а какво кенгуро?

  • 1 034
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
а какво кенгуро ще ни препоръчате? newsm78

# 1
  • Мнения: 8 917
а какво кенгуро ще ни препоръчате? newsm78
Предполагам, че най-добро ще е това, което е с козирка и в което бебчето може да сеслага в хоризонтално положение. Аз ползвах най-обикновено,предвид на това колко рядко  ми трябваше и съм доволна. Важното е  гръбчето да е твърдо Peace

# 2
  • Мнения: 9 899
каквото има в магазина Simple Smile
чак такова разнообразие от кенгура няма. Мога да препоръчам само да е:
1. леко
2. с три положения - изправено с лице към теб, изправено с гръб към теб и с подвижна подложка/козирка/ за главата.
Когато трябваше да получа моето, нямаше Чико/казаха , че са ги спрели от внос, но сега чета, че има по магазините/, затова ми подариха Бертони. Доволна съм и още се носим непрекъснато.

# 3
  • Мнения: 3 089
чико go plus - има и легнало положение. става за много малко бебе - с твърд гръб е и с поддържащо положение за главата. става за бебе до 9 кг.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 147
И аз ползвам на ЧИКО и съм много доволна

# 5
  • София
  • Мнения: 39 740
За мен е най-важно да е твърдо на гръбчето. Също така самото кенгуру да е с широки презрамки. Моето беше с тънки и като порасна малко Дияна и почна да тежи... раменете ми отиваха на кино.

# 6
  • Мнения: 1 410
Моето беше съвсем обикновено. Имаше твърдо на гръбчето е беше удобно за крачетата на детето. Има обаче едни с ластици, които са ужасни. Моето сега го ползва една друга мама и тя си го носи често. Сигурно може и още едно бебче да издържи.

# 7
  • Мнения: 2 978
Аз ползвах най- обикновенно, с широки презрамки и твърдо гръбче.

# 8
  • Мнения: 1 084
Моето е BabyBjorn (www.babybjorn.com) - ползвах го и с баткото Simple Smile и съм много доволна. Не знам обаче дали се продават в България Sad(

# 9
  • Мнения: 287
Аз ползвах най- обикновенно, с широки презрамки и твърдо гръбче.


 Peace Нашето кенгуро е такова и съм много доволна. Все още мога да го използвам. Вярно е че има само две положение напред и назад да гледа, но защо тие повече.

# 10
  • София
  • Мнения: 8 275
бебето й е голямо вече за легнало положение

Ето възможностите за покупка
1. с твърд гръб (с 2 положения)
- марково: чико, премама, кам (цени от около 70-90лв)Ето добър вариант  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110560.0
- бг/немарково: Бертони (около 25 лв. 
2. с мек гръб
- бг: на СТЕДА са по 12 лв.
- на КАМ: около 40 -50 лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 44 017
бебето й е голямо вече за легнало положение

аз носех бебо до към края на 3-тия месец легнал като заспи особено. а и ми е вършело чудесна работа за приспиване и успокояване по време на коликите - слагам го в легналото положение и си го люшкам за няколко минути заспиваше. Wink
Та все пак бих препоъчала чико го плюс. още си го ползвам и супер съм доволна. само сега в жегите докато е мн горещо не става защото е доста плътно. но аз по принцип гледам да не го извеждам докато е мн горещо. ако все пак се налага ползвам количка, а не кенгуруто Wink но след 6 часа и сутрин е ОК Wink

а и като беше малък мн ми беше удобна козирката на кенгуруто - мн добре му правеше завет от вятър, че и от слънце му пазеше да не му свети отстрани.

# 12
  • Мнения: 240
Мога да препоръчам само да е:
1. леко
2. с три положения - изправено с лице към теб, изправено с гръб към теб , легнало и с подвижна подложка/козирка/ за главата.
Нашето е точно такова и е на Бертони - много сме доволни от него и струва 19,90 лв. Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И нашето е на Бертони с козирка,която така и не ползвахме.

# 14
  • Мнения: 3 457
Мога да препоръчам само да е:
1. леко
2. с три положения - изправено с лице към теб, изправено с гръб към теб , легнало и с подвижна подложка/козирка/ за главата.
Нашето е точно такова и е на Бертони - много сме доволни от него и струва 19,90 лв. Peace
ДАИ МОЛЯ ТЕ СНИМКА ИЛИ ЛИНК Praynig

Общи условия

Активация на акаунт