Лудата жаба

  • 1 766
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 978
Момичета,
нали търсихме Лудата Жаба (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=62869.0)

Ето къде я има

http://eshop.marseltoys.com/product_info.php?products_id=137

 Peace

п.п. Това го разбрах от сайта, който го даде Teika Peace

# 1
  • Мнения: 1 881
Да, аз я виждах и на живо, порядъчно грозна, та чак хубава Laughing

И аз смятам да я купя на бебката, но малко да порастне, че ще й изкривя представите за жабче Joy

п.п. иначе жабчовците бяха в два варианта, малка и голяма.

# 2
  • Мнения: 2 978
Къде я видя, ако не е тайна... Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 39 759
Хм, дребното би се зарадвало на такъв подарък... ама мноо грозна таз жаба ве Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 978
Хм, дребното би се зарадвало на такъв подарък... ама мноо грозна таз жаба ве Simple Smile

Мани, мани Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 457
Хм, дребното би се зарадвало на такъв подарък... ама мноо грозна таз жаба ве Simple Smile
да бе,много грозна

# 6
  • Мнения: 1 881
Къде я видя, ако не е тайна... Wink

Видях жабоците в Марсел, този, който е на Мария Луйза, но не помня дали беше в бейби центъра или детския, защото и в двата влизах /мисля, че беше в бебешкия все пак/. Те са близо един до друг, провери, а може и в двата да ги има Simple Smile

# 7
  • Мнения: 205
най обичам луди,луди жаби... Sick

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
Има я и на Илиенци в първото хале, което го направиха луксозно - от входа веднага в ляво при чантите и струва 10.00 лв Simple Smile

# 9
  • Мнения: 10 758
Баси, то си е почти двойна разликата.По-добре да я взема от Илиянци, нищо че ми е далечко.
Джулка, за МОЛ-а ли става въпрос newsm78И от кой вход, че те май са 2.Ако е за т`ва дето мисля де Laughing

# 10
  • Мнения: 2 978
Баси, то си е почти двойна разликата.По-добре да я взема от Илиянци, нищо че ми е далечко.
Джулка, за МОЛ-а ли става въпрос newsm78И от кой вход, че те май са 2.Ако е за т`ва дето мисля де Laughing

Предполагам, че за МОЛа говори, щото преди него пак има хале, но е със сергиите по земята.
Ако влизаш от централният вход..там дето е паркинга Peace

# 11
  • Мнения: 10 758
Баси, то си е почти двойна разликата.По-добре да я взема от Илиянци, нищо че ми е далечко.
Джулка, за МОЛ-а ли става въпрос newsm78И от кой вход, че те май са 2.Ако е за т`ва дето мисля де Laughing

Предполагам, че за МОЛа говори, щото преди него пак има хале, но е със сергиите по земята.
Ако влизаш от централният вход..там дето е паркинга Peace
Тенкю  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 881
Баси, то си е почти двойна разликата.По-добре да я взема от Илиянци, нищо че ми е далечко.

Момичета , може да става въпрос за по - малката жабка, а и вижте какво намерих в сайта на марсел:

http://eshop.marseltoys.com/index.php?cPath=25

# 13
  • Мнения: 10 758
Ама никъде не пише размер ThinkingКолко е голяма голямата и колко е малка малката newsm78

# 14
  • Мнения: 1 881
Не мога да преценя, мернах ги просто в магазина, май едната около 20 см, другата 30 см, но изобщо не съм сигурна. Това е просто на око и по спомен, да не излезе после, че лъжа Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт