Венета Райкова

  • 5 855
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 392
Страшно антипатична ми е!

# 61
  • Мнения: 431
И ако беше лисица щеше да се ожени за някой баровец, не да тегли кредити за жилище.

Все пак Тишо не е някакъв си там от улицата бедняк... Доколкото си спомням, притежава голямо заведение в центъра на София - Тадж Махал май... newsm78

# 62
  • Мнения: 2 254
Кажете нещо за Венета Райкова. Мен лично ме кефи много , харесвам предаването  и, начина и на водене  и въпросите към участниците. Някой познава ли я лично да сподели мнение?
не ми понася нещо тази жена Sick
дразни ме гласа й,дикцията й....хайде да не продължавам че........ baby_neutral

# 63
  • Мнения: 2 254
Като чуя Жълто предаване, се сещам за "Сиганално жълто" с Албена Вулева, това вече е просташко и вулгарно. И откъм грим, и дрехи на водещата.
а ако я подхванем пък тазиии  Joy

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
След като си разказа историята с жилището им в "Сделка или НЕ" някак ми падна в очите  Crazy

"....видите ли, парите дето сега спечелих (супер нагласени) ми идват в много точен момент, че и без това, след като си продадохме гарсониерката, сега няма къде да спим с Тишо..." Confused

Пфу, че лицемерно, грозно и нагло.  #Cussing out

# 65
Като работех навремето в най-четеното клюкарско списание, колежките ми разказваха за нея как им се обаждала по телефона уж само така, да се чуят, а накрая се оказало, че най-важното било, че Венетка хванала за гадже Тодор Живков-JR (умен, интелигентен и красив като дядо си, както знаем всички). Сама си прави PR женицата. Бях й гледала веднъж предаването, докато беше в Евроком, гостуваше й Спенс. Е, това беше за пръв и последен път. "Горещо" не е лошо, екипът явно си разбира от работата пък и Венета нещо се е кротнала. Но в никакъв случай не мога да кажа, че разбира от журналистика. От грим също. Като си направи тия тъъъъънки устни пухкави, ми става доста гадно и неприятно.

# 66
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не ме кефи - нито тя, нито предаването й. Не я гледам, ако случайно я мерна на екрана, бързо сменям канала
Ако иска и 20 висши да има, все таз...

# 67
  • Мнения: 433
Като визия ми харесва, но предаването й не го гледам редовно. Нещо много се лигави и ме дразни.

# 68
  • Мнения: 2 332
Не знам как е пробила, и не ме интересува. Явно е тия, които си следват мечтата. НЕ е зле. НА екрана изглежда добре. На живо не знам как е.
Това, което усещам за нея е, че е клюкарка с цялото си същество. И предаването й подхожда определено.
И ако беше лисица щеше да се ожени за някой баровец, не да тегли кредити за жилище.
А, те щото баровците се редяха на опашка за нея, а тя се дърпаше...Добре,че се намери тая шушумига Тишо да я вземе,че още щяха да си я подават "дръж-дай", а тя да бърза да звъни всяка сутрин в Нощен Труд да докладва не  ко я е изчукал, а с кого е вечеряла романтично под звездите.Хайде,холъм!

eve-nadine - кефиш ме!  Flutter

# 69
  • Мнения: 17 407
Не ми харесва- има излъчване на злобна кучка ( това според мен). Мъж ми и беше фен, докато не я гледа в Шоуто на Слави преди няколко години Mr. Green

# 70
  • Мнения: 817
Не ми харесва- има излъчване на злобна кучка ( това според мен). Мъж ми и беше фен, докато не я гледа в Шоуто на Слави преди няколко години Mr. Green

Ееее там ква излагация беше...............
Иначе аз я засичам при фризьора чат пат.Веднъж дори направи комплимент на малкия ,че бил с "френски тип прическа" #Crazy не го разбрах това.
Извън Тв-то е едно посредствено миньонче ,нищо особенно........Има къде ,къде по ефектни жени нищо ,че ни ги дават по телевизията.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 797
Не ми харесва- има излъчване на злобна кучка ( това според мен). Мъж ми и беше фен, докато не я гледа в Шоуто на Слави преди няколко години Mr. Green

Ееее там ква излагация беше...............
Иначе аз я засичам при фризьора чат пат.Веднъж дори направи комплимент на малкия ,че бил с "френски тип прическа" #Crazy не го разбрах това.
Извън Тв-то е едно посредствено миньонче ,нищо особенно........Има къде ,къде по ефектни жени нищо ,че ни ги дават по телевизията.
Я раздуйте клюките....какво е ставало в това предаване,защото на мен Слави ми е не по-малко дразнещ?

# 72
  • Мнения: 17 407
Ми то и аз не помня... тъкмо се беше снимала в Плейбой и се опита да  оригиналничи и да провали сценария.

# 73
  • Мнения: 483
Противна ми е! Супер злобно същество, не ми харесва как води предаването си, много се лигави. Предлагам да си нарави корекция на устните (цепките). От цепките да направят устни. Не ми допада и като журналист и не знам дали наистина е юрист. Не притежава дар слово...
Абе не ме кефи хич Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 621
лично слава Богу - не Praynig
Към Дейвид Копърфиилд се държа толкова просташки с такива идиотски въпроси, че чак мен ме хвана срам.
Много простовата и елементарна с 2 думи.
Съгласна съм! Не може да сменя държанието си и дасе съобразява в зависимост от човека срещу нея и винаги интервютата й звучат хамалско-просташки, вкл. и начинът й на изказ..............винаги задава едни и същи въпроси: "И кво, кво 'ся, кво прав'и оная твойта, дето май чух, че си бил в интимност с нея........" или пък: "Ауууу, сега да не ми кажеш, че няма такава работа, щото аз чух и видях и не можеш да ме разубедиш, че не си обратна и не си падаш по жени, видяяях те!"



Абсолютно newsm10

Общи условия

Активация на акаунт