Avon......

  • 3 420
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 459

Ейвън не е мултилевъл,друга е системата. Grinning


Avon е една от най-известните Multilevel Marketing компании!  Flutter

Не са толкова мулти Wink левълите,както при други компании.Има разлика в структурата.Компанията е за директни продажби. Grinning

# 16
AVON нямат такава практика!!! Учудвам се, че си преживяла някакъв "ужас"  newsm78?! Чак пък "ужас"... #Crazy
Не е много приятно някой да ти досажда и да те занимава с глупости.И още повече в рамките на няколко дни...различни....непознати....амбициозни....присметливи... и т.н.Обадих се в офиса на Ейвън да ги помоля да не ме занимават с тези неща,а от там ми отговориха,че трябва да си помисля,то такава "възможност"не трябва просто ей така да се пренебрегва.Явно това е обмислено и от т.к. координатори или зонални менажери.Ако продължават да ми досаждат ще потърся съдействие от защита на потребителите.
Това за мен е просто Ужас!

# 17
  • София
  • Мнения: 10 301
Хайде и аз да се намеся  Thinking
Много ми е странно това, че някой ти е звънял на вратата... по принцип няма такава практика, но какво пречи на някоя ненормална координаторка да реши да действа по този начин  newsm78
Обади се във Варненския офис да се оплачеш! Телефона който намерих е 637165, пробвай най-малкото да прекратят подобна практика, ако я има  newsm78
Аз съм представител от година и никой, никога не ми е звънял да пускам поръчка... поръчваш когато си искаш и колкото искаш, единственото условие е поръчката да е над 45лв.

Я още някоя мама от Варна да се включи и да каже дали наистина там има подобна практика  Thinking



Ако продължават да ми досаждат ще потърся съдействие от защита на потребителите.
Това за мен е просто Ужас!
Ами направи го! Щом като това те притеснява, обади им се!

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 22:54 от nad_tab

# 18
  • София
  • Мнения: 10 301
нещо не ще да ми изтрие съобщението...

# 19
  • Мнения: 4 187
(

Я още някоя мама от Варна да се включи и да каже дали наистина там има подобна практика  Thinking






Да , има  Rolling Eyes!

# 20
  • Мнения: 8 459
(

Я още някоя мама от Варна да се включи и да каже дали наистина там има подобна практика  Thinking






Да , има  Rolling Eyes!
Лошо,Седларов,лошо! LaughingАми поставете ги на място тогава!Сигурна съм,че е самоинициатива.Не е всеобща практика.

# 21
  • Мнения: 3 835
Егати измишльотината  Joy

Хем звънят на вратата - хем им отварят! Пък искат и копие от личната карта! Че и поръчка от 65лв.
Стара ти е инфо-то, маце, поръчка от 65лв.  и 150лв. няма необходима и достатъчна.

Пък ти ако искаш да станеш представител, никой няма да те кара да звъниш по вратите - точно това го отричат на курса по бизнес и красота!

# 22
Егати измишльотината  Joy

Хем звънят на вратата - хем им отварят! Пък искат и копие от личната карта! Че и поръчка от 65лв.
Стара ти е инфо-то, маце, поръчка от 65лв.  и 150лв. няма необходима и достатъчна.

Пък ти ако искаш да станеш представител, никой няма да те кара да звъниш по вратите - точно това го отричат на курса по бизнес и красота!

Не ми е стара информацията,защото по принцип поръчката трябва да е минимум 45 лв.Обаче като новорегистрирана трябва да участвам в някаква програма за новрегистрирани и тази програма е 4-5 мес.Там първото ниво е 65 лв.Поне доколкото розбрах.

# 23
  • Мнения: 1 353
Да не са някакви измамници, защото за първи път чувам за такава практика на Ейвън #Crazy
smile3506 smile3506 newsm12и аз пък съвсем не мога да го допусна Thinking

# 24
  • Мнения: 35 949
странно, мен са ме спирали например в "Арена", но не са досаждалиа - когато кажа, че нямам интерес, ми пожелавят "приятен ден!" и това е

# 25
  • Мнения: 260
И на мен ми е странно това, но аз съм си в София, тук явно е друго....никой никога не ми е звънял  на вратата, станах представител като се запознах с координаторката си на Арена на красотата в НДК. Никога не ми е спирала поръчка, а моите редовно са около 60 лева. Обади се в офиса, за да разбереш каква е тая простотия!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 901
Егати измишльотината  Joy

Хем звънят на вратата - хем им отварят! Пък искат и копие от личната карта! Че и поръчка от 65лв.
Стара ти е инфо-то, маце, поръчка от 65лв.  и 150лв. няма необходима и достатъчна.

Пък ти ако искаш да станеш представител, никой няма да те кара да звъниш по вратите - точно това го отричат на курса по бизнес и красота!

Не ми е стара информацията,защото по принцип поръчката трябва да е минимум 45 лв.Обаче като новорегистрирана трябва да участвам в някаква програма за новрегистрирани и тази програма е 4-5 мес.Там първото ниво е 65 лв.Поне доколкото розбрах.

Минималната поръчка е 40 лева, не 45. Участваш в мотивационна програма, ако искаш. Можеш да се включиш в програмата по време на първата си или втората си кампания и в случай, че не покриеш някое от условията на съответната кампания, отпадаш от програмата и не можеш обратно да се включиш в нея, но пак си си представител, който въобще не е длъжен да прави всеки месец поръчка и то за минимум пари, освен за минимум 40 лева, за да ти приемат поръчката въобще. Има 2 условия за всяка поръчка по време на кампанията - минимална стойност на поръчката (65 лв, 85 лв, 95 лв, 11 лв, 135 лв. и 155 лв) и минимален брой поръчани брошури. Минималната стойност на поръчката въобще не е трудна ада се постигне - аз го правя само с 3-4 колежки от фирмата и досега не сме имали поръчка под 170 лв. - пазаруваме си на нетните цени - на мен ми стигат засега подаръците към всяка поръчка, за да им продавам на каталожни цени! Доволна съм.

Но ми е супер странно да обикалят по къщите, та чак и 3-4 души да те посетят за 1 седмица. Най-вероятно е инициатива на някой по-висок в йерархията. Аз не бих допуснала такова нещо - като поисках да стана представител им изпратих мейл и те ми се обадиха, за да ме предупредят, че с мен ще се свърже еди-кой си и после още същия ден се свързаха с мен. Всичко засега е много културно! Само обаче да ми замирише, ще разберат що за скрита лимонка съм била!

# 27
  • Мнения: 6 888
На мен не ми се е случвало да идват вкъщи. Ама само и да посмеят, ще им пусна кучето и ще видят те Joy

# 28
  • Мнения: 2 885
В Бургас преди две-три седмици две дами раздаваха каталозите на Ейвън до паметника на Альоша срещу съда, в градинката. До там ли са се докарали?

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
В Бургас преди две-три седмици две дами раздаваха каталозите на Ейвън до паметника на Альоша срещу съда, в градинката. До там ли са се докарали?
в смисъл newsm78

Общи условия

Активация на акаунт