Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

Мами, от кое женско списание или изобщо списание считате, че получавате най-качествени съвети? Има ли диета, или гимнастика или козметичен съвет ,които да сте прочели в списание и да сте включили в ежедневието си и да работи за вас години?
Цитирай

Аз всеки месец си взимам "Cosmopolitan"-списанието е страшно интересно, на приемлива цена е и има всякакви съвети.Всяка седмица си взимам "Журнал за жената", имам ги всичките броеве, откакто е излезнал. Wink
Цитирай

София

За сега най-много ми допада Cosmopolitan ,въпреки,че чета и други,но в момента съм на вълна списания за майки и бебета Smile
Цитирай

London, Sofia

Не съм се пристрастила към никое - купувам различни. В Анна понякога има интересни неща Peace
Цитирай

Може би , но и във всички останали има какво да се прочете  Very Happy
Цитирай

"ЕVA", единствено. Доволна съм. Сверява ми часовника! Smile
Цитирай
Ева, Максимум и Коса и стил са моите фаворити.
Цитирай

София - Бояна

Харесват ми Бела, За жената , Коса и стил.Във всяко едно от тези списания,намирам полезни съвети и статии по теми които ме вълнуват.
Цитирай

София

"EVA"
Цитирай

Пловдив

Единственото, за което мога да ползвам списанията е да видя какви са тенденциите в модата, новите продукти и да позагубя малко време със статиите им.
  Никога не са ми били от полза с упражненията си, рецептите (все има продукти, за които дори не съм чувала), козметичните им съвети са познати от време оно. По-голяма част от съветите им са обвързани с реклама на някой доста скъп продукт. Хороскопите ги знам как се правят (айде няма нужда).
Статиите им за взаимоотношенията и как да съблазним партньора си са дъвкани до безкрайност и едва ли могат да изненадат с нещо човек, който е чел доста в живота си.

А някой се пооливат с реклами - играх си да броя страниците с реклами в последната Ева, която купих и резултата беше, че вече не си я купувам. Сега гледам, че Ел са се амбицирали да ги настигат и намирам много общо между настоящия Ел и Ева, каквато беше в началото.

Та както стана ясно в момента само за Ел бих си дала парите.
Цитирай

Ева,Космо и Грация Peace
Цитирай

BG

Максимум, Анна и Космополитан  newsm08
Цитирай
   Моито списание и Журнал за жената.В него има всичко което ме интересува. Laughing
Цитирай

София

За жената.
Цитирай

Sofia

Женско здраве!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора