Гореща последна седмица за юни, носи добри новини само(26.06-02.07)

  • 2 373
  • 48
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ей обяд стана и няма седмичка.
аз се връщам от надявам се редовната среща за понеделнишко кафе с момичета от Зачатие и след малко отивам пак да давам кръв.
Хайде чакаме добрите новини!

# 1
  • Мнения: 1 951
В тая жега как са се омързеливили всички  Laughing

Да започна аз с малко хубави новини: изместихме се в ново жилище и сега ми е много хубаво. Единствения недостатък е че извстно време нямахме интернет и ми беше много мъчно за вас...

Хайде и да ме зарадвате всички тази седмица  Wink

# 2
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Да започна аз с малко хубави новини: изместихме се в ново жилище и сега ми е много хубаво.

Честито и скоро да го напълните с дечица. Grinning
Ва, успех!
Весела и спорна  седмичка на всички.  bouquet

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Хайде малко средни новини Wink
Мойта захар е леко надолу, но пробата от обяд е малко висока.
7:00 - 5.98
12:00 7,38
15:00 - 4.95
Продължавам напред, дано има резултат.
Мариснки, честит ви нов дом, много любов край семейното огнище....и много бебета!

# 4
  • Мнения: 553
Марински, честита ви нова къща! Да е пълна с много щастие и дечица!

Ва, дано резултатите ти да вървят все към подобрение  Praynig

Моята хистероскопия ще е в петък и от сега ме е погнало шубето  Embarassed Embarassed Embarassed Та по този повод място не мога да си намеря и работата хич не ми спори  Confused.

Лека и успешна седмичка на всички  Hug

# 5
  • Мнения: 4 000
Лека седмичка и от мен,

Честит нов дом на Марински,
На Ва – да продължава да се подобрява, а на Копринкова – смело напред!
Дано момичета вече да почиват някъде, затова да не се застояват из форума.
Сега се опитвам да убедя моята половинка, че спермограма се прави само на определени места, но да знаете, че това мноого трудно! В тази връзка, помните ли  колко време след операция от варикоцеле най-рано има  смисъл от контролна спермограма – аз мисля, че трябва да са минали най-малко 70 дни от операцията?

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Синеочке, а твоят мъж къде иска да прави спермограмата? Кажи му, че ако са неверни резултатие ще трябва пак.
Мисля, че трябва да минат поне 90 дни, но на нас не ни се е налагало да правим такава операция.
Хера може да се включи с инфо по темата най-добре, пиши и лично ако искаш

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Кой каза Хера Mr. Green
Добра седмица момичета и от мен Hug
Относно спермчовците....след нашата операция /на мъжа ми де/ от варикоцеле Мели ни каза най-рано три месеца след нея можем да направим контролна за да видим дали има подобрение. Три месеца бил цикъла при мъжете Blush А пък съм чела, че резултати се отчитат до една година от операцията. Много бавно се възстановяват тези мъже... Успех желая и да имаш в предвид, че лятото по принцип спадат резултатите /може би от топлото време/ Макар, че моя мъж направи контрола насред лято /юли месец 2005/ и то два месеца след операцията и имаше леко подобрение.
Ва нищо не казваш за концерта...как беше...вярвам си изкарала супер Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 415
Здравейте и от мен.
Жегата яко ме е налегнала и имам сили само да прочета как сте. Дано да има много хубави новини тази седмичка  Praynig
А концерта беше  newsm74

# 9
  • Мнения: 4 000
Херка, ти и твоята история сте ми за пример!  Благодаря ти, че отново се включваш по моя случай.
Момичета, концерта на ДМ беше нещо невероятно,
Не по-малко внушителна от ДМ бяхме ние публиката, направо тръпки ме побиват.... Видях и някои бъдещи мами с големи кореми и то не на седящите места, а на тревата, дано са добре бебчовците им, аз не бих отишла в никакъв случай!
Мисля, че за да осъзная какво точни се случи, ми трябва да ги догоня някъде по турнето им за повторение .......

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Защо не казахте, че ще ходите на концерта? Можехме да викаме заедно.
Наистина беше невероятно, попях си добре, попищях Embarassed Embarassed Embarassed порядъчно, порадвах се на "танците" на Дейв и искам пак разбира се!

# 11
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен момичета wavey Аз не се обаждам, щото няма нищо интересно покрай мене. Записах си час за Стаменов за след 2 седмици да видим контролно как са карантийките, а и за да му задам много въпроси относно инвитрото. За пръв път ще водя и мъжа си на гинекологичен преглед с мене (т.е. не него ще преглеждат, а мене  Laughing). Малко ще ми е притеснено  Embarassed

Ва, радвам се, че спадат нивата на захарта в кръвта.  bouquet Стъпка по стъпка, най-искрено се надявам скоро да се похвалиш, че всичко е напълно в норма  Praynig

Петя Копринкова
, смело за хистероскопията  Hug Не мисля, че ще те боли. Стискам палци да отстраните полипчето (ако има такова) и това да е последното препядствие преди желаната бременност  preggo

Марински, честита нова къща и честито завръщане във форума  bouquet Желая ви много щастие и любов в този дом, и винаги да бъде пълен ( family4 ), т.е. скоро да има   ylinfant

Херич, радвам се, че се обаждаш от време на време като черна станция  Laughing  Heart Eyes

А де ли се губят Момиче и Леа? Thinking Thinking

# 12
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Здравейте и от мен, мацки! Е, мълчах си до сега, защото няма новини, ама днес бях на лекар Cry. Резултатът от биопсията е дисплазия I-II степен и следва изгаряне. Аз толкова се надявах поне да имахме възможност да бебеправим, а то СУШААА Cry. Опитвам се да не гледам толкова трагично, обаче...

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Iramira, Много е трудно това с проблемите и спирането на бебеправенето, но не се притеснявай излишно.
Оправи тези неща и след това ще и се заредила с нови сили.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте и от мен Wink
Радвам се за тези, които са могли да отидат на концерта на Депеш! Моят мъж тогава беше рожденик, а и аз не бях в най-добрата си форма.
Ва, надявам се резултатите от средни вече да стават добри и много добри.
Марински, честит нов дом! Нека е изпълнен с детски смях!
Петя, не се притеснявай за хистероскопията. Нали знаеш, че се прави под пълна упойка? Нищичко няма да усетиш, а пък проблемът ще е отстранен.
При мен....какво да ви кажа...не ми се говори. Спирам с инжекциите, не ме питайте защо. Само ще кажа, че  Диферелинът ми се отрази много, много зле...Надявам се изгарянето на ендометриозата да е свършило работа. А и тя все пак беше 1-2 степен. Сега ще чакам някога /не знам точно кога/ да ми дойде цикъла и...просто няма да се пазим. Ако стане - стане. Но повече хормони - никога Naughty

Общи условия

Активация на акаунт