Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 юни 2006, 16:16 ч.

Как да постигна този цвят?

• 1 176
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте! Реших да променя малко цвета на косата си (в момента съм тъмно кестенява) и си избрах този цвят:  http://www.beautyriot.com/HTML/HAIR_Alba_Jessica_01.html
Някой знае ли как да го постигна?  Praynig Дори не знам как да обясня на фризьорката си какво искам.
Благодаря предварително! 

# 1
  • София
Не мога да ти кажа как,но ще следя темата с интерес,защото това е цвета,който  и  аз искам,ама нещо не мога да го догодя.Дано да се включат по компетентни мами и да помогнат

# 2
  • София
Това са кичури   и отгоре са матирани.Аз  в  момента  съм с  някакъв  подобен  цвят.

# 3
  • В полите на Витоша
Според мен,мацката е на кичури-пепелно русо,светло и тъмно кестеняво,какаово-преливат се.

# 4
Според мен,мацката е на кичури-пепелно русо,светло и тъмно кестеняво,преливат се.
И аз така мисля Thinking

# 5
  • Italy
Ще постигнеш този цвят с много пари. Sorry, но за съжаление е истина.

# 6
  • Burgas
Най- добре си намери добър фризьор и занеси снимката.

# 7
  • ВАРНА
И според мен това са кичури. Аз също съм с подобен цвят, но вече след 2 години и 7-8 месеца кичури. Исках да съм такава още преди 3 години, но стана много бавно, може би след 5-6 пъти правене  Sad Но вече си се кефя.  Mr. Green.

# 8
  • В полите на Витоша
Е,за постигането не вярвам да са нужни много пари.За поддръжката обаче-със сигурност!Успех!  bouquet

# 9
  • София
Ми   да  ти кажа аз този цвят го постигнах още  1-вия път.Явно си зависи от фризьора.

# 10
  • София
 Peace Занеси снимката на някой много добър фризьор.
Искала съм точно определен цвят по снимка и са ме боядисвали 1:1.

# 11
  • ВАРНА
Ми   да  ти кажа аз този цвят го постигнах още  1-вия път.Явно си зависи от фризьора.
... и от цвета на косата преди това.  Wink

# 12
Благодаря ви за отговорите!  bouquet
В най-скоро време ще принтирам снимката и дано да се получи.  Thinking Ако не стане...жалко. В подобни случаи ми се иска да съм в Холивуд.  Blush

# 13
  • София/Благоевград
според мен ако те боядисат в шоколадово кестеняво и след това кичури ще се получи желания от теб резултат Peace

# 14
Искам само да ти кажа,че няма да можеш да го постигнеш сама.Дори не опитвай,защото само ще усложниш нещата.Отиди на фризьор!И то,на добър!В кой град си?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт