Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Моля помогнете  Crying or Very sad
Втори ден ме мъчи вече тази болка, особено когато бебка сучи. От всичко, което изчетох по спешност по темата стигнах до извода, че най-вероятно ми е предала млечницата (с която вече доста време неуспешно се борим) и на мен.
Някой имал ли е подобен проблем и как се лекувахте?
Моля споделете опита си,че за съжаление положението се влошава а и утре е почивен ден  Sad На всичкото отгоре аз на моята лекарка и никаква вяра и нямям
Цитирай

на село

Млечницата на Ради я оправих с Нистатин, на една марля и обтривах.
Лекар видял ли е малката, ако не минава нека пак погледне.

Млечницата на мен не беше се предала, сигурна ли си, че гърдите те болят от това, да не правиш мастит... предполагам, ако е предала и на теб по гърдите ти би трябвало да има такива бели образувания както на детето в устичката.
Цитирай

на Север

Болката при млечница при мен беше на бодежи в различни части на гърдата независимо дали бебето суче или не. По същото време забелязах, че и на усничките й от вътрешната страна има налепи и започнах да мажа с Дактарин Орал гел, мажех устата на бебето след ядене, мажех зърната на гърдите и ходех с тениска без сутиен, защото влажната среда способства за размножаването на гъбите. Потърси си Дактарин Орал гел, и ходи без сутиен, даже може и голичка, като си във вас. При мен мина за 2 дни
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.