Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

SmileЗдравейте мамчета и татковци!
Никак не съм наясно с граф. дизайн, та моля за идея каква картина да рисува щерка ми (ще бъде 5ти клас), която ще е на изпит за графичен дизайн в понеделник.... трябва да се състои от геометричните фигури.
Благодаря ви !
Цитирай

Sofia

Сериозно ли никой незнае ?!  Tired
Цитирай

София

Е те няма ли да и подредят някакви фигури и тя да ги гледа и да ги рисува?
Цитирай

Sofia

И това, ама чух и, че ще рисуват, не съм сигурна... от снощи имам това инфо/слух и нямам как да проверя ooooh!.
Благодаря ти Самсара за вниманието!  bouquet
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Дъщеря / 5 годинки / ми все рисува къщичка с квадрати, правоъгълници и триъгълник за покрив, но можеби за вас това е твърде елементарно.
Цитирай

в сърцето му

Морена, ама да я рисува във фотощоп или корел или в пейнта ? Не що не схванах къде ще я рисува ? [/color]  Thinking
Цитирай

Czech Republic

Моренка хич не разбирам, ама може да се опита да направи например клоун - кръгла глава, четвъртит нос, триъгълна шапка, триъгълна уста,врат, тяло и крайници - правоъгълници и кръгове. Копчета и много много кръпки от триъгълници, квадрати и кръгове.

Другото е нещо абстрактно.

Не знам, дали въобще съм ти била полезна...

Стискам палци на дъщеричката ти!  bouquet
Цитирай

Sofia

Wink Сладоледка, трябва да си носи акварелни бои цветни моливи и молив за чертаене, та едва ли ще е на комп изобщо, даже почти съм сигурна, че няма.... на листче...

Нат Love, както нищо не разбирам обаче си мисля, че идеята за клоуна, още повече за кръпките на дрехата му е трепач направо...'бичкам те!  Hug

Благодаря ви на всички! Hug
Цитирай

Варна

Лодка, слънце, чайка може
Цитирай

в сърцето му

ААааа ясно...  Peace
Ами друго за което се сещам е цветя... с кръгчета, с триъгълници различни по форма...  Къща, кола...
И успех на Мия !
   bouquet
Цитирай

в сърцето на любимия

Значи моята идейка е следната: разграфява се листа на съвсем произволни линии,- хоризонтали, вертикали, диагонали, след като идеята за рисунка е на лице започва да я моделира върху този лист. Получава се абстрактна композиция, и изобщо да не се притеснява, че няма заоблени линийки, както ако го нарисува в действителните им форми/ топка, глава, и т. н. / Аз съм правила подобни решения, и темата беше-вода земя небе. Всичко от триъгълници.И мой съвет е ако рисува човешка фигура, цветя, или независимо какво" главните герои или обекти " да се очертаят с черен тънкописец Peace откроява се и става пИрфектно. Дано съм била полезна и успех на малкия талант Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.