Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

варна

здравейте мами,ние вече сме на 2 месеца и 6 дни и искам да попитам на колко време сменяхте бибероните на шишетата с вода или друго ?

Цитирай

...au bord de la mer

за каучуковите знам, че се сменят всеки месец, а силиконовите държат доста по-дълго.
Цитирай

Burgas

Аз карам със силиконови на Авент. Те са на номера, в зависимост от възрастта. Сменям ги като дойде време за по- голям.
Цитирай

Силиконови на Авент съм ползвала и съм ги сменяла /в началото/ на 3 месеца,а сега караме по-дълго.За каучуковите и аз знам,че се сменят на 1м.
Цитирай

Пловдив

Въобще не съм ги сменяла, всички са силиконови на авент.
Цитирай

Pleven/Sofia

Силиконови на Авент съм ползвала и съм ги сменяла /в началото/ на 3 месеца,а сега караме по-дълго.За каучуковите и аз знам,че се сменят на 1м.

Тъй тъй. То си пише че се сменят на 3 месеца, но ако изваряваш може и по-дълго
Цитирай
какво съвпадение днес мислех за това Very HappyСетих се,че вече и ние трябва да ги сменяме(позвам на АВЕНТ три позиционни и вече са станали на 3 месеца)изварявам ги не са изхабени по принцип нищо им няма,но аз ще ги сменя! Wink
Цитирай

аз съм с чико каучукови -досега съм използвала шиш6тата само за чай и вода и на бибероните им няма нищо ,не са побелели-прозрачни са си и не съм ги сменяла .Мисля да ди смена като ги видя че са станали матови-иначе редовно ги стерилизирам в микровълновата Peace
Цитирай

London, Sofia

здравейте мами,ние вече сме на 2 месеца и 6 дни и искам да попитам на колко време сменяхте бибероните на шишетата с вода или друго ?

Бях със силиконови на Авент - на 6-7 месеца в зависимост от възрастта ги подменях Peace
Цитирай

гр.София

Бях със силиконовите на Др.Браун, сменях ги, когато дойде време за новия размер, и понякога, ако видя, че са се захабили.  Peace
Цитирай

София

Ползвам силиконовите на Авент.Сменям,когато дойде време за по-голям номер.Сега вече сме само с трипозиционния и не съм го сменяла още Peace
Цитирай

Ние сме с каучукови на Чико и ги сменям всеки месец. baby_neutral
Цитирай

И Йоана беше с шише на Авент - сменях ги по схемата. Бях си взела една рекламна книжка у нас и там имаше табличка.
Когато се усещах, че се задавя (ако е с по-голяма дупка) - отново връщах старият размер.
Цитирай

Аз карам със силиконови на Авент. Те са на номера, в зависимост от възрастта. Сменям ги като дойде време за по- голям.

И аз правех така.Съответно вече година и 3 месеца е с накрайниците-не мисля да ги сменям,а направо да ги изхвърля,когато се откаже от вечерното мляко.
Цитирай

Бургас

И аз не съм сменяла биберони,а направо си харесвам ново шише.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.