Въпрос до ползвалите гсм Сименс!

  • 2 523
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Избирам си модел, не искам да е скъп, че мъжото ме навива за такъв.  Tired

Първоначално смятах да е с капаче, но вече съм сигурна, че искам без.  Laughing

Хареса ми дизайна на този Сименс, но като марка май не са много свястни за гсм-и специално - поне така съм чувала.



Така че чакам отзиви от хора, които са ползвали Сименс, да си кажат мнението.

# 1
  • Мнения: 1 881
Аз съм със Siemens SL 55, първия със слайд /приплъзване/. Противно на очакванията ми, че е нежен телефон, супер здрав излезе. Подложен е на невероятен тормоз от страна на дъщеричката, но вече съм прежалила как изглежда дисплейчето....след вандалско дращене по стената с него Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Чакам още мнения! Айде, по-активно, моля, че ще си остана без нов гсм и вие ще сте виновни!  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 492
Аз съм фен на Сименс. Започнах от С25,после С35, С55. Никакви проблеми, добри са телефончетата. Със здраве да си го ползваш Peace

# 4
  • Мнения: 1 432
Сименс-а няма 4упене ,еййй Laughing.Аз само сименси съм имала,здраво не6то са.Купувай Party

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз съм фен на Сименс и съм ползвала само тази марка, но избери поне клас С - има ги по 100 лв. Клас А са ужасни и дават доста дефекти. Аз си взех АХ 72 и на 5-тата минута му гръмна дисплея. Смениха ми го в Мтел, но от 4 апарата само един се оказа читав и сега съм на тръни. 100 пъти съжалих, че не взех за същите пари клас С така че не се лъжи от външния вид.

# 6
  • Мнения: 1 492
Аз съм фен на Сименс и съм ползвала само тази марка, но избери поне клас С - има ги по 100 лв. Клас А са ужасни и дават доста дефекти. Аз си взех АХ 72 и на 5-тата минута му гръмна дисплея. Смениха ми го в Мтел, но от 4 апарата само един се оказа читав и сега съм на тръни. 100 пъти съжалих, че не взех за същите пари клас С така че не се лъжи от външния вид.
ПОдкрепям  Peace Избери си между С, S и M

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Уффф, аз такъв тип дизайн харесвам.... с какво да го сменя?!  ooooh!

Прегледала съм и другите марки като Сони Ериксон, Самсунг, дори Моторола и Нокия, но нищо не ми грабна окото.  newsm78

Ще кажете функциите са по-важни, не дизайна, което е така, ама другите моделчета нещо не ме кефят, по-закръглени са...  Tired

# 8
  • Мнения: 275
Сименс е хубава марка - имала съм.

Но ти по дизайна ли си избираш ГСМ??? А функциите, дали издържа батерията и т.н. и т.н.???

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Сименс е хубава марка - имала съм.

Но ти по дизайна ли си избираш ГСМ??? А функциите, дали издържа батерията и т.н. и т.н.???

Разбира се, че гледам и функциите.  Peace

Но и дизайна също гледам да ми харесва.  Wink

# 10
  • Мнения: 7 640
отговор от специалист- цитирам- нищо започващо с А не е хубаво ooooh!

# 11
  • на село
  • Мнения: 3 914
Аз да се изкажа против Сименс ,имам един М55 - много бавен, ама много - натискаш определен бутон, ами то минава време докато отреагира - това е изнервящото.
Имам и Самсунг 720 - съвсем друго нещо.

# 12
  • Мнения: 2 978
Сименс са хубави..аз съм имала, но много отдавна..

А доколкото четох скоро, май ще се сливат с Нокиа...! Според мен това са две от най- добрите марки телефони Peace

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз също съм със Сименс, втора употреба го взех, вече две години си го ползвам, нормално започна да ми прави проблеми напоследък. Баща ми имаше Сименс четири години, не мръдна тоя телефон. Майка ми има Сименс около две години, сестра ми вече една. Никакъв проблем. Баща ми от две години има нов Сименс и все така няма проблеми. Изобщо - Сименс рулз.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Хъх, не че се надявах на единодушие, ама като има полярни мнения и започвам бавно и славно да се отказвам от Сименс.  Sick

# 15
  • Мнения: 275
Аз да се изкажа против Сименс ,имам един М55 - много бавен, ама много - натискаш определен бутон, ами то минава време докато отреагира - това е изнервящото.
Имам и Самсунг 720 - съвсем друго нещо.


Едиствения недостаък на Сименс - съгласна съм. Иначе са много здрави!

Е, Нокиа си е Мерцедеса на ГСМтата ....... Виж Нокиа 6030. На външен вид си прилича с този Сименс, но Нокиа ..... NOKIA .....  Peace

# 16
  • Мнения: 7 640
ами като не ти кефи, не го вземай.
Техниката, освен това, е голяма доза късмет, а и ще го ползваш ти, важно е на теб да ти харесва Peace

# 17
  • Мнения: 218
В момента съм със Siemens ST60. Имала съм общо два телефона на тази марка, но за съжаление и двата даваха дефект в софтуера:(Чувам, че не съм единствената с този проблем.

# 18
  • Мнения: 6 323
Аз бях фен на Сименс.
Сименс серията започнах с C35 (железен апарат беше), после S45 (също нямах проблеми).
Татти имаше S25 (беше супер за времето си) и C55.

Сега съм с C75 и CX75.
Като функции са ок, дизайн горе-долу, но и двата дадоха дефекти в софтуера. Умираха когато си поискат, включително по време на разговор, независимо от това дали батерията е заредена. После не искаха да се включват, губеха си настройки.

Купени са от различни места - и двата са в гаранция, и двата ги давах за ремонт.

Определено бях до тук със Сименс. Следващият ми мобилен телефон ще е Нокиа.

От друга страна, апаратът на дъщеря ми е А65 и няма никакви проблеми с него.
Но като функционалност А клас е много нисък и не бих си взела такъв за мен.

# 19
  • Мнения: 1 860
 И за мен нямаше друг телефон освен Сименс. Така започнах с C45 и после С55. Бях много доволна и от двата. Миналата година си взех SL65 и дотук бях със Сименс... Започна да дава много дефекти, да се изключва сам, батерията държеше изключително кратко време. Много бавно зареждаше информацията и като цяло се оказа най-лошата ми инвестиция. След 4 месеца го смених със Самсунг и сега съм доволна. От разговори с други приятели разбрах, че те също са разочаровани от Сименс.

# 20
  • Мнения: 3 861
Досега само Сименс съм имала, вкл. и настоящия ми тел, който е С75. Като цяло съм доволна. Случвало ми се е софтуерно да се сбъгяса, затова и го смених, накрая просто умря, но все пак го ползвах стария 3 години и му измъкнах душичката вкл. и дребосъка вилнееше с него и го доумори. На мъж ми старият телефон същият като моя стар още работи без проблем. Може би е и до късмет...

# 21
  • Мнения: 25 600
Синът ми кара от 2 години със Сименс С60. Яко добиче излезе, при положение, че се носи в джоба, калъфите отдавна са забравени (бебешко било) и не си знае броя на паданията на земята. Сменихме панела, че старият вече не можеше да се държи и пак си е като нов. И със софтуера не е имал никакъв проблем. Явно си е до късмет. newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз да се изкажа против Сименс ,имам един М55 - много бавен, ама много - натискаш определен бутон, ами то минава време докато отреагира - това е изнервящото.
Имам и Самсунг 720 - съвсем друго нещо.

За М55 мога да потвърдя с 2 ръце! И аз и мъжът ми имахме такъв телефон. Е толкова ужасен телефон не бях хващала в ръка. И от фен на Сименс станах точно обратното Crossing Arms Мога да кажа същото за повечето модели произведени точно в тази година, когато излязоха М55. Имах честа да се сблъскам с много от тях и нито един не беше читав!

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Трета година имам А 60-добре работеше mobilephone до преди няколко месеца-в един момент започна да грее като нагревателче Mr. Green батерията след зареждане се изтощаваше за половин-един час!Ходи на ремонт веднъж-10 лв-след седмица пак взе да грее-пак на ремонт-казаха ,че нестава за нищо вече и да си купя нов телефон!Започнах да се оглеждам,един вика-Нокия,друг гарантира за Сони-Ериксон,аз незнам защо се заглеждам по Самсунг...и така вече три месеца аз се чудя какво да си  купя,а моят телефон си работи безпогрешно напук на поставената му диагноза Hug!С техниката всичко е на късмет според мен!Успешен избор-вземи този по който най-много се заглеждаш! newsm10

# 24
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
За новите модели нищо не мога да кажа, минах на Sony Ericsson; но старият ми апарат S35i още си е жив след 5 години нон-стоп експлоатация, почти никога не съм го изключвала, още си е с първата батерия даже и ако тя не даде фира, със сигурност поне още толкова ще изкара. В момента го ползва брат ми, защото Nokia-та му замина, някакъв дефект даваше от самото начало. Наистина е до късмет с техниката. Хич не смятам да го продавам Siemens-а, ще си го държа за резервен или за втори телефон като пътувам в чужбина. Новият засега се държи добре, малко мъжки модел си избрах, SE K750i, но заложих на технически параметри; иначе се бях меракландисала на ей-тая Nokia, но се отказах - за тези цифри Money поне Memory card да имаше...

# 25
Аз съм имала досега 7-8 Сименса и съм много доволна от тях - здрави и издръжливи. А имах и горчив опит с няколко Нокии. Според мен качеството им зависи предимно  къде са  произведени, защото внасят много евтини от някои страни и след разкодирването дават дефекти в софтуера.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Благодаря на всички за отговорите!

Отказвам се тогава от Сименс, най-вероятно ще е нещо от Сони Ериксон, след малко ще покажа езно моделче с капаче, не е скъпо.

# 27
  • Мнения: 2 631
Аз съм фенка на Siemens и нямам намерение да ползвам друга марка телефони, макар Samsung например да имат красиви моделчета... Бях с М35, а от 3 години съм с М55...Мога да ти кажа, че и двата телефона не са ми правили никакви проблеми, нямам ядове и батерията ме кара доста, а аз го ползвам и за служебен. Още е здрав и много ме кефи, но май съм почнала да се надъхвам да си взимам SK65 на сименс (бизнес телефона )  с qwerty клавиатура  Laughing
А А - сериите по принцип са най - ниския клас...

Както си прецените Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 631
Аз да се изкажа против Сименс ,имам един М55 - много бавен, ама много - натискаш определен бутон, ами то минава време докато отреагира - това е изнервящото.
Имам и Самсунг 720 - съвсем друго нещо.

За М55 мога да потвърдя с 2 ръце! И аз и мъжът ми имахме такъв телефон. Е толкова ужасен телефон не бях хващала в ръка. И от фен на Сименс станах точно обратното Crossing Arms Мога да кажа същото за повечето модели произведени точно в тази година, когато излязоха М55. Имах честа да се сблъскам с много от тях и нито един не беше читав!

Ела да сравним бързина на телефоните. И аз съм с М55 от 3 години, и ядове не съм имала никакви!!! Дори с батерията!  smile3533

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъъ, всички казахме че Сименс рулз, а ти написа "добре тогава, отказвам се от Сименс". Защо изобщо ни попита?

# 30
  • Мнения: 3 098
Първия ми телефон беше М35i.Много бях доволна от него и затова последваЩите две години си купувах нови модели на SIEMENS,а 35 го подарих(оЩе работи).Нотъй като останах разо4арована,понеже телефоните ми непрекъснато висяха по сервизи на Сименс,я заради батерия,я заради дисплей и т.н.се отказах завинаги от тази марка.
Сега съм с Нокия,смених две такива,ами доволна съм много.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз съм с С55, не е мръднал 3 години, но мъжът ми е с S 60 (май беше), и се скапа бързо....

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Ъъ, всички казахме че Сименс рулз, а ти написа "добре тогава, отказвам се от Сименс". Защо изобщо ни попита?

Да бе, да, всички....

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Поне повечето. За да не си мислиш, че се заяждам нарочно с теб, току що видях че ти си пуснала темата.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Поне повечето. За да не си мислиш, че се заяждам нарочно с теб, току що видях че ти си пуснала темата.

Тъй ще кажеш ти!  Laughing

Успех на изпитите!  Wink

# 35
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, аз сериозно. Тея дни съм нервна и общо взето се дразня наред... Понеже оня ден си говорихме на "въпреки", исках да е ясно, че не съм се заяла нарочно с теб. Wink
Мерси много. Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз да се изкажа против Сименс ,имам един М55 - много бавен, ама много - натискаш определен бутон, ами то минава време докато отреагира - това е изнервящото.
Имам и Самсунг 720 - съвсем друго нещо.

За М55 мога да потвърдя с 2 ръце! И аз и мъжът ми имахме такъв телефон. Е толкова ужасен телефон не бях хващала в ръка. И от фен на Сименс станах точно обратното Crossing Arms Мога да кажа същото за повечето модели произведени точно в тази година, когато излязоха М55. Имах честа да се сблъскам с много от тях и нито един не беше читав!

Ела да сравним бързина на телефоните. И аз съм с М55 от 3 години, и ядове не съм имала никакви!!! Дори с батерията!  smile3533
Вземи един Самсунги засичай времето от натискането на копчето за включване до момента, в който се появи мрежа и имаш възможност да се обадиш на някой. Тогава ще си говорим пак. А най-добре да пробваш веднага след като си го пуснала да си видиш СМС-сите, ще пуснеш брада по-бързо  hahaha

# 37
  • Мнения: 24
Ползвам "Сименс" S55 и съм изключително доволна. Въпреки че вече е на 3 години и е доста стар модел бих го сменила само с друг "Сименс".

# 38
  • Мнения: 6 206
От мтел ми подариха AF51 - от точките.
Не е кой знае какво, заради класа...
Обаче не е много лош, свикнала съм на Нокии, досега само такива съм имала и може би защото съм свикнала, не мога да ги сравня, Нокиа си Нокиа!
Иначе и на този му хванах цаката, но определено не бих дала пари за него.

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имала съм 2 Сименса, но 3-ти няма да си купя. Сервизът им е гола вОда. Здрави друг път Close

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 789
На работа сме с 2 служебни апарата Сименс - различни модели са, така че си имам представа що за животно е. И другите колеги, които имат служебни Сименси не са очаровани.  Simple Smile Може би защото апаратите не са първа младост, ама все пак, като ще се купува гсм, дори не скъп, поне да е свястен. Нали така?  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 722
Аз имах едно време от тези Сименси дето се водеха противоударни и водоустойчиви /точно модела не помня/. Имаше дефект - от време на време блокираше /няколко пъти дневно/ и трябваше да му вадя батериите. И то още може би месец след като го купих /мъж ми ме нави да не ходя да го сменям, че било дребно нещо  #Cussing out/.
Сега много съм си доволна от Самсунга, вече няколко години го ползвам  Peace.
Също и първият ми телефон - Алкател, беше много сполучлив.

# 42
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Всичките ми телефони бяха сименс. Много са издръжливи и предлагат добро съотношение между цена и показатели. Последният ми е Sony Ericson, ама ми е подарък. Ина4е съм фенка на сименсите.

Общи условия

Активация на акаунт