкарана малко за да не се опъва. Но това не е аксесоар.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
......... по принцип ненавиждам и запасана тениска в гащите, изкарана малко за да не се опъва. Но това не е аксесоар.

Права си - не е аксесоар. Това е стил Joy
Мразя ланци от всякакъв калибър и пръстени.
И златен зъб и маникюр на кутрето, но това е от друга тема Joy
Харесвам хубавите колани и стилните тежки запалки.

Общи условия

Активация на акаунт