Avon......

  • 3 419
  • 40
  •   1
Отговори
Момичета ,направо съм възмутена от начина на работа при Ейвън.Тази седмица 3,4 представителки идваха у нас под предтекст,че съм спечелила нещо си и трябва да се включа...т.е.да стана продавачка като тях.Те ми давали всичко безплатно,ама да им дам копие от лична карта и да събера поръчка за 65лв.за да си получа персоналния номер.Страшно са досадни!На някой от вас случвалоли се е подобно нещо!!!!!Човек ако иска да се занимава с тази дейност мисля ,че той сам ще пожелае.Преди съм си поръчвала,но след тази случка направо се отвратих от фирмата.

# 1
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
незнам да имат такава практика да ходят по домовете без покана Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 2 896
multilevel marketing  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Да не са някакви измамници, защото за първи път чувам за такава практика на Ейвън #Crazy

# 4
  • Мнения: 8 451
НЯМА такава практика.Откъде си сигурна,че са от Ейвън?
Ейвън не е мултилевъл,друга е системата. Grinning

# 5
Не знам дали са измамници,но това е редовна практика във Варна.Една моя позната по този начин стана представител и сега съжалява защото два пъти на месеца нейната координаторка  или т.н. шефка я кара да пуска поръчки за над 150лв.Ако поръчката е по малка не и я взема и я "праща да посъбере още малко" #2gunfire.А доколкото знам Ейвън не е компания която се занимава с мулти левъл маркетинг,а само с директни продажби.Може би много хора се отказват и затова започват да досаждат.Ако има момичета от Варна ,нека и те да споделят как се справят с досадниците.То ясно,че тези които са идвали и съм им отказала,те няма да дойдат пак......но има много други които тепърва започват работа в Ейвън и им "трябват хора"...........

# 6
  • Мнения: 8 451
Представители се набират по други начини.Била съм координатор за малко и съм запозната.Никой не може да те задължи да станеш представител,това е твое решение.А за размера на поръчката-за пръв път чувам такова нещо-150 лева не са малко и иникой никога не ми е казвал каква да ми е поръчката.
Всъщност ако искаш да се оплачеш от политиката на Ейвън-ако изобщо става дума за това-/аз лично се съмнявам,че това е фирмена политика/не е  тук мястото.Тук се коментират продуктите на фирмата.
Координатор НЯМА право да спира поръчка!Освен ако е под 40 лева,тогава просто няма да я вземат и това не зависи дори от координатора. WinkПровери си информацията,за да стават излагации тук.

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 22:02 от Емия

# 7
Представители се набират по други начини.Била съм координатор за малко и съм запозната.Никой не може да те задължи да станеш представител,това е твое решение.А за размера на поръчката-за пръв път чувам такова нещо-150 лева не са малко и иникой никога не ми е казвал каква да ми е поръчката.
Всъщност ако искаш да се оплачеш от политиката на Ейвън-ако изобщо става дума за това-/аз лично се съмнявам,че това е фирмена политика/не е  тук мястото.Тук се коментират продуктите на фирмата.
Права си,че тук се обсъждат продуктите,но аз само споделям какъв ужас преживях тази седмица.А ти защо само за малко си била координатор.Явно нещо не ти е допаднало или теб не са те харесали,защото никой не бяга от хубавото.
 

# 8
  • Мнения: 8 451
Представители се набират по други начини.Била съм координатор за малко и съм запозната.Никой не може да те задължи да станеш представител,това е твое решение.А за размера на поръчката-за пръв път чувам такова нещо-150 лева не са малко и иникой никога не ми е казвал каква да ми е поръчката.
Всъщност ако искаш да се оплачеш от политиката на Ейвън-ако изобщо става дума за това-/аз лично се съмнявам,че това е фирмена политика/не е  тук мястото.Тук се коментират продуктите на фирмата.
Права си,че тук се обсъждат продуктите,но аз само споделям какъв ужас преживях тази седмица.А ти защо само за малко си била координатор.Явно нещо не ти е допаднало или теб не са те харесали,защото никой не бяга от хубавото.
 
Последното не съм длъжна да обяснявам. WinkВ момента съм представител.Така съм преценила,че ми е добре,без повече ангажименти.Правиш ли разлика между координатор и представител или да обясня? Laughing

# 9
Представители се набират по други начини.Била съм координатор за малко и съм запозната.Никой не може да те задължи да станеш представител,това е твое решение.А за размера на поръчката-за пръв път чувам такова нещо-150 лева не са малко и иникой никога не ми е казвал каква да ми е поръчката.
Всъщност ако искаш да се оплачеш от политиката на Ейвън-ако изобщо става дума за това-/аз лично се съмнявам,че това е фирмена политика/не е  тук мястото.Тук се коментират продуктите на фирмата.
Права си,че тук се обсъждат продуктите,но аз само споделям какъв ужас преживях тази седмица.А ти защо само за малко си била координатор.Явно нещо не ти е допаднало или теб не са те харесали,защото никой не бяга от хубавото.
 
Последното не съм длъжна да обяснявам. WinkВ момента съм представител.Така съм преценила,че ми е добре,без повече ангажименти.Правиш ли разлика между координатор и представител или да обясня? Laughing
И каква по точно е разликата? Thinking

# 10
  • Мнения: 8 451
Не си наясно,вижда се.Представителите събират поръчки и са прикрепени към координатор.Един представител може да стане координатор ако набере минимум 10 души представители.Координаторите трябва да отделят повече време и да са на разположение,да се грижат за групата си.Ако си само представител си общо взето птичка волна-можеш да пуснеш поръчка,а можеш и да не пуснеш.Никой с нищо не може да те задължи.Координаторите са подчинени на зонален мениджър.Координаторите могат да работят и като представители,ако искат,повечето си имат клиенти и пускат поръчки.Зоналните мениджъри също могат да работят като представители.Но ако представител иска да стане координатор,трябва да има минимум 10 души и да се ангажира повече.

# 11
  • Мнения: 139
AVON нямат такава практика!!! Учудвам се, че си преживяла някакъв "ужас"  newsm78?! Чак пък "ужас"... #Crazy

# 12
Не си наясно,вижда се.Представителите събират поръчки и са прикрепени към координатор.Един представител може да стане координатор ако набере минимум 10 души представители.Координаторите трябва да отделят повече време и да са на разположение,да се грижат за групата си.Ако си само представител си общо взето птичка волна-можеш да пуснеш поръчка,а можеш и да не пуснеш.Никой с нищо не може да те задължи.Координаторите са подчинени на зонален мениджър.Координаторите могат да работят и като представители,ако искат,повечето си имат клиенти и пускат поръчки.Зоналните мениджъри също могат да работят като представители.Но ако представител иска да стане координатор,трябва да има минимум 10 души и да се ангажира повече.
Благодаря ти за информацията.Не исках да те обидя.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 896

Ейвън не е мултилевъл,друга е системата. Grinning


Avon е една от най-известните Multilevel Marketing компании!  Flutter

# 14
  • Мнения: 8 451
Не си наясно,вижда се.Представителите събират поръчки и са прикрепени към координатор.Един представител може да стане координатор ако набере минимум 10 души представители.Координаторите трябва да отделят повече време и да са на разположение,да се грижат за групата си.Ако си само представител си общо взето птичка волна-можеш да пуснеш поръчка,а можеш и да не пуснеш.Никой с нищо не може да те задължи.Координаторите са подчинени на зонален мениджър.Координаторите могат да работят и като представители,ако искат,повечето си имат клиенти и пускат поръчки.Зоналните мениджъри също могат да работят като представители.Но ако представител иска да стане координатор,трябва да има минимум 10 души и да се ангажира повече.
Благодаря ти за информацията.Не исках да те обидя.
Не си ме обидила,просто открих неточности.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт